Fotowoltaika Tychy - instalacje fotowoltaiczne w Tychach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to rozwiązanie, które pozwala na duże oszczędności na rachunkach za prąd dla domu i firmy, przy jednoczesnych korzyściach dla środowiska naturalnego. W związku z rosnącym zainteresowaniem wykorzystania odnawialnych źródeł energii, do z których korzysta fotowoltaika, widok zamontowanych na dachach bądź gruntach paneli słonecznych nie jest już niczym niezwykłym. Aby jednak panele fotowoltaiczne działały wydajnie i niezawodnie, wykonanie ich projektu oraz montażu powinno zlecić się rzetelnego firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Taką firmą bez cienia wątpliwości jest Hymon.

  Panele fotowoltaiczne Tychy

  Fotowoltaika działa w oparciu o ogniwa fotowoltaiczne, które wykorzystują promieniowanie słoneczne do wytwarzania energii elektrycznej. Ze względu na fakt, że ekspozycja na słońce jest całkowicie darmowa, tak samo i prąd generowany za pomocą instalacji fotowoltaicznej jest bezpłatny.

  Decydując się na inwestycję w instalację fotowoltaiczną zyskujemy korzyści finansowe – rachunki za prąd, przy wydajnie działającym i odpowiednio zaprojektowanym systemie, ulegają obniżeniu nawet o 90%. Dodatkowo, fotowoltaika zapewnia niezależność – nie musimy już obawiać się rosnących cen energii elektrycznej.

  Niewątpliwą zaletą instalacji fotowoltaicznej jest fakt, że jest ona trwała i niezawodna – może działać bezawaryjnie nawet do kilkudziesięciu lat. Jest to także system bezobsługowy, zatem nie generuje przy sobie dodatkowej pracy.

  Fotowoltaika to także ekologia. Panele słoneczne nie emitują szkodliwego dwutlenku węgla, zatem nie przyczyniają się do zanieczyszczenia powietrza, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych elektrowni produkujących energię elektryczną.

  Część osób może zastanawiać się, czy fotowoltaika Tychy się w ogóle opłaca? Otóż Tychy posiadają bardzo dobre warunki dla fotowoltaiki – w tym rejonie średnie roczne nasłonecznienie w ciągu roku wynosi około 1000 kWh/m2, co czyni inwestycję w ogniwa fotowoltaiczne bardzo opłacalną. Jeśli postawimy na odpowiedni dobór rodzaju i mocy paneli fotowoltaicznych, pokryją one prawie całe zapotrzebowanie na prąd. Tym samym pozwala zmniejszyć rachunki za energię elektryczną nawet o 90%.

  Fotowoltaika Tychy to rozwiązanie idealne zarówno dla właściciel domów jednorodzinnych, jak i przedsiębiorców oraz rolników. Instalacja fotowoltaiczna może zostać zamontowana na dachu budynku lub gruncie. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Tychach

  Zastosowanie nowoczesnych i wydajnych paneli słonecznych pozwala na wytwarzanie energii słonecznej nawet w pochmurne dni. Dodatkowo, nadwyżkę wygenerowaną w pełne słońca dni można wykorzystać w dni zimowe, gdy słońca jest mniej.

  Aby inwestycja w instalacje fotowoltaiczne przynosiła maksymalne korzyści, jej wykonanie należy zlecić dobrej, sprawdzonej firmie fotowoltaicznej. Nasza firma posiada na swoim koncie tysiące realizacji, działających wydajnie i niezawodnie od lat.

  W ramach świadczonych usług oferujemy naszym klientom wykonane projektu fotowoltaiki, montaż paneli fotowoltaicznych, a także uruchomienie instalacji poprzez jej zgłoszenie do Zakładu Energetycznego. Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej jest przygotowywany indywidualnie, w oparciu o zapotrzebowanie na prąd oraz miejsce montażu.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Fotowoltaika Tychy – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  OZE są popularyzowane przez programy oferujące dofinansowania na rozwiązania z nich korzystające. Celem tego rodzaju programów jest popularyzacja odnawialnych źródeł energii, polepszenie jakości powietrza i zmniejszanie zanieczyszczenia środowiska. Wiele programów samorządowych, rządowych oraz unijnych oferuje dopłaty do instalacji fotowoltaicznych jako niezwykle ekologicznego rozwiązania.

  Mieszkańcy województwa śląskiego mogą obniżyć koszt inwestycji w systemy fotowoltaiczne poprzez skorzystanie np. z programu Mój Prąd. Program ten oferuje dotację do 5000 zł na instalację PV. Naszym klientom oferujemy pomoc w ich uzyskaniu – zapraszamy do współpracy!