Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Wysokie Mazowieckie - instalacje fotowoltaiczne w Wysokiem Mazowieckiem

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Panele fotowoltaiczne stają się nieodłącznym elementem krajobrazu – zobaczyć je możemy zarówno na dachach budynków, jak i na stelażach rozstawionych na dobrze nasłonecznionych gruntach. Wzrost zainteresowania fotowoltaiką to efekt podwyżek cen prądu, chęci zyskania oszczędności na rachunkach, a także rosnącej świadomości ekologicznej.

  Mieszkając w Wysokiem Mazowieckiem lub okolicy również możesz zdecydować się na własną instalację fotowoltaiczną, powierzając realizację inwestycji liderowi rynku fotowoltaiki w Polsce – firmie Hymon. Wybierając nasze usługi zyskujesz gwarancję pełnego profesjonalizmu i niezawodności.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Wysokie Mazowieckie

  Fotowoltaika do produkcji energii elektrycznej wykorzystuje darmowe i odnawialne źródło energii, jakim jest promieniowanie słoneczne. Nowoczesne i wydajne panele słoneczne o odpowiednio dobranej mocy są w stanie pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu lub firmy praktycznie w całości, co prowadzi do obniżenia rachunków za prąd nawet o 90%. Przynosi to duże oszczędności dla inwestorów decydujących cie na własną instalację fotowoltaiczną.

  Instalacja fotowoltaiczna pozwala także uniezależnić się od rosnących cen energii elektrycznej oraz od jej dostaw od zewnętrznych firm przez bardzo długi okres czasu.

  Do wydajnej pracy instalacji fotowoltaicznych nie jest potrzebna ani wysoka temperatura, ani nawet bezchmurne niebo. Panele fotowoltaiczne działają nawet przy niewielkiej dostępności słońca, a dodatkowo, w okresach mniejszej wydajności, mogą pobierać nadwyżkę energii odprowadzoną do Zakładu Energetycznego w okresach o dużym nasłonecznieniu. Oznacza to darmowy prąd przez cały rok!

  Powiat wysokomazowiecki oraz całe województwo podlaskie posiadają dogodne warunki do wydajnej pracy instalacji. Dzięki odpowiedniej dostępności słońca ogniwa fotowoltaiczne mogą pracować z pełną efektywnością, pokrywając zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego lub firmy i zapewniając duże oszczędności.

  Fotowoltaika się opłaca – sprawdź to decydując się na współpracę z nami! Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnij formularz kontaktowy podając swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Wysokiem Mazowieckiem

  Dobór i montaż instalacji fotowoltaicznej to zadanie dla specjalistów z firmy Hymon. Doskonale wiemy, w jaki sposób zaprojektować i zamontować system fotowoltaiczny, aby inwestycja przynosiła klientom maksymalne korzyści i działała niezawodnie przez długie lata.

  Każdą realizację wykonujemy kompleksowo. W trakcie bezpłatnej konsultacji oceniamy nasłonecznienie miejsca inwestycji i jej położenie, a następnie wykonujemy projekt systemu, dobierając moc instalacji do zapotrzebowania na energię elektryczną. Zajmujemy się także montażem instalacji i jej uruchomieniem. Naszym klientom pomagamy również w wypełnieniu formalności niezbędnych do otrzymania dofinansowania do fotowoltaiki z programów rządowych.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Fotowoltaika Wysokie Mazowieckie – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Instalacje fotowoltaiczne to rozwiązanie bardzo ekologiczne, bowiem do odpowiedniego działania wykorzystuje odnawialne źródła energii. OZE to zasoby, które są niewyczerpywalne, a co więcej – nie szkodzą jakości powietrza ani nie zagrażają środowisku naturalnemu.

  Ze względu na ekologiczny aspekt powstaje wiele programów, które oferują dopłaty dla inwestorów do fotowoltaiki. Dzięki temu więcej osób może sobie na nią pozwolić, na czym skorzystamy wszyscy, jako społeczeństwo.

  Mieszkańcy województwa podlaskiego, w tym również miasta Wysokie Mazowieckie, mają możliwość ubiegania się o dofinansowanie np. z programu Mój Prąd, którego beneficjenci otrzymują do 5000 zł na własną instalację fotowoltaiczną. Fotowoltaika może być również odliczona od podatku dochodowego.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – naszym klientom pomagamy w uzyskaniu dofinansowania, wypełnieniu formalności, a tym samym zmniejszeniu kosztów inwestycji.

  Poznaj ofertę