Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Chełmnie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działają pompy ciepła?

  Podstawowym zadaniem pompy ciepła jest ogrzewanie budynków. Zapewniają one jednak nie tylko ciepło, lecz również możliwość chłodzenia pomieszczeń. Za pomocą instalacji można również podgrzewać wodę użytkową. Jaka jest jednak zasada działania tego urządzenia?

  Pompy ciepła do zapewnienia ogrzewania wykorzystują odnawialne źródła energii znajdujące się w otoczeniu. Mogą pobierać energię cieplną z gruntu, z wody lub z powietrza. Wytworzone ciepło trafia do instalacji grzewczej w budynku.

  Na rynku dostępne są różne urządzenia: gruntowe, wodne oraz powietrzne pompy ciepła, w tym cieszące się największą popularnością pompy ciepła powietrze-woda. Przy wyborze rozwiązania pomóc powinien specjalista, który dobierze jego rodzaj do potrzeb inwestora oraz warunków budowlanych i konstrukcyjnych, jakie panują w miejscu inwestycji.

  pompy ciepła opinie Chełmno
  pompy ciepła powietrze woda Chełmno

  Pompa ciepła – poznaj zalety inwestycji

  Jeśli jesteś na etapie budowy domu lub potrzebujesz zmodernizować system grzewczy w swoim budynku, warto wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest pompa ciepła. To oszczędności, ekologia i wygoda w jednym.

  W odróżnieniu od tradycyjnych systemów grzewczych pompy ciepła są instalacjami tanimi w eksploatacji. Dzięki inwestycji w pompę ciepła zyskuje się znaczne oszczędności na kosztach ogrzewania, a także niezależność od podwyżek cen paliw opałowych takich jak węgiel czy gaz. I to na długie lata, gdyż pompy ciepła wykazują się wyjątkowo długą żywotnością.

  Pompa ciepła to również system ekologiczny. Nie zanieczyszcza on środowiska naturalnego, nie przyczynia się do produkcji szkodliwych dla naszej planety i dla naszego zdrowia substancji.

  Zaletą pompy ciepła jest również łatwa obsługa systemu. Ze względu na wykorzystywanie naturalnych i ogólnodostępnych źródeł energii nie jest konieczne uzupełnienie materiałów grzewczych, ani ich składowanie. Pompa ciepła jest również systemem bezpiecznym i cichym.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat inwestycji w pompy ciepła Chełmno? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła powietrzne Chełmno

  Montaż pomp ciepła w Chełmnie

  Jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w pompach ciepła oraz instalacjach fotowoltaicznych, które montujemy u klientów prywatnych i biznesowych na terenie całego kraju. Obsługujemy także województwo kujawsko-pomorskie – z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy miejscowości Chełmno i okolic.

  W naszej ofercie znajdują się urządzenia najwyższej klasy, których montażem zajmują się profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadający niezbędne kwalifikacje. Gwarantujemy, że montowany przez nas system będzie działał z pełną efektywnością i bezawaryjnie przez długie lata.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do kontaktu!

  Sprawdź ofertę naszej firmy!

  Naszym klientom oferujemy usługi wykonane w sposób kompleksowy – mogą na nas liczyć na każdym etapie realizacji inwestycji. Zajmujemy się doborem pompy ciepła, jej montażem oraz serwisem w trakcie trwania gwarancji oraz po okresie gwarancyjnym.

  Zajmujemy się również projektowaniem i montowaniem instalacji fotowoltaicznych, które idealnie współgrają z systemem grzewczym opartym na pompie ciepła. Wytwarzają one darmową energię elektryczną, która potrzebna jest do działania pompy. Łącząc obie inwestycje zyskujemy praktycznie bezkosztowy dom.

  Skorzystaj z naszej oferty, a zyskasz pewność doskonale wykonanej usługi!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Chełmno

   

  Szukasz sposobu na zapewnienie ogrzewania swojego domu w sposób tani, a jednocześnie ekologiczny? Chcesz zapewnić sobie komfort użytkowania systemu grzewczego? Postaw na montaż pompy ciepła!

  Chełmno to jedna z miejscowości, na terenie której działają specjaliści z firmy Hymon. Oferujemy w pełni kompleksowe usługi z zakresu doboru i montażu pomp ciepła. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!