Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Hajnówka - instalacje fotowoltaiczne w Hajnówce

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Montaż wydajnych i nowoczesnych paneli słonecznych oznacza darmowy prąd dla gospodarstw domowych, firm oraz dla rolnictwa. Fotowoltaika czerpie bowiem z bezpłatnego i odnawialnego zasobu, jakim jest promieniowanie słoneczne. W praktyce przekłada się to na oszczędności, niezależność energetyczną oraz lepszą jakość powietrza.

  Firma Hymon, działająca w Hajnówce i okolicy oraz na terenie całego województwa podlaskiego, oferuje profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych od renomowanych producentów.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Hajnówka

  Fotowoltaika to system, który do efektywnego działania i produkowania energii elektrycznej potrzebuje wyłącznie energii słonecznej. To dzięki niej panele fotowoltaiczne wytwarzają prąd, który następnie zasila urządzenia w domach czy w firmach. Ze względu na to, że promieniowanie słoneczne stanowi darmowy zasób, a nowoczesne i wydajne panele mogą zaspokajać zapotrzebowanie na prąd niemal w całości, koszty za energię elektryczną spadają nawet o 90%.

  Instalacja fotowoltaiczna korzysta z odnawialnych zasobów, dlatego nie ma ona destrukcyjnego wpływu na środowiska naturalne. Podczas pracy paneli nie są również emitowane szkodliwe gazy cieplarniane, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych elektrowni.

  Niezależność energetyczna od rosnących cen prądu i to na długie lata, bowiem instalacja fotowoltaiczna może działać sprawnie nawet 25-35 lat, to kolejna z zalet fotowoltaiki. Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej nie musimy przejmować się stale rosnącymi cenami energii elektrycznej, a także jej dostawami z zewnątrz.

  Hajnówka i okolice, podobnie jak całe województwo podlaskie, posiada bardzo korzystne warunki do pracy paneli fotowoltaicznych. Bez najmniejszego problemu są one w stanie zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne domu jednorodzinnego lub firmy. Co więcej, dzięki możliwości odprowadzenia nadwyżki energii do sieci, możliwe jest pozyskiwanie prądu również w dni, gdy nasłonecznienie jest mniejsze, czyli w okresie zimowym.

  Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Hajnówce

  Szukasz firmy, która podejmie się kompleksowego wykonania inwestycji w fotowoltaikę? Firma Hymon to najlepszy wybór! W naszych zespołach zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy każde zlecenie, na każdym etapie, wykonują w pełni profesjonalnie.

  Z naszej strony oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresie doboru paneli fotowoltaicznych, wykonanie projektu instalacji o odpowiednie mocy dopasowanej do potrzeb klientów, montaż systemów na dachu budynku lub na gruncie, serwis urządzeń oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania do instalacji.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Odliczenie fotowoltaiki od podatku - ulga termomodernizacyjna

  Dobra firma fotowoltaiczna Hajnówka

  Firma Hymon posiada ugruntowaną pozycję na rynku fotowoltaiki. Działamy od 2011 roku, a na swoim koncie mamy tysiące wykonanych instalacji, które odznaczają się wysoką wydajnością i trwałością.

  Nasza oferta obejmuje wykonanie usług z zakresu fotowoltaiki dla klientów prywatnych, jak i firm oraz gospodarstw rolnych. Każdorazowo dopasowujemy schemat instalacji fotowoltaicznej do potrzeb klienta oraz miejsca wykonania inwestycji – jego położenia, podłoża i nasłonecznienia.

  Pracujemy na najwyższej klasy systemach od renomowanych producentów. Na zamontowane przez nas panele słoneczne dajemy wieloletnią gwarancję. Montażem fotowoltaiki zajmują się specjaliści o odpowiedniej wiedzy i kwalifikacjach.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę