Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Chełmży

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działa pompa ciepła?

  Działanie pompy ciepła bazuje na odnawialnych zasobach energii. Pobiera ona energię cieplną z zewnątrz budynku – z gruntu, z wód gruntowych lub z powietrza, a następnie oddaje ciepło do instalacji grzewczej wewnątrz budynku.

  Jakie pompy ciepła są dostępne na rynku? Wyróżnić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła (wśród których znajdują się cieszące się obecnie największą popularnością pompy ciepłą powietrze-woda). Wybór urządzenia zależeć powinien od potrzeb klientów i tego, gdzie ulokowana jest instalacja.

  Instalacje z użyciem pomp ciepła mogą zapewniać ogrzewanie w domach, lecz również działać zamiast klimatyzacji – przydają się do chłodzenia pomieszczeń. Można z nich również korzystać do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Uniwersalność ich zastosowania to pierwsza z ich zalet – jakie są pozostałe?

  pompy ciepła opinie Chełmża
  pompy ciepła powietrzne Chełmża

  Jakie korzyści zapewniają pompy ciepła?

  Pompa ciepła jest przede wszystkim inwestycją finansową. Jest to system grzewczy tani w eksploatacji, który zapewnia oszczędności powstające w wyniku realnie obniżonych wydatków ponoszonych na ogrzewanie.

  Instalacja pompy ciepła to również rozwiązanie wygodne dla użytkowników, zapewniające im komfort korzystania z urządzenia. Jest to system praktycznie bezobsługowy, a to tego cichy, czysty i bezpieczny.

  Ze względu na korzystanie z energii odnawialnej oraz brak emisji spalin, pompa ciepła jest bardzo ekologiczna. Nie zanieczyszcza ona środowiska naturalnego, a rosnąca ilość inwestycji w pompy ciepła oznacza lepszą jakość powietrza, którym oddychamy.

  pompy ciepła powietrze woda Chełmża

  Montaż pomp ciepła w Chełmży

  Firma Hymon działa na terenie całej Polski, w tym również w miejscowości Chełmża i w jej okolicy. Jesteśmy liderem branży rozwiązań stosujących odnawialne źródła energii – naszymi specjalizacjami są fotowoltaika oraz pompy ciepła.

  W naszej ofercie znajdują się wyłącznie pompy ciepła wysokiej jakości – są to produkty cenionych producentów, które wyróżnia wydajność, energooszczędność, trwałość. Doborem i montażem urządzeń zajmują się z kolei specjaliści o ugruntowanej wiedzy i niezbędnym doświadczeniu. Wybierając naszą firmę inwestorzy zyskują pewność usługi wykonanej w pełni profesjonalnie.

  Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

  Stawiamy na kompleksową obsługę klientów – zarówno prywatnych, jak i biznesowych. W ramach współpracy dobieramy pompę ciepła, dostarczamy ją do klienta, wykonujemy jej montaż oraz świadczymy serwis systemu.

  Zajmujemy się również projektowaniem i montażem systemów fotowoltaicznych. Warto wiedzieć, że panele fotowoltaiczne wytwarzają darmowy prąd, który jest przydatny do pracy pomp ciepła. Działanie obu instalacji doskonale ze sobą współgra, zapewniając niemal bezkosztowy, energooszczędny i ekologiczny dom.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na pompy ciepła Chełmża!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Chełmża

   

  Zastanawiasz się, jaki system grzewczy wybrać dla swojego domu lub firmy, aby zapewnić ogrzewanie w sposób wydajny, energooszczędny, tani oraz ekologiczny? A może chcesz zmodernizować sposób ogrzewania budynku na bardziej wygodny? Niezależnie od Twojego motywu, rozwiązaniem będą pompy ciepła!

  Chełmża to miasto, którego mieszkańcy zainteresowani inwestycją w pompę ciepła mają możliwość powierzenia zadania doboru i montażu tego urządzenia najlepszym specjalistom. Znajdują ich w naszej firmie! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług? Zapraszamy do kontaktu!