Fotowoltaika Chorzów - instalacje fotowoltaiczne w Chorzowie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Znaczące ograniczenie wydatków ponoszonych na energię elektryczną od zewnętrznych dostawców to jedna z korzyści, jaką czerpiemy z instalacji fotowoltaicznej. Dzięki inwestycji w panele fotowoltaiczne uniezależniamy się również od rosnących cen prądu na długie lata, a także działamy na rzecz środowiska naturalnego.

  W Chorzowie i na terenie całego województwa śląskiego działa zespół ekspertów z firmy Hymon, specjalizujący się w doborze i montażu najwyższej klasy systemów fotowoltaicznych. Skorzystaj z naszej oferty i czerp zyski z własnej instalacji fotowoltaicznej!

  Panele fotowoltaiczne Chorzów

  Fotowoltaika to technologia, dzięki której możliwe jest uzyskanie korzyści finansowych – rachunki za prąd ulegają obniżeniu nawet o 90%!

  Nowoczesne panele fotowoltaiczne działają na tyle wydajnie, aby pokryć zapotrzebowanie na prąd gospodarstwa domowego czy firmy praktycznie w całości. Korzystają one z darmowego źródła energii, dlatego również i prąd pozyskiwany za pomocą paneli fotowoltaicznych jest całkowicie bezpłatny.

  Korzyścią, jaką zapewniają panele słoneczne, jest niezależność od podwyżek cen prądu przez bardzo długi okres czasu. Instalacja fotowoltaiczna może bowiem działać i zapewniać wysokie uzyski energii nawet przez kilkadziesiąt lat, podczas których inwestorzy nie muszą przejmować się ani wydatkami na prąd ani jego dostawami.

  Montaż paneli fotowoltaicznych to również sposób na zmniejszenie emisji toksycznych gazów do atmosfery. Fotowoltaika to czyste powietrze dla każdego!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Chorzowie

  Odpowiedni dobór mocy ogniw fotowoltaicznych, a także montaż fotowoltaiki mają kluczowe znaczenie dla wydajności i trwałości instalacji. Z tej przyczyny inwestycję warto zlecić firmie z doświadczeniem i dobrą opinią na rynku, czyli zespołowi z firmy Hymon!

  Oferta naszej firmy jest kompleksowa i obejmuje:

  • bezpłatną konsultację w miejscu inwestycji,
  • projekt instalacji o odpowiednio dobranej mocy,
  • montaż instalacji,
  • zgłoszenie do Zakładu Energetycznego,
  • serwis systemu,
  • wsparcie w procesie ubiegania się o dofinansowanie.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Fotowoltaika Chorzów – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Promowanie odnawialnych źródeł energii to zadanie wielu instytucji rządowych i samorządowych. Proponują one różne sposoby finansowania fotowoltaiki, ułatwiając do niej dostęp szerszemu gronu osób – jest to działanie na rzecz poprawy jakości powietrza i ochrony środowiska naturalnego.

  Aktualnie istnieje możliwość skorzystania np. z rządowego programu Mój Prąd. Dofinansowanie z niego może wynieść nawet 5000zł, zmniejszając koszt inwestycji i podnosząc jej opłacalność. Fotowoltaika może być także rozliczona w zeznaniu podatkowym.

  Współpraca z nami to sposób na łatwe przebrnięcie przez wszelkie formalności – wiemy, w jaki sposób należy kompletować dokumentację oraz jakie rozwiązanie wybrać, aby w maksymalnym stopniu wykorzystać możliwości finansowania fotowoltaiki.

  Zapraszamy do kontaktu!