Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Katowice - instalacje fotowoltaiczne w Katowicach

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to najszybciej rozwijający się sektor energii odnawialnej. Panele fotowoltaiczne można zobaczyć na dachach wielu budynków oraz gruntach w całej Polsce, w tym również na terenie Katowic i okolic. Montaż instalacji fotowoltaicznej przynosi wiele korzyści, a dofinansowania, jakie otrzymać można z programów samorządowych, rządowych i unijnych wspierają trend rozwoju fotowoltaiki.

  Nasza firma Hymon od wielu lat obsługuje klientów, oferując usługi fotowoltaiczne na terenie całego kraju, w tym także w Katowicach i okolicy. W ramach naszych usług wykonujemy projekt oraz profesjonalny montaż wysokiej jakości systemów fotowoltaicznych od cenionych producentów.

  Panele fotowoltaiczne Katowice

  Instalacja fotowoltaiczna opiera swoje działanie na wykorzystywaniu promieniowania słonecznego do wytwarzania energii elektrycznej. Dzięki korzystaniu z darmowej energii słonecznej znaczącemu obniżeniu ulegają opłaty za rachunki za prąd.

  Inwestycja w zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej przynosi wiele korzyści dla inwestora – to niewyczerpalne źródło energii, które zapewnia darmowy prąd dla domu lub firmy przez długie lata. Fotowoltaika oznacza również niezależność energetyczną – dzięki niej nie musimy obawiać się rosnących cen prądu. Jesteśmy również niezależni od dostaw energii elektrycznej, co ma szczególne znaczenie dla firm, które nie mogą sobie pozwolić na przerwy w działaniu ich urządzeń, które przynoszą straty dla przedsiębiorstwa.

  Zwrot z inwestycji następuje bardzo szybko – szacuje się, że następuje on już po około 6 latach. Ponieważ panele fotowoltaiczne są niezwykle trwałe – mogą działać bezawaryjnie nawet do kilkudziesięciu lat, przynoszą w tym czasie znaczące zmniejszenie kosztów na comiesięczne opłaty.

  Montaż paneli fotowoltaicznych ma także ogromne zalety pod kątem środowiska naturalnego. Ze względu na brak emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, nie przyczynia się do zanieczyszczenia powietrza.

  Specjaliści z naszej firmy pomogą w odpowiednim doborze paneli fotowoltaicznych – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Katowicach

  Decydując się na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych w Katowicach powinniśmy powierzyć to zadanie firmie, która posiada doświadczenie w zakresie fotowoltaiki, odpowiednią wiedzę i nowoczesne urządzenia. Taką firmą jest z całą pewnością Hymon.

  Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi – w ich ramach świadczymy:

  • doradztwo w zakresie doboru paneli do potrzeb klientów oraz umiejscowienia instalacji fotowoltaicznej;
  • wykonanie projektu o odpowiedniej mocy instalacji;
  • usługę montażu instalacji;
  • zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do klienta prywatnego, jak i firm oraz rolników. Działamy na terenie całej Polski, w tym także Śląska – w Katowicach i okolicy.

  Montaż paneli słonecznych

  Fotowoltaika Katowice – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych

  OZE, czyli odnawialne źródła energii to rozwiązanie, które jest niezwykle ekologiczne. Nasilające się zanieczyszczenie środowiska sprawia, że pojawia się coraz więcej programów mających na celu popularyzację OZE, w tym również fotowoltaiki. Programy te oferują dofinansowania, dzięki którym koszt inwestycji w panele słoneczne znacząco się zmniejsza. Wśród programów, z których możesz skorzystać mieszkając na Śląsku znajduje się np. Mój Prąd.

  Naszym klientom oferujemy pomoc w wypełnieniu formalności w zakresie uzyskania dofinansowania na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami!

  Poznaj ofertę