Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Zduńska Wola - instalacje fotowoltaiczne w Zduńskiej Woli

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Obniżenie rachunków za prąd nawet o 90% to oszczędności w budżecie domowym i firmowym. W jaki sposób możesz je uzyskać? Wystarczy sięgnąć po rozwiązania, jakie oferuje fotowoltaika. Odpowiednio zaprojektowana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna, korzystająca z darmowej energii słonecznej, jest w stanie pokryć zapotrzebowanie na prąd gospodarstwa domowego lub firmy i przynieść niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. Decydując się na panele fotowoltaiczne działasz również na korzyść środowiska, gdyż fotowoltaika to rozwiązanie bardzo ekologiczne.

  Na montaż instalacji fotowoltaicznych decyduje się coraz szersze grono inwestorów – dołącz do nich i Ty, powierzając realizację inwestycji najlepszym specjalistom z branży, czyli naszej firmie Hymon.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Zduńska Wola

  Fotowoltaika to rozwiązanie dla każdego, kto chce zmniejszyć rachunki za prąd, uniezależnić się od dostaw energii elektrycznej z zewnątrz, a jednocześnie przyczynić się do poprawy stanu środowiska naturalnego. W celu produkcji prądu ogniwa fotowoltaiczne korzystają z darmowych promieni słonecznych, dzięki czemu energia elektryczna trafiająca do gniazdek w domach i firmach klientów i zasilająca urządzenia elektryczne jest również bezpłatna.

  Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne o odpowiedniej mocy są w stanie pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną domu lub firmy, co zmniejsza opłaty za prąd niemal do zera. Fotowoltaika oznacza również niezależność od podwyżek cen prądu w przyszłości i od zewnętrznych dostaw energii, co ma znaczenie w przypadku firm, dla których takie przerwy oznaczają straty finansowe.

  Mówiąc o instalacjach fotowoltaicznych nie sposób pominąć aspektu, jakim jest ich trwałość – wysokiej klasy panele fotowoltaiczne służą inwestorom przez długi czas. Mogą działać wydajnie nawet przez kilkadziesiąt lat, zaś zwrotu z inwestycji można oczekiwać już po około 6-ciu.

  Zaletą instalacji fotowoltaicznej jest również jej korzystny wpływ na środowisko naturalne. Fotowoltaika korzysta z odnawialnej energii słońca, a podczas generowania prądu ogniwa fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych. Panele słoneczne to inwestycja w przyszłość naszej planety!

  Do wydajnej pracy instalacji fotowoltaicznej niezbędne jest nasłonecznienie. W Zduńskiej Woli i okolicach nasłonecznienie w skali roku stwarza korzystne warunki do produkcji energii elektrycznej. Dodatkowo, nadwyżka wyprodukowana za pomocą paneli fotowoltaicznych w okresach o dużym nasłonecznieniu trafia do sieci energetycznej, skąd pobierana jest w momentach o mniejszej dostępności promieni słonecznych, czyli w okresie jesienno-zimowym. To rozwiązanie jest gwarancją darmowego prądu przez cały rok!

  Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji na temat fotowoltaiki? Skontaktuj się z nami – wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Zduńskiej Woli

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, a także gospodarstw rolnych. Świadczymy najwyższej jakości usługi, które realizujemy kompleksowo.

  Pierwszym etapem jest bezpłatna konsultacja, w trakcie której omawiamy możliwości montażowe i potrzeby klientów. Na jej podstawie tworzony jest projekt systemu o odpowiedniej mocy, wykonujemy montaż i podłączamy instalację do sieci energetycznej. Zajmujemy się również serwisem urządzeń i pomagamy klientom w uzyskaniu dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej.

  Fotowoltaika – tylko z Hymon! Sprawdź naszą ofertę!

  panele słoneczne

  Fotowoltaika Zduńska Wola – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika niesie ze sobą szereg korzyści, a zmniejszenie jej kosztów jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy skorzystać z programów dofinansowań, które uruchamiane są na poziomie lokalnym, rządowym i samorządowym.

  Mieszkańcy Zduńskiej Woli mogą uzyskać dofinansowanie do inwestycji w zakup i montaż instalacji PV korzystając z programu Mój Prąd. Dopłata w jego ramach może wynieść 50% kosztów instalacji i maksymalnie 5000 zł. Istnieje także możliwość odliczenia paneli fotowoltaicznych od podatku dochodowego w rocznym rozliczeniu PIT.

  Kompleksowe usługi, jakie oferujemy naszym klientom, obejmują również pomoc w uzyskaniu dofinansowania i zmniejszenia kosztów inwestycji. Zapraszamy do współpracy!

  Poznaj ofertę