Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Kutno - instalacje fotowoltaiczne w Kutnie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Z instalacji fotowoltaicznych korzysta coraz więcej gospodarstw domowych, rolnych oraz firm. Fotowoltaika pozwala na obniżenie wysokości rachunków za prąd i uniezależnia od dostaw energii elektrycznej od zewnętrznych elektrowni. Jest jednocześnie rozwiązaniem bardzo ekologicznym i przyczynia się do poprawy jakości powietrza na naszej planecie.

  Rozważasz montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu swojego domu lub na posiadanym gruncie? Zleć to zadanie ekspertom od fotowoltaiki – firmie Hymon!

  Panele fotowoltaiczne Kutno

  Fotowoltaika jest technologią, która produkuje energię elektryczną bazując na darmowej energii słonecznej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych paneli fotowoltaicznych możliwe jest pokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną nawet w całości, a tym samym uzyskania znacznych oszczędności w budżecie domowym lub firmowym.

  Rachunki za prąd obniżone nawet o 90%, to jedna z korzyści, jakie dają instalacje fotowoltaiczne. Kolejną jest niezależność od dostaw oraz rosnących kosztów energii elektrycznej przez długie lata – panele słoneczne mogą działać niezawodnie i wydajnie nawet 25-35 lat, gdyż niełatwo ulegają eksploatacji.

  Wykorzystywane przez panele fotowoltaiczne promieniowanie słoneczne stanowi odnawialne i ekologiczne źródło energii. Instalacja fotowoltaiczna wytwarzając energię elektryczną nie emituje żadnych szkodliwych substancji. Nie ma także niekorzystnego wpływu na stan gleby, wody czy na organizmy żywe.

  Żywotność paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Kutnie

  Montaż instalacji fotowoltaicznej to zadanie dla ekspertów z odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami. W naszym zespole działającym na terenie Kutna i okolic znajdziesz wyłącznie najlepszych specjalistów z branży!

  Nasza oferta skierowana do klientów prywatnych, firm i rolników obejmuje kompleksowe wykonanie fotowoltaiki. Na bazie zebranych w miejscu inwestycji danych tworzymy projekt instalacji o odpowiednio dobranej mocy, zajmujemy się montażem systemu, a także jego zgłoszeniem do Zakładu Energetycznego. Ponadto, w naszej ofercie znajduje się serwis urządzeń oraz wsparcie w zakresie uzyskania dofinansowania na fotowoltaikę.

  Sprawdź naszą ofertę – skontaktuj się z nami!

  Jak rozbudować instalację fotowoltaiczną

  Fotowoltaika Kutno – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Obniżenie kosztów inwestycji w panele fotowoltaiczne w oparciu o różne formy finansowania z programów rządowych czy samorządowych to jeden z czynników, który popycha inwestorów do podejmowania decyzji o zakupie własnej instalacji fotowoltaicznej. Zyskuje na tym całe społeczeństwo, gdyż fotowoltaika to czystsze powietrze i ochrona środowiska naturalnego.

  Jakie dofinansowania można uzyskać mieszkając na terenie Kutna? Przede wszystkim dopłatę z programu Mój Prąd, która wynieść może nawet 5000 zł! Co więcej, instalację fotowoltaiczną można rozliczyć w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Powierz nam wykonanie projektu i montażu paneli fotowoltaicznych, a pomożemy Ci przebrnąć przez formalności niezbędne do uzyskania dofinansowania.

  Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

  Poznaj ofertę