Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Pszczyna - instalacje fotowoltaiczne w Pszczynie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje oszczędności. Posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej oznacza niższe rachunki za energię elektryczną oraz niezależność od podwyżek jej cen przez naprawdę długi okres czasu. Co więcej, panele słoneczne mają również korzystny wpływ na środowisko naturalne i przyczyniają się do poprawy jakości powietrza.

  Wszystkim, którzy mieszkają w Pszczynie lub okolicy i są zainteresowani usługą doboru oraz montażu instalacji, oferujemy w pełni profesjonalną i sprawną realizację inwestycji. Korzystamy z systemów fotowoltaicznych najwyższej klasy renomowanych producentów, a instalacje fotowoltaiczne wykonujemy z dbałością o ich wydajność i bezawaryjność.

  Panele fotowoltaiczne Pszczyna

  Panele fotowoltaiczne przekształcają darmową energię pochodzącą ze słońca na energię elektryczną. Pozyskiwany w ten sposób prąd jest zatem całkowicie darmowy. Co więcej, zapotrzebowanie na prąd, dzięki pracy wydajnych instalacji fotowoltaicznych, pokrywane jest w całości, co prowadzi do obniżenia wydatków na energię elektryczną praktycznie do zera.

  Montaż instalacji fotowoltaicznych to rozwiązanie korzystne dla inwestorów pod względem ekonomicznym. Zapewnia oszczędności i chroni przed podwyżkami cen prądu przez długie lata. Instalacje fotowoltaiczne mają bardzo długi okres eksploatacji, gdyż nie ma co się w nich zepsuć.

  Decydując się na fotowoltaikę warto także wiedzieć, że zapewni ona darmowy prąd przez cały rok. Ogniwa fotowoltaiczne mogą bowiem pracować nawet w sytuacji, gdy niebo nie jest całkiem bezchmurne. Dodatkowo, możliwość odprowadzenia nadwyżki energii do sieci energetycznej i skorzystania z niej w okresie o niewielkim nasłonecznieniu sprawia, że z energii elektrycznej wygenerowanej za pomocą paneli fotowoltaicznych możemy korzystać nawet zimą.

  Chcesz poznać ofertę naszej firmy lub dowiedzieć się więcej na temat paneli słonecznych? Skontaktuj się z nami!

  Żywotność paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Pszczynie

  Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki. Dbamy o to, aby nasi klienci zostali obsłużeni od A do Z, a specjaliści z naszej firmy służą wsparciem na każdym etapie realizacji inwestycji.

  W zakres naszych prac wchodzi bezpłatna konsultacja u klienta określająca nasłonecznienie, podłoże i położenie, a także zużycie prądu. Na jej podstawie tworzymy projekt instalacji. Zajmujemy się również montażem systemu i jego uruchomieniem. Naszym klientom oferujemy serwis gwarancyjny oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Fotowoltaika Pszczyna – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika wykorzystuje odnawialne źródła energii, a podczas pracy paneli słonecznych nie są emitowane szkodliwe gazy cieplarniane. Właśnie z tej przyczyny instytucje rządowe, samorządowe i unijne promują ją oferując dopłaty oraz inne finansowe zachęty do inwestycji.

  Dzięki obniżeniu kosztów fotowoltaika staje się jeszcze bardziej opłacalna, a zwrot z inwestycji następuje szybciej. Z dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej z programów takich jak np. Mój Prąd mogą skorzystać także mieszkańcy Pszczyny i okolic. Istnieje także możliwość, aby panele słoneczne rozliczyć w podatku PIT.

  Naszym klientom zapewniamy profesjonalną pomoc w uzyskaniu dofinansowania i kompletowaniu niezbędnych dokumentów. Zapraszamy do współpracy!

  Poznaj ofertę