Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Świecie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Czym są pompy ciepła?

  Pompa ciepła jest urządzeniem korzystającym z odnawialnych źródeł energii. Oznacza to, że wykorzystuje ono energię cieplną pochodzącą z zewnątrz budynku, czyli z tzw. dolnego źródła – z gruntu, z wody gruntowej lub z powietrza. Następnie, z pomocą energii elektrycznej, kieruje ciepło do instalacji grzewczej (centralne ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe).

  Różnorodność dostępnych na rynku urządzeń wynika przede wszystkim z różnych źródeł ciepła, z których korzystają. Można zatem zdecydować się na gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym na cieszące się obecnie największą popularnością pompy ciepła powietrze-woda.

  Warto wiedzieć, że pompa ciepła jest urządzeniem o dość uniwersalnym zastosowaniu. Służyć może nie tylko do zapewnienia ogrzewania w domu, lecz również do chłodzenia pomieszczeń. Za pomocą instalacji możliwe jest również podgrzewanie wody użytkowej.

  pompy ciepła powietrzne Świecie
  pompy ciepła powietrze woda Świecie

  Pompa ciepła – zalety instalacji

  Świadomość ekologiczna w społeczeństwie z roku na rok rośnie. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że wspólnymi siłami musimy chronić środowisko naturalne i podejmować proekologiczne kroki. Rozwiązania takie jak pompy ciepła, które korzystają z energii odnawialnej, a także nie przyczyniają się do emisji spalin zatruwających powietrze, są niezwykle ekologiczne. Warto na nie postawić, jeśli zależy nam na przyszłości naszej planety.

  Z pompą ciepła wiążą się realne oszczędności. Jest to inwestycja, której efektem jest znaczne obniżenie wydatków ponoszonych na ogrzewanie – na zakup paliw opałowych oraz na opłaty licznikowe za gaz. Zyski z inwestycji czerpie się przez długi czas, bowiem żywotność pompy ciepła może wynieść nawet kilkadziesiąt lat. To także czas niezależności od rosnących cen materiałów grzewczych, takich jak gaz czy węgiel.

  Pompę ciepła można zainstalować zarówno w nowych budynkach, jak i w przypadku modernizacji systemu grzewczego. To urządzenie niewielkich rozmiarów, do którego instalacji nie potrzeba specjalnych pomieszczeń. Zapewnia również użytkownikom wygodę obsługi, gdyż nie trzeba przy nim wykonywać niemal żadnych czynności. Jest systemem całkowicie bezpiecznym, cichym, energooszczędnym.

  Zastosowanie pompy ciepła jest bardzo szerokie i nie kończy się jedynie na ogrzewaniu domu. Dzięki instalacji pompy ciepła możliwe jest także chłodzenie pomieszczeń, co oznacza brak konieczności nabywania dodatkowych systemów obniżających temperaturę w budynku, takich jak klimatyzacja. Instalacja daje także możliwość podgrzewania wody użytkowej, z której na co dzień korzystamy.

  Masz pytania dotyczące pompy ciepła Świecie? Skontaktuj się z nami, a z chęcią odpowiemy na każde z nich!

  pompy ciepła opinie Świecie

  Montaż pomp ciepła w Świeciu

  Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Na rynku działamy od 2011 roku, a na naszym koncie znajduje się tysiące wykonanych realizacji, które wyróżniają się wysoką wydajnością pracy i niezawodnością. Czyni nas to jedną z wiodących firm w branży.

  Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych, jak i biznesowych, którzy poszukują wysokiej jakości usług. Działamy w całej Polsce – z naszych usług mogą również skorzystać mieszkańcy miejscowości Świecie.

  Do każdego zlecenia podchodzimy z profesjonalizmem, dobierając najlepsze dla inwestorów rozwiązania. Bierzemy pod uwagę ich oczekiwania, jak i uwarunkowania z miejsca inwestycji. Oferowane przez nas pompy ciepła to produkty wysokiej klasy, które pozyskujemy współpracując z renomowanymi producentami. Ich montażem zajmują się z kolei specjaliści posiadający niezbędne uprawienia i doświadczenie zawodowe.

  Poznaj naszą pełną ofertę na pompy ciepła Świecie!

  Zainwestuj w pompę ciepła, my zajmiemy się resztą

  Wybierając naszą firmę jako wykonawcę inwestycji w pompy ciepła, klienci zyskują gwarancję usługi wykonanej w pełni kompleksowy sposób. W ramach współpracy pomagamy w wyborze urządzenia, wykonujemy montaż pompy ciepła, zajmujemy się także serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Na naszą fachową pomoc liczyć mogą na każdym etapie realizacji zlecenia.

  Usługą, którą również oferujemy, jest wykonanie projektu i montażu instalacji fotowoltaicznej. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie działania pompy ciepła, gdyż zapewnia darmową energię elektryczną. Współpraca obu systemów to gwarancja wysokich zysków finansowych dla inwestorów!

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Świecie

   

  Na pompę ciepła decyduje się coraz więcej inwestorów – zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Jest to skuteczny sposób na zapewnienie ogrzewania budynku oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej, który jest jednocześnie przyjazny dla środowiska naturalnego, tani w eksploatacji, bezpieczny, energooszczędny i wygodny w użytkowaniu.

  Chcesz dołączyć do grona osób, które korzystają z pompy ciepła i poszukujesz sprawdzonej firmy, która podejmie się doboru urządzenia oraz jego montażu? To zadanie dla profesjonalistów z firmy Hymon! Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!