Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Łask - instalacje fotowoltaiczne w Łasku

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Instalacja fotowoltaiczna oznacza oszczędności wynikające z niższych rachunków za energię elektryczną, niezależność od podwyżek cen prądu przez długie lata, a także czystsze powietrze na naszej planecie. Korzyści, jakie zapewnia fotowoltaika, sprawiają, że z roku na rok rośnie zainteresowanie tym rozwiązaniem.

  Firma Hymon oferuje profesjonalny dobór i montaż instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania oraz systemy fotowoltaiczne najwyższej klasy. Sprawdź naszą ofertę!

  Panele fotowoltaiczne Łask

  Zastanawiasz się, w jaki sposób instalacja fotowoltaiczna może zapewnić oszczędności? Działanie fotowoltaiki opiera się o bezpłatne promieniowanie słoneczne. Ogniwa fotowoltaiczne korzystają z energii słońca do produkcji energii elektrycznej. W ten sposób powstaje prąd, który zasila urządzenia w domach i firmach.

  Wytwarzana przez panele fotowoltaiczne energia elektryczna jest całkowicie bezpłatna. Co więcej, działanie odpowiednio dobranej instalacji może pokryć zapotrzebowanie na prąd nawet w całości, prowadząc do obniżenia rachunków za prąd nawet o 90%!

  Fotowoltaika zapewnia zyski przez bardzo długi czas, gdyż żywotność paneli fotowoltaicznych wynosi nawet kilkadziesiąt lat! Jednocześnie zyskujemy dzięki niej niezależność od dostaw oraz od podwyżek cen energii elektrycznej.

  Oprócz niewątpliwych zalet pod względem finansowym, panele słoneczne niosą ze sobą profity w postaci ochrony środowiska naturalnego i lepszej jakości powietrza. W dobie rosnącego zanieczyszczenia naszej planety korzystanie z ekologicznych i odnawialnych źródeł energii ma ogromne znaczenie!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Łasku

  Fotowoltaika to bardzo opłacalna inwestycja. Aby działała bezawaryjnie i wydajnie przez długi okres czasu i zapewniała maksymalne zyski inwestorom, jej dobór i montaż warto powierzyć specjalistom z doświadczeniem i niezbędną wiedzą.

  Nasz zespół, działający również na terenie miejscowości Łask i okolicy oraz w całym województwie łódzkim, tworzony jest przez ekspertów, którzy doskonale znają się na fotowoltaice. Oferowane przez nas usługi są kompleksowe i obejmują:

  • audyt fotowoltaiczny, oceniający uwarunkowania w miejscu inwestycji,
  • projekt instalacji o odpowiednio dobranej mocy,
  • montaż instalacji zgodnie z wymogami, w sprawny i profesjonalny sposób,
  • zgłoszenie systemu do sieci energetycznej,
  • serwis gwarancyjny,
  • pomoc w zakresie uzyskania dofinansowania do instalacji.

  Dowiedz się więcej na temat naszej oferty – skontaktuj się z nami!

  Fotowoltaika Łask – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Dofinansowanie do fotowoltaiki oraz inne sposoby wsparcia finansowego oferowane z programów państwowych i samorządowych to dla wielu inwestorów impuls do podjęcia decyzji o posiadaniu własnej instalacji fotowoltaicznej.

  Jak obniżyć koszty inwestycji w panele fotowoltaiczne w Łasku? Jedną z najkorzystniejszych opcji jest uzyskanie dopłaty z programu Mój Prąd w kwocie do 5000zł oraz odliczenie fotowoltaiki od podatku dochodowego w rocznym zeznaniu.

  Oferta naszej firmy obejmuje wszechstronną pomoc na każdym etapie inwestycji. Możesz na nas również liczyć w momencie wypełniania formalności i kompletowania dokumentacji niezbędnej do uzyskania dofinansowania.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Poznaj ofertę