Fotowoltaika Kęty - instalacje fotowoltaiczne w Kętach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika staje się powszechnym elementem krajobrazu. Coraz więcej osób prywatnych – właścicieli domów jednorodzinnych lub innych budynków, a także przedsiębiorców oraz rolników dostrzega potencjał tego rozwiązania. Montaż instalacji fotowoltaicznej oznacza duże oszczędności w budżecie, niezależność od rosnących cen energii elektrycznej, a także lepszą jakość powietrza dla każdego z nas.

  Inwestycja w instalację fotowoltaiczną przyniesie najlepsze efekty, jeśli jej realizację powierzymy w ręce specjalistów. W Kętach i okolicy działa zespół doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów z firmy Hymon – lidera rynku fotowoltaiki w Polsce.

  Panele fotowoltaiczne Kęty

  Mówi się o tym, że fotowoltaika oznacza niższe rachunki za prąd. Jednak z czego one wynikają? Panele fotowoltaiczne korzystają z energii słonecznej, którą przekształcają na energię elektryczną, zasilającą gniazdka w domach, firmach czy gospodarstwach rolnych. Ze względu na fakt, że promieniowanie słoneczne jest darmowe, również i prąd pozyskiwany tym sposobem jest bezpłatny.

  Jedną z zalet paneli słonecznych są oszczędności, jakie zapewniają w związku z obniżonymi rachunkami za prąd. Są one również gwarancją niezależności od podwyżek cen energii elektrycznej przez długie lata.

  Do wydajnej pracy paneli fotowoltaicznych nie jest niezbędne bezchmurne niebo. Energia elektryczna uzyskiwana jest nawet wtedy, gdy słońce znajduje się za chmurami. Co więcej, nadwyżka energii wyprodukowana w pełne słońca dni może zostać odprowadzona do sieci energetycznej i wykorzystana w momencie mniejszej dostępności słońca, czyli np. zimą.

  Jakie korzyści płyną dla inwestorów z posiadania instalacji fotowoltaicznej?

  • niższe rachunki za prąd i oszczędności w budżecie – wydajne panele fotowoltaiczne pokrywają zapotrzebowanie na energię elektryczną nawet w całości,
  • uniezależnienie się od podwyżek cen prądu na długie lata,
  • korzystanie z odnawialnego i ekologicznego źródła energii – panele słoneczne nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych i nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne,
  • inwestycja na długie lata – instalacja fotowoltaiczna może działać nawet 25-35 lat,
  • szybki zwrot z inwestycji – już po około 6-ciu latach!

  Chcesz zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu, firmie lub gospodarstwie rolnym, lecz potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Kętach

  Decyzja o własnej instalacji fotowoltaicznej zapadła – kolejnym krokiem jest znalezienie dobrej firmy, która wykona realizację w sposób zapewniający jej niezawodną i bezawaryjną pracę. Skorzystaj z naszej oferty, a zyskasz gwarancję usługi wykonanej na najwyższym poziomie!

  Specjaliści z naszej firmy zapewnią profesjonalny audyt w miejscu inwestycji – ocenią nasłonecznienie, położeniem względem stron świata, podłoże, a także zapotrzebowanie na energię elektryczną, dobierając odpowiednią moc instalacji. Bezpłatna konsultacja stanowi podstawę wykonania wyceny, a następnie stworzenia projektu systemu, na podstawie którego przeprowadzany jest montaż instalacji. Zajmujemy się również podłączeniem systemu do sieci energetycznej oraz ewentualnym serwisem urządzeń, a także wspieramy klientów w uzyskaniu dofinansowania do inwestycji w fotowoltaikę.

  Sprawdź naszą pełną ofertę – oprócz instalacji fotowoltaicznych oferujemy również pompy ciepła!

  Fotowoltaika Kęty – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Nie od dzisiaj wiadomo, że aktualna sytuacja ekologiczna wymaga natychmiastowych działań. Fotowoltaika to jedna ze skuteczniejszych metod na spowolnienie zmian klimatycznych na naszej planecie.

  Dofinansowania, jakie oferowane są przez różne instytucje państwowe i lokalne, mają na celu zachęcenie do inwestycji w fotowoltaikę. Dzięki tym rozwiązaniom staje się ona bardziej dostępna dla szerszego grona osób.

  Mieszkańcy miejscowości Kęty również mogą obniżyć koszty zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej, korzystając m.in. z programu Mój Prąd czy odliczając fotowoltaikę od podatku.

  Zostając naszym klientem zyskujesz wsparcie w zakresie doboru finansowania inwestycji z różnych programów oraz pomoc w wypełnieniu formalności. Zapraszamy!