Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Pabianice - instalacje fotowoltaiczne w Pabianicach

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Rosnąca świadomość ekologiczna społeczeństwa sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na instalację fotowoltaiczną w swoim domu lub firmie. Ochrona środowiska to jednak jedynie jedna z zalet fotowoltaiki. Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej stajemy się również niezależni od podwyżek cen i dostaw energii elektrycznej, a rachunki za prąd ulegają znaczącemu obniżeniu, przynosząc duże oszczędności.

  Fotowoltaika to inwestycja, a z jej korzyści zdaje sobie sprawę coraz więcej mieszkańców Pabianic i okolic, którzy zlecają naszej firmie Hymon – liderowi rynku fotowoltaiki w Polsce – realizację doboru i montażu najwyższej klasy systemów fotowoltaicznych.

  Co zrobić z nadwyżką energii pozyskanej ze Słońca?

  Panele fotowoltaiczne Pabianice

  Zakup i montaż paneli fotowoltaicznych to inwestycja, która się opłaca. Mechanizm jej działania opiera się na pozyskiwaniu energii elektrycznej wykorzystując do tego energię słoneczną. Promieniowanie słoneczne pobierane jest przez ogniwa fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd stały, trafiający do inwertera, gdzie zamieniany jest w prąd zmienny. Ten z kolei zasila instalację elektryczną w domach i firmach, przyczyniając się do pracy urządzeń.

  Aby produkować energię elektryczną panele fotowoltaiczne korzystają z darmowych promieni słonecznych. Prąd, który trafia do naszych gniazdek w wyniku działania instalacji fotowoltaicznej, jest zatem bezpłatny. Wartym uwagi jest również fakt, że nowoczesne panele fotowoltaiczne o prawidłowo dobranej dobranej mocy pokrywają niemal w całości zapotrzebowanie na energię elektryczną domu lub firmy. W ten sposób wydatki na prąd od zewnętrznych dostawców ulegają znaczącemu obniżeniu.

  Instalacje fotowoltaiczne zapewniają również niezależność od podwyżek cen prądu w kolejnych latach. Od dłuższego czasu w Polsce rok w rok opłaty za energię elektryczną nieustannie rosną – montaż instalacji fotowoltaicznej kładzie kres obawom o kolejne wzrosty opłat na ten cel.

  Fotowoltaika posiada także zalety pod względem ochrony środowiska. Panele fotowoltaiczne, w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni, nie emitują niekorzystnych gazów cieplarnianych, a także korzystają z niewyczerpalnych i odnawialnych źródeł energii.

  Choć mogłoby się wydawać, że ze względu na często zachmurzone niebo, montaż instalacji fotowoltaicznych w Polsce nie ma sensu – nic bardziej mylnego. Panele słoneczne pracują z dużą efektywnością nawet w pochmurne dni, a podłączenie do sieci energetycznej pozwala na wykorzystanie nadwyżki z okresów o dużym nasłonecznieniu w czasie ich mniejszej wydolności, czyli np. zimą.

  Pabianice i okolice posiadają korzystne warunki dla fotowoltaiki – wysokie średnie roczne nasłonecznienie daje pewność, że pokryte zostanie praktycznie całe zapotrzebowanie energetyczne domu lub firmy.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat działania paneli fotowoltaicznych? Zapraszamy do kontaktu!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Pabianicach

  Oszczędności dla domu, firmy i gospodarstwa domowego, szybki zwrot z inwestycji, niezależność od dostaw prądu z zewnątrz, a także ochrona środowiska – to korzyści, jakie daje fotowoltaika. Aby jednak instalacja fotowoltaiczna działała z maksymalną wydajnością i niezawodnie przez lata, jej wykonanie warto powierzyć ekspertom z firmy Hymon.

  W naszej firmie pracują wyłącznie specjaliści z doświadczeniem i wiedzą, którzy podejmują się kompleksowej obsługi klientów. Wszystkie zlecenia wykonywane są na najwyższym poziomie na każdym etapie inwestycji.

  W ramach naszych kompleksowych usług oferujemy:

  • bezpłatną konsultację oceniającą możliwości montażowe, nasłonecznienie i uwarunkowania terenowe instalacji,
  • projekt instalacji fotowoltaicznej o odpowiedniej mocy,
  • staranny i sprawny montaż instalacji,
  • serwis systemów,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

  Fotowoltaika Pabianice – tylko z liderem rynku fotowoltaiki – firmą Hymon! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Fotowoltaika Pabianice – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Mieszkając w Pabianicach lub okolicy masz możliwość skorzystania z dotacji do inwestycji w instalację fotowoltaiczną. Do najbardziej popularnych programów oferujących dofinansowania należy Mój Prąd, który pozwala na zmniejszenie kosztów instalacji fotowoltaicznej nawet o 5000 zł. Na fotowoltaikę przysługuje również ulga podatkowa.

  Chcesz obniżyć koszty inwestycji w instalację fotowoltaiczną, lecz nie wiesz, jak się do tego zabrać? Skontaktuj się z nami – naszym klientom oferujemy pomoc w uzyskaniu dopłat i wypełnieniu niezbędnych formalności.

  Poznaj ofertę