Fotowoltaika Ruda Śląska - instalacje fotowoltaiczne w Rudzie Śląskiej

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to najszybciej rozwijający się sektor OZE. Odnawialne źródła energii to rozwiązanie bardzo ekologiczne, a jednocześnie pozwalające na znaczne oszczędności. Jeśli zastanawiasz się nad montażem fotowoltaiki w swoim domu bądź przedsiębiorstwie i poszukujesz sprawdzonej, rzetelnej firmy, która świadczy kompleksowe usługi fotowoltaiczne w Rudzie Śląskiej i okolicach, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

  Panele fotowoltaiczne Ruda Śląska

  Zainteresowanie fotowoltaiką z roku na rok rośnie. Na panele fotowoltaiczne decydują się zarówno osoby prywatne, właściciele domów jednorodzinnych, jak i firmy oraz gospodarstwa rolne. Panele fotowoltaiczne to doskonała inwestycja, która pozwala na duże oszczędności – znacznie obniża rachunki za prąd. Wydajne i nowoczesne systemy obniżają je nawet o 90%.

  Instalacje fotowoltaiczne dają także niezależność energetyczną. W ostatnich kilku latach ceny prądu znacznie systematycznie wzrastają, podnosząc koszty utrzymania domów i firm. Fotowoltaika sprawia, że podwyżki te omijają inwestorów łukiem.

  Korzystanie z odnawialnych źródeł energii, w tym także z instalacji fotowoltaicznych, sprzyja środowisku naturalnemu. Energia pozyskiwana z paneli słonecznych nazywana jest zieloną energią – nie bez przyczyny. Do jej produkcji używa się bowiem niewyczerpalnych i odnawialnych zasobów, a przy produkcji, w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni, nie są emitowane szkodliwe gazy cieplarniane. Panele słoneczne to synonim ekologii!

  Fotowoltaika wykorzystuje promieniowanie słoneczne do produkcji energii elektrycznej, która jest wykorzystywana do zasilania urządzeń elektrycznych. Prawidłowy dobór i montaż instalacji fotowoltaicznej sprawia, że pokrywa ona właściwie całe zapotrzebowanie na prąd domu i przedsiębiorstwa.

  Być może zastanawiasz się, czy warunki nasłonecznienia w Rudzie Śląskiej są wystarczające do wydajnej pracy fotowoltaiki? Jak najbardziej! Średnie roczne nasłonecznienie na terenie województwa śląskiego pozwala na efektywną pracę systemów fotowoltaicznych. Nowoczesne technologie, jakie stosowane są do produkcji ogniw fotowoltaicznych, pozwalają z kolei na wydajną pracę nawet w pochmurne dni, a także na wykorzystywanie nadwyżki z pełnych słońca, letnich miesięcy, w miesiące zimowe, o mniejszym nasłonecznieniu.

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Rudzie Śląskiej

  Fotowoltaika to oszczędności i ekologia. Aby jednak przynosiła najlepsze efekty, pracowała wydajnie i niezawodnie przez lata, warto polecić ją specjalistom ze sprawdzonej, rzetelnej firmy. Znajdziesz ich w firmie Hymon.

  Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki. W ich ramach możesz liczyć na przygotowanie projektu instalacji fotowoltaicznej o odpowiedniej mocy, wykonanie montażu instalacji fotowoltaicznej oraz podłączenia jej do sieci energetycznej. Służymy także pomocą w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji potrzebnej do otrzymania dofinansowania oraz świadczymy serwis systemów.

  Skorzystaj z naszych usług – napisz lub zadzwoń!

  Fotowoltaika – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Panele słoneczne, korzystające z odnawialnych źródeł energii to rozwiązanie bardzo ekologiczne, które promowane jest przez wiele programów rządowych, lokalnych i unijnych. W celu zmniejszenia kosztów, jakie trzeba początkowo ponieść na montaż instalacji fotowoltaicznej można skorzystać np. z programu Mój Prąd. Program ten oferuje dofinansowanie w wysokości do 5000 zł. Dodatkowo, decydując się na fotowoltaikę można liczyć na ulgę podatkową.

  Eksperci z naszej firmy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, udzielą niezbędnych informacji oraz pomogą w wypełnieniu dokumentacji niezbędnej do otrzymania dofinansowania na montaż i zakup paneli słonecznych.