Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Chorzów - instalacje fotowoltaiczne w Chorzowie

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Znaczące ograniczenie wydatków ponoszonych na energię elektryczną od zewnętrznych dostawców to jedna z korzyści, jaką czerpiemy z instalacji fotowoltaicznej. Dzięki inwestycji w panele fotowoltaiczne uniezależniamy się również od rosnących cen prądu na długie lata, a także działamy na rzecz środowiska naturalnego.

  W Chorzowie i na terenie całego województwa śląskiego działa zespół ekspertów z firmy Hymon, specjalizujący się w doborze i montażu najwyższej klasy systemów fotowoltaicznych. Skorzystaj z naszej oferty i czerp zyski z własnej instalacji fotowoltaicznej!

  Panele fotowoltaiczne Chorzów

  Fotowoltaika to technologia, dzięki której możliwe jest uzyskanie korzyści finansowych – rachunki za prąd ulegają obniżeniu nawet o 90%!

  Nowoczesne panele fotowoltaiczne działają na tyle wydajnie, aby pokryć zapotrzebowanie na prąd gospodarstwa domowego czy firmy praktycznie w całości. Korzystają one z darmowego źródła energii, dlatego również i prąd pozyskiwany za pomocą paneli fotowoltaicznych jest całkowicie bezpłatny.

  Korzyścią, jaką zapewniają panele słoneczne, jest niezależność od podwyżek cen prądu przez bardzo długi okres czasu. Instalacja fotowoltaiczna może bowiem działać i zapewniać wysokie uzyski energii nawet przez kilkadziesiąt lat, podczas których inwestorzy nie muszą przejmować się ani wydatkami na prąd ani jego dostawami.

  Montaż paneli fotowoltaicznych to również sposób na zmniejszenie emisji toksycznych gazów do atmosfery. Fotowoltaika to czyste powietrze dla każdego!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Chorzowie

  Odpowiedni dobór mocy ogniw fotowoltaicznych, a także montaż fotowoltaiki mają kluczowe znaczenie dla wydajności i trwałości instalacji. Z tej przyczyny inwestycję warto zlecić firmie z doświadczeniem i dobrą opinią na rynku, czyli zespołowi z firmy Hymon!

  Oferta naszej firmy jest kompleksowa i obejmuje:

  • bezpłatną konsultację w miejscu inwestycji,
  • projekt instalacji o odpowiednio dobranej mocy,
  • montaż instalacji,
  • zgłoszenie do Zakładu Energetycznego,
  • serwis systemu,
  • wsparcie w procesie ubiegania się o dofinansowanie.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  energia plus - dofinansowanie na modernizację przedsiębiorstw

  Fotowoltaika Chorzów – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Promowanie odnawialnych źródeł energii to zadanie wielu instytucji rządowych i samorządowych. Proponują one różne sposoby finansowania fotowoltaiki, ułatwiając do niej dostęp szerszemu gronu osób – jest to działanie na rzecz poprawy jakości powietrza i ochrony środowiska naturalnego.

  Aktualnie istnieje możliwość skorzystania np. z rządowego programu Mój Prąd. Dofinansowanie z niego może wynieść nawet 5000zł, zmniejszając koszt inwestycji i podnosząc jej opłacalność. Fotowoltaika może być także rozliczona w zeznaniu podatkowym.

  Współpraca z nami to sposób na łatwe przebrnięcie przez wszelkie formalności – wiemy, w jaki sposób należy kompletować dokumentację oraz jakie rozwiązanie wybrać, aby w maksymalnym stopniu wykorzystać możliwości finansowania fotowoltaiki.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę