Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Grudziądzu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Czym jest pompa ciepła?

  Pompa ciepła to urządzenie, które opiera swoje działanie na odnawialnych źródłach energii, dlatego jest niezwykle ekologiczne. Zasoby te są również bezpłatne, co przekłada się na rentowność tego rozwiązania. Na jakiej zasadzie polega ich działanie?

  W celu zapewnienia ciepła pompy mogą korzystać z energii cieplnej pochodzącej otoczenia budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza, czyli z tzw. dolnego źródła energii, o niskiej temperaturze. Ciepło jest następnie kierowane do instalacji grzewczej, takiej jak ogrzewanie podłogowe czy centralne ogrzewanie, czyli górnego źródła energii, o wyższej temperaturze. Do pracy pomp ciepła niezbędna jest energia elektryczna w niewielkiej ilości.

  Ze względu na rodzaj źródła ciepła, z którego korzystają wyróżnić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Jednymi z najczęściej wybieranych rozwiązań są pompy ciepła powietrze-woda, które wyróżniają się niezwykle wysoką wydajnością.

  Pompa ciepła jest urządzeniem o uniwersalnym zastosowaniu. Można z niej korzystać zarówno do zapewnienia ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Przydaje się również do podgrzewania wody użytkowej.

  pompy ciepła powietrze woda Grudziądz
  pompy ciepła opinie Grudziądz

  Ogrzewanie domu pompą ciepła – poznaj zalety rozwiązania

  Pompy ciepła są sposobem na zmniejszenie kosztów utrzymania budynków. Maleją wydatki ponoszone na ogrzewanie, a przy okazji inwestorów szerokim łukiem omijają podwyżki cen paliw stałych czy gazu.

  Pompa ciepła może być ona instalowana zarówno w nowych budynkach, jak i w przypadku modernizacji systemu grzewczego. Instalacja pompy ciepła oznacza podniesienie komfortu życia i oszczędność czasu. System ten jest bowiem niemal bezobsługowy – nie ma konieczności wykonywania prac polegających na uzupełnieniu materiałów opałowych, ich składowaniu, czyszczeniu systemu.

  Dlaczego jeszcze warto zainteresować się pompą ciepła? To urządzenie działające w sposób cichy, niewielkich rozmiarów, zatem łatwe w montażu, energooszczędne, bezawaryjne, a także ekologiczne! Praca pompy ciepła nie powoduje zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

  Właściwy dobór wysokiej klasy urządzenia, jej prawidłowy montaż oraz regularny serwis gwarantują funkcjonowanie pompy ciepła w sposób wydajny nawet przez 50 lat!

  pompy ciepła powietrzne Grudziądz

  Montaż pomp ciepła w Grudziądzu

  Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku – w branży odnawialnych źródeł energii działamy od 2011 roku, początkowo zajmując się instalacjami fotowoltaicznymi, a z czasem rozwijając naszą działalność również w dziedzinie systemów grzewczych z pompami ciepła.

  Wieloletnie doświadczenie w branży pomp ciepła pozwoliło nam dopasować ofertę do potrzeb klientów. Zajmujemy się doborem, montaż i serwisem pomp ciepła, a każde zlecenie realizujemy z dbałością o wysoką jakość usług.

  Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, która zawsze jest do dyspozycji naszych klientów, służy fachową poradą i wykonuje swoje zadania w odpowiedni sposób, zgodny z wymogami technicznymi i dbałością o wydajną i bezawaryjną pracę pompy ciepła. Do wykonania instalacji wykorzystujemy urządzenia najlepszej klasy renomowanych producentów.

  Dowiedz się więcej na temat naszej oferty – wyślij zapytanie wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń!

  Pompy ciepła Grudziądz – skorzystaj z oferty lidera branży

  Poszukujesz specjalistów, którzy znają się na pompach ciepła, pomogą na każdym etapie inwestycji i zaoferują kompleksową oraz profesjonalną usługę? Trafiłeś w dobre miejsce!

  W ramach współpracy z klientami, zarówno prywatnymi, jak i biznesowymi, zajmujemy się doborem urządzenia w oparciu o potrzeby klienta i warunki budowlane. Przeprowadzamy także montaż pompy ciepła oraz oferujemy jej serwis w okresie gwarancyjnym i po jego upływie.

  Jesteśmy specjalistami od pomp ciepła, a także od fotowoltaiki. Warto wiedzieć, że obie te instalacje doskonale ze sobą współgrają, zapewniając wysokie zyski dla inwestorów. Teraz możesz powierzyć ich wykonanie jednej firmie – Hymon!

  Pompy ciepła Grudziądz – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Grudziądz

   

  Na inwestycję w pompę ciepła decyduje się coraz więcej odbiorców w całej Polsce, w tym także mieszkańców Grudziądza. To system grzewczy, który przyczynia się do obniżenia kosztów ogrzewania domu, zapewnia komfort korzystania użytkownikom, a także jest przyjazny dla środowiska naturalnego.

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty każdego, kto poszukuje sprawdzonej firmy zajmującej się montażem i doborem pomp ciepła w Grudziądzu!