Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Aleksandrów Łódzki - instalacje fotowoltaiczne w Aleksandrowie Łódzkim

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Rosnące z roku na rok ceny energii elektrycznej zmuszają do poszukiwania oszczędności. Jednym ze sposobów na obniżenie rachunków za prąd i uzyskanie niezależności energetycznej na długie lata jest własna instalacja fotowoltaiczna.

  Firma Hymon specjalizuje się w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych dla klientów prywatnych, firm oraz gospodarstw rolnych. Oferujemy wysokiej klasy systemy renomowanych producentów, a nasze usługi wykonujemy w trosce o wydajność i bezawaryjność instalacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Panele fotowoltaiczne Aleksandrów Łódzki

  Działanie fotowoltaiki opiera się na przekształcaniu energii słonecznej w energię elektryczną. Pozyskiwany tym sposobem prąd jest, podobnie jak promieniowanie słońca, całkowicie bezpłatny. Ze względu na fakt, że nowoczesne panele fotowoltaiczne są w stanie pokryć zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego nawet w całości, rachunki za prąd ulegają zmniejszeniu nawet o 90%.

  Korzyścią, jaką zapewniają panele słoneczne, jest także niezależność od rosnących cen energii elektrycznej przez długie lata. Instalacje fotowoltaiczne mogą pracować z wysoką wydajnością i bezawaryjnie nawet kilkadziesiąt lat, przynosząc w tym czasie zyski i uniezależniając od dostaw prądu z zewnętrznych elektrowni.

  Energia fotowoltaiczna uznawana jest za czystą energię, której produkcja nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Zanieczyszczenie powietrza i degradacja środowiska naturalnego sprawiają, że rozwiązania takie jak fotowoltaika są w cenie!

  Ile energii produkuje panel fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Aleksandrowie Łódzkim

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne przynosi zyski przez wiele lat, zaś zwrotu z niej można spodziewać się już po około 6-ciu. Uzyski energii i trwałość instalacji zależą od jej wykonania, dlatego decydując się na wybór firmy, która wykona fotowoltaikę warto kierować się jej renomą.

  Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi, w ramach których:

  • przeprowadzamy bezpłatną analizę nasłonecznienia i zapotrzebowania na prąd,
  • tworzymy projekt instalacji o odpowiednio dobranej mocy,
  • zajmujemy się montażem systemu i podpięciem do sieci energetycznej,
  • oferujemy serwis gwarancyjny,
  • pomagamy klientom uzyskać dopłatę do fotowoltaiki.

  Zapraszamy do zaznania się z pełną ofertą naszych usług!

  z czego składa się zestaw fotowoltaiczny

  Fotowoltaika Aleksandrów Łódzki – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika to przyszłość naszej planety. Większa ilość instalacji fotowoltaicznych oznacza poprawę jakości powietrza, którym każdy z nas oddycha. Aby ułatwić decyzję o inwestycji w fotowoltaikę, powstaje wiele programów, które oferują różne narzędzia finansowego wsparcia dla inwestorów.

  Możliwość skorzystania z dofinansowania oferowanego z programów takich jak Mój Prąd, a także odliczenia fotowoltaiki od podatku dochodowego mają również mieszkańcy Aleksandrowa Łódzkiego. Dzięki tym rozwiązaniom instalacja fotowoltaiczna staje się jeszcze bardziej opłacalna!

  Potrzebujesz pomocy w zakresie uzyskania korzystnego finansowania fotowoltaiki? Możesz polegać na naszych specjalistach, którzy służą pomocą w wypełnianiu niezbędnych formalności.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę