Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Łowicz - instalacje w Łowiczu

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Obniżenie wysokości rachunków za prąd, niezależność energetyczna oraz lepsza jakość powietrza – to profity, jakie zapewnia fotowoltaika.

  W Łowiczu i okolicy, tak jak w całym województwie łódzkim, działa zespół specjalistów od fotowoltaiki z firmy Hymon. Oferujemy profesjonalny dobór i montaż instalacji fotowoltaicznych renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Panele fotowoltaiczne w Łowiczu

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne przekłada się na duże oszczędności, które wynikają ze znacznego zmniejszenia kosztów ponoszonych na prąd, niekiedy nawet o 90%!

  Fotowoltaika to technologia, która do produkcji energii elektrycznej wykorzystuje całkowicie darmową energię słońca. Prąd generowany za pomocą paneli fotowoltaicznych jest również darmowy, a wydajność instalacji jest na tyle wysoka, aby pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu czy firmy niemal w całości!

  Instalacja fotowoltaiczna to oszczędności na rachunkach za prąd, a także niezależność od jego dostaw z zewnątrz. Co więcej, posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej to gwarancja wolności od rosnących cen energii elektrycznej przez wiele lat.

  Korzystanie z odnawialnego źródła energii to sposób na ochronę zasobów środowiska naturalnego. Dodatkowo, podczas pracy paneli fotowoltaicznych nie są emitowane szkodliwe gazy cieplarniane, które zanieczyszczają powietrze.

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat fotowoltaiki dla Twojego domu, firmy czy rolnictwa? Skontaktuj się z nami – z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania!

  Ile energii produkuje panel fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Łowiczu

  Instalacja fotowoltaiczna przynosi zyski inwestorom nawet przez 25-35 lat – tyle czasu może działać efektywnie i bezawaryjnie. Jej wydajność, a zatem i generowane uzyski, zależą jednak od tego, w jaki sposób zostanie ona zaprojektowana i zamontowana. To zadanie dla specjalistów z firmy Hymon!

  Stawiamy na dopasowanie schematu instalacji fotowoltaicznej do warunków nasłonecznienia i zapotrzebowania na prąd, dlatego pierwszym krokiem przy realizacji inwestycji jest zawsze bezpłatna konsultacja w miejscu inwestycji. Montaż instalacji fotowoltaicznej przeprowadzany jest zgodnie z wymogami, na bazie stworzonego projektu. Zgłaszamy także system do Zakładu Energetycznego.

  Sprawdź naszą pełną ofertę!

  Fotowoltaika Łowicz – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Energia pozyskiwana za pomocą paneli fotowoltaicznych to tzw. zielona energia, która nie wykazuje negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  Ze względu na ekologiczne profity, jakie zapewnia, fotowoltaika jest dofinansowywana z różnych programów oferowanych przez instytucje rządowe i samorządowe.

  Mieszkańcy Łowicza mają możliwość uzyskania dopłaty m.in. z programy Mój Prąd, którego kwota wynieść może nawet 5000 zł! Koszt instalacji może być również rozliczony w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Współpraca z firmą Hymon to gwarancja znalezienia najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie zmniejszenia koszów inwestycji w fotowoltaikę oraz pomocy w dopełnieniu wszelkich formalności w celu ich uzyskania. Zachęcamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę