Fotowoltaika Opoczno - instalacje fotowoltaiczne w Opocznie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Promieniowanie słoneczne, z którego korzysta fotowoltaika, zaliczane jest do odnawialnych, a zatem bardzo ekologicznych źródeł energii. Korzystanie z instalacji fotowoltaicznych oznacza czystsze powietrze i ochronę środowiska naturalnego. Zalety ekologiczne to jednak nie wszystko – fotowoltaika jest również gwarancją oszczędności wynikających z niższych rachunków za prąd.

  Dołącz do grona inwestorów, którzy czerpią zyski z własnej instalacji fotowoltaicznej. Powierz nam jej wykonanie, a zapewnimy Ci realizację usługi doboru i montażu paneli słonecznych na najwyższym poziomie!

  Panele fotowoltaiczne Opoczno

  Instalacja fotowoltaiczna jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na obniżenie wysokości rachunków za prąd. Dzieje się tak, gdyż do produkcji energii elektrycznej fotowoltaika wykorzystuje całkowicie bezpłatną energię słoneczną. Prąd pozyskiwany za pomocą paneli słonecznych jest więc również darmowy.

  Korzystając z paneli fotowoltaicznych możemy uzyskać znaczne oszczędności w budżecie domowym czy firmowym. Wydatki ponoszone na energię elektryczną ulegają obniżeniu, a jednocześnie uzyskać można niezależność od dostaw prądu od zewnętrznych elektrowni i podwyżek jego cen w przyszłości.

  Panele fotowoltaiczne znane są ze swojej długoletniej żywotności – mogą one działać nawet przez kilkadziesiąt lat, przynosząc w tym czasie zyski inwestorom. Zaletą instalacji fotowoltaicznych jest także ich bezobsługowość – nie trzeba podejmować przy nich żadnych działań!

  Wykorzystanie energii słońca do produkcji energii elektrycznej to rozwiązanie bardzo ekologiczne. Im większa ilość inwestycji w panele słoneczne, tym czystszym powietrzem będziemy oddychać!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Opocznie

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki. W ich ramach realizujemy:

  • bezpłatną konsultację oceniającą nasłonecznienie w miejscu inwestycji,
  • projekt instalacji fotowoltaicznej o mocy dobranej do potrzeb naszych klientów,
  • montaż instalacji na dachu lub gruncie,
  • podpięcie systemu do sieci energetycznej,
  • serwis gwarancyjny.

  Na naszą pomoc możesz również liczyć ubiegając się o dofinansowanie z programów krajowych i lokalnych. Zapraszamy do współpracy!

  Fotowoltaika Opoczno – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Dopłaty i inne finansowe narzędzia, jakie oferują instytucje rządowe i samorządowe, zwiększają atrakcyjność inwestycji w fotowoltaikę i czynią ją bardziej opłacalną.

  Chcąc zainwestować w panele fotowoltaiczne w Opocznie, także masz możliwość uzyskania dofinansowania do zakupu i montażu instalacji. Do najpopularniejszych rozwiązań zaliczany jest program Mój Prąd. Możesz także odliczyć panele fotowoltaiczne od podatku dochodowego.

  Skorzystaj z naszej oferty, a pomożemy Ci w wypełnieniu niezbędnych do otrzymania dofinansowania formalności.

  Zapraszamy do kontaktu!