Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Siemiatycze - instalacje fotowoltaiczne w Siemiatyczach

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to jeden z najskuteczniejszych sposobów na obniżenie wysokości rachunków za prąd. Własna instalacja fotowoltaiczna uniezależnia również od podwyżek cen energii elektrycznej przez długie lata, a także pozwala na zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

  O prawidłowy dobór i konfigurację ogniw fotowoltaicznych na terenie miejscowości Siemiatycze i w okolicy zadba zespół ekspertów z firmy Hymon. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Panele fotowoltaiczne Siemiatycze

  Właściwie zaprojektowana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna pozwala na zmniejszenie rachunków za prąd nawet o 90%. Dzieje się tak, gdyż do wytwarzania energii elektrycznej panele fotowoltaiczne wykorzystują darmowe promieniowanie słoneczne.

  Niższe rachunki za prąd w wyniku działania instalacji fotowoltaicznej to jedno, zaś drugą korzyścią jest niezależność od stale rosnących cen energii elektrycznej. Spokój ten zyskuje się nawet na kilkadziesiąt lat, gdyż fotowoltaika jest niezwykle odporna na eksploatację.

  W województwie podlaskim panują doskonałe warunki pod względem nasłonecznienia do wydajnej pracy instalacji fotowoltaicznych. Co więcej, nadwyżka wyprodukowanej energii może trafić do sieci energetycznej i zostać pobrana w momencie, gdy dostępność słońca jest mniejsza, czyli zimą. To gwarancja darmowego prądu przez cały rok!

  Potrzebujesz więcej informacji na temat technologii, jaką jest fotowoltaika bądź chcesz dowiedzieć się, jakie korzyści zapewnia? Skontaktuj się z nami!

  Ile energii produkuje panel fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Siemiatyczach

  Firma Hymon działa na rynku fotowoltaiki od 2011 roku, oferując sprawdzone i kompleksowe rozwiązania dla inwestorów prywatnych i biznesowych.

  Naszym klientom oferujemy profesjonalny dobór paneli fotowoltaicznych pokrywający ich zapotrzebowanie energetyczne. Bazą do wykonania projektu instalacji fotowoltaicznej jest audyt fotowoltaiczny, który wykonujemy w miejscu inwestycji. Zajmujemy się profesjonalnym montażem paneli słonecznych na dachu bądź na gruncie, w zależności od możliwości terenowych, a także zgłoszeniem systemu do Zakładu Energetycznego. Służymy także pomocą w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  sprzedaż prądu z fotowoltaiki

  Fotowoltaika Siemiatycze – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Rosnąca ilość instalacji fotowoltaicznych to korzyści dla całego społeczeństwa, gdyż fotowoltaika, w odróżnieniu od tradycyjnych elektrowni, nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska i nie emituje szkodliwych gazów cieplarnianych.

  W celu zwiększenia ilość inwestycji w panele fotowoltaiczne, a tym samym ograniczenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery, wiele instytucji rządowych i samorządowych uruchomiło programy oferujące dopłaty do fotowoltaiki.

  Z dofinansowania z programu Mój Prąd skorzystało już tysiące mieszkańców Polski – Ty również możesz obniżyć koszt inwestycji ubiegając się o dopłatę z niego. Aby podnieść rentowność inwestycji masz także możliwość wykorzystania ulgi w rocznym PIT.

  Poznaj ofertę