Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Opoczno - instalacje fotowoltaiczne w Opocznie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Promieniowanie słoneczne, z którego korzysta fotowoltaika, zaliczane jest do odnawialnych, a zatem bardzo ekologicznych źródeł energii. Korzystanie z instalacji fotowoltaicznych oznacza czystsze powietrze i ochronę środowiska naturalnego. Zalety ekologiczne to jednak nie wszystko – fotowoltaika jest również gwarancją oszczędności wynikających z niższych rachunków za prąd.

  Dołącz do grona inwestorów, którzy czerpią zyski z własnej instalacji fotowoltaicznej. Powierz nam jej wykonanie, a zapewnimy Ci realizację usługi doboru i montażu paneli słonecznych na najwyższym poziomie!

  mój prąd 2021 fotowoltaika

  Panele fotowoltaiczne Opoczno

  Instalacja fotowoltaiczna jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na obniżenie wysokości rachunków za prąd. Dzieje się tak, gdyż do produkcji energii elektrycznej fotowoltaika wykorzystuje całkowicie bezpłatną energię słoneczną. Prąd pozyskiwany za pomocą paneli słonecznych jest więc również darmowy.

  Korzystając z paneli fotowoltaicznych możemy uzyskać znaczne oszczędności w budżecie domowym czy firmowym. Wydatki ponoszone na energię elektryczną ulegają obniżeniu, a jednocześnie uzyskać można niezależność od dostaw prądu od zewnętrznych elektrowni i podwyżek jego cen w przyszłości.

  Panele fotowoltaiczne znane są ze swojej długoletniej żywotności – mogą one działać nawet przez kilkadziesiąt lat, przynosząc w tym czasie zyski inwestorom. Zaletą instalacji fotowoltaicznych jest także ich bezobsługowość – nie trzeba podejmować przy nich żadnych działań!

  Wykorzystanie energii słońca do produkcji energii elektrycznej to rozwiązanie bardzo ekologiczne. Im większa ilość inwestycji w panele słoneczne, tym czystszym powietrzem będziemy oddychać!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Opocznie

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki. W ich ramach realizujemy:

  • bezpłatną konsultację oceniającą nasłonecznienie w miejscu inwestycji,
  • projekt instalacji fotowoltaicznej o mocy dobranej do potrzeb naszych klientów,
  • montaż instalacji na dachu lub gruncie,
  • podpięcie systemu do sieci energetycznej,
  • serwis gwarancyjny.

  Na naszą pomoc możesz również liczyć ubiegając się o dofinansowanie z programów krajowych i lokalnych. Zapraszamy do współpracy!

  Fotowoltaika a koszty uzyskania przychodu

  Fotowoltaika Opoczno – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Dopłaty i inne finansowe narzędzia, jakie oferują instytucje rządowe i samorządowe, zwiększają atrakcyjność inwestycji w fotowoltaikę i czynią ją bardziej opłacalną.

  Chcąc zainwestować w panele fotowoltaiczne w Opocznie, także masz możliwość uzyskania dofinansowania do zakupu i montażu instalacji. Do najpopularniejszych rozwiązań zaliczany jest program Mój Prąd. Możesz także odliczyć panele fotowoltaiczne od podatku dochodowego.

  Skorzystaj z naszej oferty, a pomożemy Ci w wypełnieniu niezbędnych do otrzymania dofinansowania formalności.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę