Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Łódź - instalacje fotowoltaiczne w Łodzi

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Korzystanie z odnawialnych źródeł energii, w tym również z energii słonecznej, przynosi wiele pożytku dla środowiska, lecz również dla budżetów – czy to domowych, czy firmowych. Właśnie dlatego coraz większa liczba osób i firm decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej, traktując to jako doskonałą inwestycję.

  Mieszkając w Łodzi i okolicach możesz skorzystać z wiodącej firmy oferującej w pełni profesjonalne usługi fotowoltaiczne, bazując na wysokiej klasy systemach fotowoltaicznych renomowanych producentów. Lata doświadczenia i niezbędna wiedza sprawiają, że na fotowoltaice znamy się jak nikt inny!

  Panele fotowoltaiczne Łódź

  Zasada pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca opiera się na tym, że ogniwa fotowoltaiczne korzystają z promieniowania słonecznego, które przekształcają na prąd stały. Zostaje on wysłany do inwertera, gdzie zamieniany jest w prąd zmienny, trafiający do gniazdek w domach czy firmach.

  Korzystanie z darmowej energii słonecznej sprawia, że znaczącemu obniżeniu ulegają rachunki za energię elektryczną, co prowadzi do sporych oszczędności. Dodatkowo, nowoczesne panele fotowoltaiczne o odpowiednio dobranej mocy, są w stanie pokryć zapotrzebowanie na prąd, co minimalizuje wydatki na ten cel dla zewnętrznych dostawców.

  Oszczędności, jakie możemy uzyskać dzięki fotowoltaice to jednak nie wszystko. To także niezależność od stale rosnących cen prądu, a także od jego dostaw. Przerwy w pracy urządzeń elektrycznych nie narażą już firmy, która zdecyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej, na straty finansowe.

  Fotowoltaika to również ekologia. Panele słoneczne korzystają z niewyczerpalnych zasobów energii, a działając nie emitują do atmosfery szkodliwych gazów cieplarnianych. Podejmując decyzję o montażu instalacji fotowoltaicznej w swoim domu lub firmie, przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego.

  Wbrew swojej nazwie panele słoneczne mogą działać wydajnie nie tylko w całkowicie bezchmurne dni, lecz nawet wtedy, gdy niebo jest pokryte chmurami. Dodatkowo, wytworzona w okresach o dużym nasłonecznieniu nadwyżka energii trafia do sieci energetycznej i może zostać odebrana w innym terminie.

  Dla mieszkańców Łodzi i okolic fotowoltaika może przynieść wiele korzyści, ponieważ warunki do pracy paneli fotowoltaicznych w tym regionie są bardzo dobre. Ogniwa fotowoltaiczne mogą pracować wydajnie i są w stanie pokryć zapotrzebowanie energetyczne inwestorów.

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Łodzi

  Fotowoltaika to zielona energia – ekologiczna alternatywa dla energii elektrycznej pozyskiwanej tradycyjnymi metodami. Przynosi także oszczędności dla domu i firmy. Systemy fotowoltaiczne mogą działać wydajnie nawet do kilkudziesięciu lat, a zwrotu z inwestycji można oczekiwać już po około 6-ciu. Z wszystkich korzyści, jakie daje instalacja fotowoltaiczna, możesz w pełni korzystać, gdy zlecisz realizację inwestycji ekspertom z firmy Hymon.

  Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie posiadają wieloletnie doświadczenie i dokładnie wiedzą, w jaki sposób wykonać projekt i montaż fotowoltaiki, aby działała ona wydajnie i bezawaryjnie przez cały rok. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego do naszych usług podchodzimy z pełnym profesjonalizmem.

  Wybierając naszą firmę zyskujesz pewność pełnej obsługi z zakresu fotowoltaiki. Zajmujemy się przygotowaniem schematu instalacji fotowoltaicznej w oparciu o uprzednio wykonany audyt. Dobierając rodzaj paneli i moc instalacji bierzemy pod uwagę jej nasłonecznienie i podłoże miejsca inwestycji, a także zapotrzebowanie na prąd. Zajmujemy się także profesjonalnym montażem paneli, a także podłączeniem instalacji do sieci energetycznej. Naszym klientom oferujemy także pomoc w uzyskaniu dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych.

  Zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami – z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy ofertę!

  Dobra firma fotowoltaiczna Łódź

  Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm – to cechy naszego zespołu specjalistów działającego na terenie województwa łódzkiego. Zapewniamy kompleksowe usługi, proponując najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Pracujemy na najwyższej klasy urządzeniach, dobierając panele fotowoltaiczne do potrzeb inwestorów.

  Nasza firma posiada swoje zespoły montażowe na terenie całej Polski, w tym również w województwie łódzkim. Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm i gospodarstw rolnych. Instalacje fotowoltaiczne możemy zamontować na dachu budynku lub na gruncie, w zależności od możliwości montażowych.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Poznaj ofertę