Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Suwałki - instalacje fotowoltaiczne w Suwałkach

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Oszczędności na rachunkach za prąd, niezależność od rosnących cen energii elektrycznej, a także lepsza jakość powietrza to podstawowe zalety, jakie płyną z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej.

  W Suwałkach i okolicy oraz na terenie całego województwa podlaskiego działa zespół ekspertów z firmy Hymon, oferujących dobór i montaż instalacji fotowoltaicznych najwyższej klasy. Poznaj korzyści, jakie nie ze sobą fotowoltaika i dołącz do grona zadowolonych inwestorów!

  Panele fotowoltaiczne Suwałki

  Ceny energii elektrycznej z roku na rok rosną. Proces ten jest niezwykle szybki, dlatego coraz więcej osób prywatnych i przedsiębiorców zaczęło poszukiwać sposobu na oszczędności. Formą inwestycji, która zapewnia znaczące obniżenie kosztów ponoszonych na prąd od zewnętrznych dostawców jest instalacja fotowoltaiczna.

  Decydując się na instalację fotowoltaiczną zyskujemy bezpłatny prąd. Nowoczesne i wydajne panele słoneczne są w stanie produkować energię fotowoltaiczną, pokrywając zapotrzebowanie na prąd prawie w całości, zmniejszając wydatki na ten cel nawet o 90%. Oznacza to również uniezależnienie się od rosnących cen energii elektrycznej i to przez długie lata, bowiem żywotność paneli może wynosić nawet kilkadziesiąt lat!

  Do wydajnej pracy paneli słonecznych potrzebna jest jedynie energia słońca. Zatem choć Suwałki uznawane są za najzimniejsze miejsce w Polsce, region ten cieszy się wystarczającym nasłonecznieniem do wydajnej pracy instalacji fotowoltaicznej, generującej duże uzyski energii.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat fotowoltaiki i naszych usług? Skontaktuj się z nami – wyślij swoje zapytanie wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń.

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Suwałkach

  Instalacje fotowoltaiczne można zamontować na dachu budynku bądź na gruncie – każde miejsce jest odpowiednie pod warunkiem, że będzie ono właściwie nasłonecznione, a projekt i montaż instalacji wykonany rzetelnie i dokładnie. Zlecając realizację inwestycji specjalistom z firmy Hymon możesz mieć pewność, że zostanie ona wykonana na najwyższym poziomie.

  Nasza oferta, skierowana zarówno do klientów indywidualnych, firm, jak i gospodarstw rolnych, obejmuje kompleksową obsługę. Podczas bezpłatnej konsultacji oceniamy zapotrzebowanie na prąd i nasłonecznienie miejsca inwestycji, doradzamy w zakresie doboru najlepszych rozwiązań, a następnie przygotowujemy projekt. Moc instalacji fotowoltaicznej dopasowujemy do zapotrzebowania na energię elektryczną klientów. Wykonujemy również montaż systemu i jego uruchomienie. W naszej ofercie znajduje się również serwis urządzeń oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  panele słoneczne

  Fotowoltaika Suwałki – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Odnawialne źródła energii, z których korzysta fotowoltaika, stanowią ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych elektrowni. Nie przyczyniają się one do pogorszenia jakości powietrza, ani nie wpływa niekorzystnie na stan gleb, wód czy organizmy żywe. Pro środowiskowy aspekt fotowoltaiki sprawia, że powstaje wiele programów oferujących dopłatę do zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych dla inwestorów.

  Mieszkańcy Suwałk i okolic mają możliwość uzyskania dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej z programu Mój Prąd w kwocie maksymalnej 5000 zł. Panele słoneczne mogą być również odliczone od podatku dochodowego.

  W ramach współpracy oferujemy naszym klientom profesjonalną pomoc w zakresie uzyskania dofinansowania. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami!

  Poznaj ofertę