Fotowoltaika Łomża - instalacje fotowoltaiczne w Łomży

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Montaż nowoczesnych, wydajnych paneli fotowoltaicznych to jeden z najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie niezależności od stale rosnących cen energii elektrycznej, a tym samym na duże oszczędności na rachunkach za prąd. To również sposób na ochronę środowiska naturalnego i lepszą jakość powietrza dla całego społeczeństwa.

  Aby instalacja fotowoltaiczna działała wydajnie potrzebny jest sprawdzony zespół specjalistów, którzy ją wykonają. W Łomży i okolicy, a także na terenie całego województwa podlaskiego profesjonalne usługi z zakresu fotowoltaiki świadczy firma Hymon. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość wykonywanych realizacji oraz systemów, które oferujemy, a także terminowość. Sprawdź naszą ofertę!

  Panele fotowoltaiczne Łomża

  Odnawialne źródła energii to metoda na lepszą jakość powietrza. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej w społeczeństwie, wzrasta również popularność rozwiązań korzystających z OZE, takich jak właśnie fotowoltaika.

  Brak emisji szkodliwych substancji do atmosfery, a także brak negatywnego wpływu na stan gleby, wody czy na organizmy żywe to nie jedyna zaleta, jaką posiada fotowoltaika. Panele fotowoltaiczne mają również pozytywny wymiar ekonomiczny, gdyż przyczyniają się do redukcji rachunków za prąd od zewnętrznych firm praktycznie do minimum. Aby produkować energię elektryczną fotowoltaika korzysta bowiem z odnawialnych źródeł energii, czyli z promieniowania słońca. Wytworzony w ten sposób prąd jest całkowicie bezpłatny, a wydajne, nowoczesne panele słoneczne są w stanie pokryć zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego czy firmy prawie w całości. Dzięki temu redukcji ulegają rachunki na ten cel, a w budżecie pozostają spore oszczędności.

  Fotowoltaika odznacza się dużą trwałością i wieloletnią wydajnością. Zamontowany system potrafi działać bezawaryjnie nawet ponad trzydzieści lat, co przekłada się na duże zyski z inwestycji oraz niezależność energetyczną od dostaw i cen energii elektrycznej przez bardzo długi czas.

  Zaletą instalacji fotowoltaicznej jest także sposób jej działania – aby mogła pracować efektywnie nie jest potrzebna wysoka temperatura. Fotowoltaika działa przez cały rok, nawet w pochmurne dni, zaś możliwość odprowadzania nadwyżek do sieci energetycznej sprawia, że w momentach o mniejszej ilości słońca, czyli np. zimą, możliwe jest korzystanie z wyprodukowanych uprzednio zasobów.

  W przypadku Łomży i okolicy średnie nasłonecznienie w skali roku jest wystarczające do wytworzenia przez panele fotowoltaiczne takiej ilości prądu, która zaspokoi zapotrzebowanie energetyczne w każdym miejscu, w którym zostaną zamontowane. Inwestycja w instalacje fotowoltaiczne naprawdę się opłaca!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Łomży

  Do wykonania instalacji fotowoltaicznej w swoim domu, firmie lub gospodarstwie rolnym wybierz specjalistów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujesz pewność niezawodnie wykonanej usługi na najwyższym poziomie przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

  Specjalizujemy się w doborze, montażu i serwisowaniu instalacji fotowoltaicznych. Zawsze przed wykonaniem projektu wykonujemy audyt fotowoltaiczny, oceniający miejsce inwestycji – jego nasłonecznienie, położenie względem stron świata oraz podłoże. Oferujemy możliwość wykonania instalacji fotowoltaicznej zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Fotowoltaika Łomża – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Instalacja fotowoltaiczna to rozwiązanie, które służy zarówno inwestorom, jak i całemu społeczeństwu. Właśnie dlatego wiele programów lokalnych, jak i ogólnokrajowych proponuje dofinansowania do fotowoltaiki, z których skorzystać mogą również mieszkańcy Łomży i okolic.

  Do najpopularniejszych rozwiązań, które znacząco zmniejszają koszty instalacji, należy rządowy program Mój Prąd, dzięki któremu uzyskać można do 5000 zł dofinansowania na instalację fotowoltaiczną. Fotowoltaika może być również odliczona od podatku dochodowego.

  Szukasz sposobu na zmniejszenie kosztów systemu fotowoltaicznego? Współpracując z nami możesz liczyć na pomoc w uzyskaniu dofinansowania i wypełnieniu niezbędnych formalności.