Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Toruniu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Co to jest pompa ciepła?

  Pompa ciepła to urządzenie skonstruowane w taki sposób, aby wykorzystywać odnawialne źródła energii do zapewnienia ogrzewania w budynkach. Pompy ciepła dają jednak nie tylko możliwość ogrzania pomieszczeń, lecz również ich chłodzenia. Za pomocą instalacji można również ogrzać wodę użytkową.

  W jaki sposób działają pompy ciepła? Urządzenia te pobierają ciepło z otoczenia, czyli z dolnego źródła energii. Wykorzystywać mogą naturalne złoża, takie jak grunt, powietrze atmosferyczne, wody gruntowe. Następnie, poprzez czynnik roboczy i z niewielką pomocą energii elektrycznej, kierują wytworzone ciepło do instalacji grzewczej znajdującej się wewnątrz budynku (w tym także do ogrzewania podłogowego).

  Ze względu na różne źródła ciepła, z których korzystają, wyróżnić można ich kilka rodzajów: wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła (w tym bardzo popularne pompy ciepła powietrze-woda). Dobór pompy ciepła zależy od wielu czynników, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania ekspertom.

  pompy ciepła powietrzne Toruń
  pompy ciepła powietrze woda Toruń

  Dlaczego warto postawić na pompę ciepła?

  Pierwszą zaletą pompy ciepła, jaką bierze pod uwagę wielu inwestorów, jest jej wymiar ekonomiczny. Inwestycja w to urządzenie oznacza duże oszczędności wynikające ze znacznie zredukowanych kosztów ogrzewania budynku, a także uzyskanie niezależności od rosnących cen paliw opałowych, takich jak węgiel czy gaz.

  W odróżnieniu od tradycyjnych systemów grzewczych pompy ciepła, korzystające z energii cieplnej pochodzącej z gruntu, z wody czy z powietrza, czyli odnawialnych źródeł energii, nie szkodzą środowisku naturalnemu. To rozwiązanie bardzo ekologiczne!

  Nowoczesne pompy ciepła mogą z powodzeniem działać nawet przez 50 lat – są to urządzenia, które niełatwo ulegają eksploatacji. Jest to również system cichy, czysty i, co niezwykle ważne ze względu na komfort korzystania, niemal bezobsługowy.

  Chcesz zainwestować w pompę ciepła, lecz potrzebujesz dowiedzieć się więcej na jej temat? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie!

  pompy ciepła opinie Toruń

  Montaż pomp ciepła w Toruniu

  Nasza firma zajmuje się doborem, montażem i serwisem pomp ciepła dla klientów prywatnych i biznesowych. Jesteśmy cenieni na rynku ze względu na wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, precyzję, terminowość i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

  Bazujemy na urządzeniach wykorzystujących najnowsze technologie, które charakteryzuje wysoka wydajność, energooszczędność i bezawaryjność. Ich montażem zajmują się specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe i niezbędne uprawnienia. Inwestorzy podejmujący współpracę z naszą firmą zyskują gwarancję usługi wykonanej na najwyższym poziomie.

  Pompy ciepła Toruń – tylko z firmą Hymon!

  Pompy ciepła Toruń – sprawdź naszą ofertę!

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową realizację inwestycji. Zajmujemy się doborem urządzeń do potrzeb klientów, wykonaniem projektu instalacji, montażem pomp ciepła, a także serwisem systemu grzewczego.

  Do swojego działania pompa ciepła potrzebuje energii elektrycznej, którą w bezpłatny sposób zapewnia fotowoltaika. Specjaliści z naszej firmy mogą podjąć się wykonania zarówno instalacji pompy ciepła, jak i systemu fotowoltaicznego, co przyniesie najwyższe zyski finansowe i zapewni profity ekologiczne.

  Zapraszamy do współpracy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Toruń

   

  Pompy ciepła są jednym z najtańszych sposobów ogrzewania domów. To system grzewczy wydajny, energooszczędny i ekologiczny, a zarazem zapewniający użytkownikom wygodę korzystania.

  Poszukujesz rzetelnej firmy, działającej na terenie Torunia, która zajmie się kompleksową realizacją inwestycji w system oparty na pompie ciepła? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!