Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Limanowa - instalacje fotowoltaiczne w Limanowej

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Obniżenie wysokich rachunków za prąd niemalże do zera? To możliwe! Wystarczy zainwestować w rozwiązanie, jakim jest fotowoltaika.

  Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu doboru i montażu instalacji fotowoltaicznych dla klientów prywatnych, firm oraz gospodarstw rolnych. Zainwestuj w energię fotowoltaiczną i ciesz się darmowym prądem przez cały rok!

  Panele fotowoltaiczne Limanowa

  Fotowoltaika do produkcji energii elektrycznej wykorzystuje darmowe promieniowanie słoneczne, a panele fotowoltaiczne bazujące na nowoczesnych technologiach są w stanie pokryć zapotrzebowanie na prąd praktycznie w całości, co sprawia, że rachunki za prąd ulegają obniżeniu nawet o 90%!

  W Limanowej coraz większe grono inwestorów stawia na instalacje fotowoltaiczne. Okolice te posiadają bardzo dobre warunki do pracy paneli słonecznych, które generują duże uzyski, prowadząc do zmniejszenia rachunków za prąd, a także zapewniające niezależność od rosnących wydatków na energię elektryczną przez długie lata.

  Odnawialne źródła energii, z których korzysta fotowoltaika, to jedna z najskuteczniejszych metod na ochronę środowiska naturalnego. Instalacje fotowoltaiczne nie tylko korzystają one z niewyczerpalnych zasobów, lecz również nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych.

  Chcesz posiadać własne źródło prądu w swoim domu, firmie lub gospodarstwie rolnym? Skontaktuj się z nami – z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Limanowej

  Montaż instalacji fotowoltaicznej warto powierzyć sprawdzonej, zaufanej i rzetelnej firmie, która posiada doświadczenie i odpowiednie certyfikaty – to gwarancja, że instalacja fotowoltaiczna będzie działać niezawodnie przez lata.

  Do liderów na rynku fotowoltaiki zaliczani są specjaliści z firmy Hymon. Wieloletnia praca na rzecz naszych klientów, tysiące wykonanych realizacji i różnorodność zleceń sprawiły, że jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Nie ma dla nas zadań niemożliwych!

  Nasza oferta jest kompleksowa – dbamy o to, aby zapewnić jak najszerszy zakres czynności i zadbać o pełne zadowolenie klientów. Na podstawie wykonanego w miejscu inwestycji audytu fotowoltaicznego wykonujemy projekt instalacji, a następnie przeprowadzamy montaż systemu. Zajmujemy się również zgłoszeniem instalacji do Zakładu Energetycznego oraz wspieramy klientów w uzyskaniu dofinansowania do inwestycji w panele fotowoltaiczne.

  Fotowoltaika Limanowa – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Energia fotowoltaiczna to przyszłość naszej planety – dzięki niej zapewniamy sobie i kolejnym pokoleniom czyste powietrze. Właśnie dlatego fotowoltaika jako inwestycja jest wspierana finansowo przez wiele instytucji na poziomie samorządowym, rządowym czy unijnym.

  Mieszkańcy Limanowej mogą obniżyć koszty montażu instalacji fotowoltaicznej korzystając z programów oferujących dopłaty do fotowoltaiki. Przykładem może być ogólnopolski program Mój Prąd, w ramach którego otrzymać można dopłatę w kwocie do 5000 zł.

  Dla naszych klientów przewidujemy możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia w zakresie uzyskania dofinansowania do fotowoltaiki. Pomagamy dobrać najkorzystniejsze rozwiązania i wypełnić niezbędne formalności.

  Fotowoltaika Limanowa – tylko z firmą Hymon!

  Poznaj ofertę