Fotowoltaika Zabrze - instalacje fotowoltaiczne w Zabrzu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Rosnące zainteresowanie fotowoltaiką wynika z dużych oszczędności, jakie można dzięki niej uzyskać na skutek obniżenia rachunków za prąd do minimum, a także z aspektu ekologicznego – panele fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych do atmosfery. Nasza firma oferuje usługę doboru i montażu paneli fotowoltaicznych dla mieszkańców województwa śląskiego, w tym Zabrza i okolic. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie!

  Panele fotowoltaiczne Zabrze

  Panele fotowoltaiczne wykorzystują promieniowanie słoneczne do produkcji energii elektrycznej. Dzięki instalacji fotowoltaicznej można spodziewać się znaczącego obniżenia rachunków za prąd – nawet o 90%. Fotowoltaika to również niezależność od podwyżek cen za energię elektryczną w przyszłości.

  Panele fotowoltaiczne można zamontować na dachu budynku lub gruncie. Z rozwiązań, jakie daje fotowoltaika mogą zatem skorzystać zarówno właściciele domów jednorodzinnych, firmy, jak i gospodarstwa rolne. Właściwie dobrane panele będą pracować wydajnie i pokrywać większość zapotrzebowania na energię elektryczną.

  Panele słoneczne to również troska o środowisko naturalne, gdyż pracując nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych do atmosfery, a prąd wytwarzany jest z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

  Fotowoltaika to bardzo opłacalna inwestycja. Nowoczesne technologie pozwalają na wydajną pracę paneli słonecznych nawet w pochmurne dni. Dodatkowo, energia nagromadzona w pełne słońca miesiące może być wykorzystywana w miesiące o mniejszym nasłonecznieniu, czyli w okresie jesienno-zimowym.

  Średnie roczne nasłonecznienie w naszym kraju, w tym również na terenie województwa śląskiego i Zabrza, stwarza dobre warunki dla fotowoltaiki. Odpowiednio dobrany rodzaj i moc instalacji pokryje zapotrzebowanie domu na prąd, przynosząc duże oszczędności.

  Masz pytania? Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Zabrzu

  Poprawnie zaprojektowana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna pozwala na znaczne ograniczenie kosztów, jakie właściciele domów jednorodzinnych, firmy czy rolnicy ponoszą opłacając rachunki za prąd. Aby jednak instalacja działała prawidłowo i wydajnie, jej wykonanie należy powierzyć firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku, posiadającej odpowiednie certyfikaty. Taką firmą jest Hymon.

  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki. W ramach nich naszym klientom mieszkającym w Zabrzu oferujemy:

  • wykonanie indywidualnego projektu instalacji fotowoltaicznej,
  • fachowy montaż paneli słonecznych,
  • uruchomienie instalacji poprzez przyłączenie do sieci energetycznej,
  • pomoc w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji,
  • wsparcie w uzyskaniu dofinansowania.

  Każdy projekt paneli fotowoltaicznych przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na energię elektryczną, nasłonecznienie miejsca instalacji oraz podłoże, na którym ma być zamontowana.

  Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm oraz gospodarstw rolnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Dobra firma fotowoltaiczna Zabrze

  Firma Hymon działa na rynku fotowoltaiki od wielu lat. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi i skuteczne rozwiązania bazując na urządzeniach najwyższej jakości od renomowanych producentów. Działamy na terenie całej Polski, w tym także na obszarze Śląska.

  Usługi świadczymy z troską o najwyższą jakość usług – schematy instalacji fotowoltaicznych są każdorazowo projektowane indywidualnie w oparciu o pomiary nasłonecznienia w miejscu montażu oraz zapotrzebowanie na prąd. Profesjonalny dobór i montaż paneli fotowoltaicznych przez najlepszych specjalistów są gwarancją wydajności i trwałości systemu.

  Fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla firmy, a może dla gospodarstwa rolnego? Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby – napisz do nas! Z chęcią pomożemy w doborze optymalnych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu!