Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Mikołów - instalacje fotowoltaiczne w Mikołowie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to technologia, która jest niezwykle ekologiczna – do produkcji energii elektrycznej panele fotowoltaiczne wykorzystują promieniowanie słoneczne, czyli odnawialne źródło energii, a podczas pracy instalacji fotowoltaicznej nie są emitowane szkodliwe gazy cieplarniane.

  Na montaż instalacji fotowoltaicznych warto zdecydować się wtedy, gdy poszukujemy oszczędności i chcemy obniżyć rachunki za prąd. Wydatki na ten cel mogą zmniejszyć się nawet o 90%!

  Dobór i montaż fotowoltaiki w Mikołowie powierz najlepszym specjalistom – znajdziesz ich w firmie Hymon. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Mikołów

  Fotowoltaika niesie ze sobą szereg korzyści, które wynikają z rozwiązań technologicznych, jakie są w niej używane. Ogniwa fotowoltaiczne generują energię elektryczną korzystając z całkowicie bezpłatnej energii słonecznej. Pozyskiwany w ten sposób prąd jest zatem całkowicie darmowy.

  Panele słoneczne pozwalają na znaczne oszczędności na rachunkach za prąd, a przy tym uniezależniają od rosnących cen energii elektrycznej przez wiele lat. Fotowoltaika jest inwestycją, która szybko się zwraca, jednocześnie działając trwale i bezawaryjnie nawet 25-35 lat!

  Dzięki instalacji fotowoltaicznej inwestor zyskuje darmowy prąd przez cały rok. Panele fotowoltaiczne pracują wydajnie także w dni pochmurne, a opcja odprowadzania wygenerowanej nadwyżki energii elektrycznej do sieci energetycznej i pobierania jej w razie potrzeby sprawia, że nie ma opcji jakichkolwiek przerw w dostawach prądu.

  Decydując się na fotowoltaikę zyskujesz wiele pod względem finansowym, a jednocześnie dbasz o środowisko naturalne. Dowiedz się więcej kontaktując się z nami!

  Żywotność paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Mikołowie

  Poszukujesz specjalistów od montażu fotowoltaiki w Mikołowie? Trafiłeś w dobre miejsce!

  Oferta naszej firmy obejmuje realizację usługi od A do Z. Zajmujemy się każdym etapem wykonania inwestycji, począwszy od bezpłatnej konsultacji w miejscu inwestycji, poprzez projekt instalacji, montaż i uruchomienie systemu, na serwisie urządzeń kończąc.

  Każda zrealizowana przez nas instalacja wyróżnia się trwałością i niezawodnością. Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj darmowy prąd przez cały rok!

  Fotowoltaika Mikołów – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika w Mikołowie z roku na rok zyskuje na popularności, co wiąże się zarówno z rosnącą świadomością ekologiczną, jak i podwyżkami cen prądu i szukaniem przez osoby prywatne i firmy oszczędności. Jest to również efekt możliwości uzyskania dofinansowania do fotowoltaiki.

  Skąd można otrzymać dopłatę do instalacji fotowoltaicznej? Przede wszystkim z programu Mój Prąd o ogólnopolskim zasięgu, z którego skorzystało już tysiące beneficjentów. Pamiętaj, że możesz również odliczyć koszt paneli fotowoltaicznych od podatku dochodowego.

  Chcesz uzyskać do 5000 zł dofinansowania? Podejmij współpracę z naszą firmą, a pomożemy Ci w maksymalnym obniżeniu kosztów inwestycji i przeprowadzimy przez proces uzupełniania formalności.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę