Fotowoltaika Limanowa - instalacje fotowoltaiczne w Limanowej

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Obniżenie wysokich rachunków za prąd niemalże do zera? To możliwe! Wystarczy zainwestować w rozwiązanie, jakim jest fotowoltaika.

  Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu doboru i montażu instalacji fotowoltaicznych dla klientów prywatnych, firm oraz gospodarstw rolnych. Zainwestuj w energię fotowoltaiczną i ciesz się darmowym prądem przez cały rok!

  Panele fotowoltaiczne Limanowa

  Fotowoltaika do produkcji energii elektrycznej wykorzystuje darmowe promieniowanie słoneczne, a panele fotowoltaiczne bazujące na nowoczesnych technologiach są w stanie pokryć zapotrzebowanie na prąd praktycznie w całości, co sprawia, że rachunki za prąd ulegają obniżeniu nawet o 90%!

  W Limanowej coraz większe grono inwestorów stawia na instalacje fotowoltaiczne. Okolice te posiadają bardzo dobre warunki do pracy paneli słonecznych, które generują duże uzyski, prowadząc do zmniejszenia rachunków za prąd, a także zapewniające niezależność od rosnących wydatków na energię elektryczną przez długie lata.

  Odnawialne źródła energii, z których korzysta fotowoltaika, to jedna z najskuteczniejszych metod na ochronę środowiska naturalnego. Instalacje fotowoltaiczne nie tylko korzystają one z niewyczerpalnych zasobów, lecz również nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych.

  Chcesz posiadać własne źródło prądu w swoim domu, firmie lub gospodarstwie rolnym? Skontaktuj się z nami – z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Limanowej

  Montaż instalacji fotowoltaicznej warto powierzyć sprawdzonej, zaufanej i rzetelnej firmie, która posiada doświadczenie i odpowiednie certyfikaty – to gwarancja, że instalacja fotowoltaiczna będzie działać niezawodnie przez lata.

  Do liderów na rynku fotowoltaiki zaliczani są specjaliści z firmy Hymon. Wieloletnia praca na rzecz naszych klientów, tysiące wykonanych realizacji i różnorodność zleceń sprawiły, że jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Nie ma dla nas zadań niemożliwych!

  Nasza oferta jest kompleksowa – dbamy o to, aby zapewnić jak najszerszy zakres czynności i zadbać o pełne zadowolenie klientów. Na podstawie wykonanego w miejscu inwestycji audytu fotowoltaicznego wykonujemy projekt instalacji, a następnie przeprowadzamy montaż systemu. Zajmujemy się również zgłoszeniem instalacji do Zakładu Energetycznego oraz wspieramy klientów w uzyskaniu dofinansowania do inwestycji w panele fotowoltaiczne.

  Fotowoltaika Limanowa – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Energia fotowoltaiczna to przyszłość naszej planety – dzięki niej zapewniamy sobie i kolejnym pokoleniom czyste powietrze. Właśnie dlatego fotowoltaika jako inwestycja jest wspierana finansowo przez wiele instytucji na poziomie samorządowym, rządowym czy unijnym.

  Mieszkańcy Limanowej mogą obniżyć koszty montażu instalacji fotowoltaicznej korzystając z programów oferujących dopłaty do fotowoltaiki. Przykładem może być ogólnopolski program Mój Prąd, w ramach którego otrzymać można dopłatę w kwocie do 5000 zł.

  Dla naszych klientów przewidujemy możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia w zakresie uzyskania dofinansowania do fotowoltaiki. Pomagamy dobrać najkorzystniejsze rozwiązania i wypełnić niezbędne formalności.

  Fotowoltaika Limanowa – tylko z firmą Hymon!