Fotowoltaika Łowicz - instalacje w Łowiczu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Obniżenie wysokości rachunków za prąd, niezależność energetyczna oraz lepsza jakość powietrza – to profity, jakie zapewnia fotowoltaika.

  W Łowiczu i okolicy, tak jak w całym województwie łódzkim, działa zespół specjalistów od fotowoltaiki z firmy Hymon. Oferujemy profesjonalny dobór i montaż instalacji fotowoltaicznych renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Panele fotowoltaiczne w Łowiczu

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne przekłada się na duże oszczędności, które wynikają ze znacznego zmniejszenia kosztów ponoszonych na prąd, niekiedy nawet o 90%!

  Fotowoltaika to technologia, która do produkcji energii elektrycznej wykorzystuje całkowicie darmową energię słońca. Prąd generowany za pomocą paneli fotowoltaicznych jest również darmowy, a wydajność instalacji jest na tyle wysoka, aby pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu czy firmy niemal w całości!

  Instalacja fotowoltaiczna to oszczędności na rachunkach za prąd, a także niezależność od jego dostaw z zewnątrz. Co więcej, posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej to gwarancja wolności od rosnących cen energii elektrycznej przez wiele lat.

  Korzystanie z odnawialnego źródła energii to sposób na ochronę zasobów środowiska naturalnego. Dodatkowo, podczas pracy paneli fotowoltaicznych nie są emitowane szkodliwe gazy cieplarniane, które zanieczyszczają powietrze.

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat fotowoltaiki dla Twojego domu, firmy czy rolnictwa? Skontaktuj się z nami – z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Łowiczu

  Instalacja fotowoltaiczna przynosi zyski inwestorom nawet przez 25-35 lat – tyle czasu może działać efektywnie i bezawaryjnie. Jej wydajność, a zatem i generowane uzyski, zależą jednak od tego, w jaki sposób zostanie ona zaprojektowana i zamontowana. To zadanie dla specjalistów z firmy Hymon!

  Stawiamy na dopasowanie schematu instalacji fotowoltaicznej do warunków nasłonecznienia i zapotrzebowania na prąd, dlatego pierwszym krokiem przy realizacji inwestycji jest zawsze bezpłatna konsultacja w miejscu inwestycji. Montaż instalacji fotowoltaicznej przeprowadzany jest zgodnie z wymogami, na bazie stworzonego projektu. Zgłaszamy także system do Zakładu Energetycznego.

  Sprawdź naszą pełną ofertę!

  Fotowoltaika Łowicz – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Energia pozyskiwana za pomocą paneli fotowoltaicznych to tzw. zielona energia, która nie wykazuje negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  Ze względu na ekologiczne profity, jakie zapewnia, fotowoltaika jest dofinansowywana z różnych programów oferowanych przez instytucje rządowe i samorządowe.

  Mieszkańcy Łowicza mają możliwość uzyskania dopłaty m.in. z programy Mój Prąd, którego kwota wynieść może nawet 5000 zł! Koszt instalacji może być również rozliczony w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Współpraca z firmą Hymon to gwarancja znalezienia najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie zmniejszenia koszów inwestycji w fotowoltaikę oraz pomocy w dopełnieniu wszelkich formalności w celu ich uzyskania. Zachęcamy do kontaktu!