Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Kraków - instalacje fotowoltaiczne w Krakowie

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Rosnące zainteresowanie wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, w tym zakupem i montażem instalacji fotowoltaicznej, wynika z chęci obniżenia rachunków za prąd, a tym samym uzyskania sporych oszczędności w domowym lub firmowym budżecie, a także podnoszącej się świadomości społeczeństwa w zakresie konieczności ochrony środowiska.

  z czego składa się zestaw fotowoltaiczny

  Panele fotowoltaiczne w Krakowie i okolicach

  Fotowoltaika wykorzystuje promieniowanie słoneczne przekształcając je na energię elektryczną. Dzięki instalacji fotowoltaicznej rachunki za prąd, a także jego rosnące ceny, nie są już tak straszne. Panele słoneczne, prawidłowo zainstalowane oraz skonfigurowane, pozwalają bowiem zaspokoić większość zapotrzebowania domu na energię elektryczną, uniezależniając gospodarstwo lub firmę od dostaw prądu od zewnętrznych dostawców.

  Instalacja fotowoltaiczna w domu i firmie przynosi ogromne korzyści. Pozwala ona na wytwarzanie energii elektrycznej z promieniowania słonecznego, czyli z niewyczerpalnych zasobów środowiska. To inwestycja w ekologię, bowiem panele fotowoltaiczne nie emitują do niego szkodliwego dwutlenku węgla. Ponadto, zaletami inwestycji w instalacje fotowoltaiczne są:

  • niezależność energetyczna od rosnących cen prądu, przynosząca duże oszczędności,
  • szybki zwrot z inwestycji – szacuje się, że w przeciągu 6 lat,
  • wyższa wartość nieruchomości, na której znajdują się instalacje fotowoltaiczne,
  • bezobsługowość urządzeń,
  • trwałość i niezawodność przez lata,
  • bezpieczeństwo,
  • ekologia – fotowoltaika to inwestycja w czyste powietrze i ochronę środowiska.

  Kraków i okolice posiadają doskonałe warunki do efektywnej pracy paneli fotowoltaicznych. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Krakowie

  Projekt i montaż instalacji fotowoltaicznych powinien zostać wykonany przez profesjonalną firmę, która posiada doświadczenie w realizacji instalacji, niezbędną wiedzę oraz zespół specjalistów. Taką firmą bez cienia wątpliwości jest Hymon.

  Nasza firma działa na rynku od wielu lat. Co nas wyróżnia?

  • kompleksowe usługi – naszym klientom oferujemy usługi od A do Z, poczynając od przygotowania projektu w oparciu o ich potrzeby i uwarunkowania terenowe miejsca instalacji, poprzez wykonanie montażu na dachu budynku lub gruncie, aż po uruchomienie systemu poprzez zgłoszenie go do Zakładu Energetycznego;
  • przejrzyste warunki współpracy ;
  • najwyższa jakość usług – zapewniamy sprawną i profesjonalną obsługę zlecenia;
  • najnowsze technologie – instalacje fotowoltaiczne projektujemy i montujemy w oparciu o najnowocześniejsze technologie i rozwiązania najlepszej jakości;
  • gwarancja – na realizacje naszej firmy dajemy wieloletnią gwarancję;
  • wsparcie w uzyskaniu dofinansowania – pomagamy w otrzymaniu dotacji na fotowoltaikę z programów samorządowych i państwowych.

  Nasza firma wykona instalację fotowoltaiczną zarówno w Krakowie i okolicach, jak i na terenie całego kraju. Oferujemy zarówno profesjonalny montaż fotowoltaiki, jak i pompy ciepła. Chcesz poznać naszą szczegółową ofertę? Zapraszamy do kontaktu!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Fotowoltaika Kraków – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Inwestycja w rozwiązania, jakie daje fotowoltaika, jest bardzo korzystna dla klientów, jednakże dla wielu kosztowna. W celu popularyzacji odnawialnych źródeł energii i zmniejszenia kosztów ich instalacji, powstało wiele programów wsparcia oferujących pożyczki, dofinansowania i dotacje.

  Na instalację fotowoltaiki zlokalizowanej na terenie województwa małopolskiego można skorzystać m.in. z ulg podatkowych, ulg dla rolników od podatku rolnego, programu Mój Prądu oferującego dofinansowanie do 5000zł na instalację fotowoltaiczną. Naszym klientom oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem dotacji i dofinansowania.

  Kraków – fotowoltaika tylko z Hymon! Napisz do nas w celu przygotowania bezpłatnej oferty!

  Poznaj ofertę