Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Skawina - instalacje fotowoltaiczne w Skawinie

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Kompleksowość wykonania

  Montaż instalacji fotowoltaicznej to opłacalna inwestycja z pewnym zyskiem. Panele słoneczne działają bowiem w oparciu o darmową energię, zmniejszając rachunki za prąd do minimum. Dodatkowo, są one bardzo ekologiczne, co ma ogromne znaczenie ze względu na postępujące zanieczyszczenie środowiska naturalnego.

  Oferta firmy Hymon – lidera rynku fotowoltaiki w Polsce – obejmuje kompleksowe usługi z zakresu doboru i montażu najlepszej jakości paneli fotowoltaicznych. Działamy w całej Polsce, w tym także w Skawinie, dostarczając wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Skawina

  Na montaż fotowoltaiki w Skawinie decyduje się coraz większa grupa osób. Jest to wynik stale rosnących cen prądu, chęci uzyskania niezależności energetycznej, a także zwiększającej się świadomości ekologicznej w społeczeństwie.

  Działanie instalacji fotowoltaicznej opiera się o darmową energię słońca, która przekształcana jest za pomocą inwertera w prąd zasilający gniazdka w domach czy firmach. Nowoczesne systemy fotowoltaiczne pracują wydajnie, pokrywając zapotrzebowanie energetyczne niemalże w całości, co prowadzi do obniżenia rachunków za energię elektryczną od zewnętrznych firm niemalże do zera.

  Niewątpliwą zaletą instalacji fotowoltaicznych jest ich wieloletnia żywotność. Właściwie zamontowane panele fotowoltaiczne mogą działać nawet 25-35 lat, gwarantując w tym czasie inwestorom duże oszczędności i niezależność od podwyżek cen energii elektrycznej.

  Warto również wiedzieć, że instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która zwraca się w bardzo krótkim czasie. Zwrotu można się spodziewać nawet po około 6-ciu latach, zaś kolejne lata oznaczają korzystanie z darmowego prądu i duże oszczędności w budżecie.

  Korzystanie z energii słonecznej przynosi również korzyści całemu społeczeństwu, gdyż jest to rozwiązanie bardzo ekologiczne. W przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni, panele fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych, a tym samym nie zanieczyszczają powietrza.

  Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania dotyczące instalacji fotowoltaicznych? Skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Skawinie

  Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu instalacji fotowoltaicznych. Nasze realizacje wykonujemy w pełni profesjonalnie, używając do tego celu wyłącznie paneli fotowoltaicznych i inne komponenty od sprawdzonych producentów.

  Nasza oferta obejmuje wykonanie audytu fotowoltaicznego, w trakcie którego oceniane są uwarunkowania montażowe, nasłonecznienie miejsca inwestycji oraz zapotrzebowanie na prąd. Stanowi on bazę do wykonania projektu instalacji o odpowiednio dobranej mocy. Następnie realizowany jest montaż systemu na dachu budynku lub na gruncie oraz podłączenie do sieci energetycznej.

  Zapraszamy do współpracy!

  Fotowoltaika Skawina – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Odnawialne źródła energii, takie jak promieniowanie słoneczne, z którego korzysta fotowoltaika, uchodzą za bardzo przyjazne dla środowiska naturalnego. Bazują one na niewyczerpalnych zasobach, które dodatkowo nie pogłębiają kryzysu ekologicznego.

  Ze względu na postępujące zanieczyszczenie środowiska, konieczne stało się wspieranie inwestycji w OZE, w tym także w fotowoltaikę. Wiele programów samorządowych bądź rządowych oferuje dofinansowania, które zachęcają inwestorów – początkowy koszt staje się mniejszy, dlatego rozwiązanie, jakim jest fotowoltaika, staje się łatwiej dostępne dla szerszego grona osób.

  Poszukując oszczędności możesz skorzystać m.in. z programu Mój Prąd, w ramach którego uzyskać można do 5000 zł dopłaty do paneli fotowoltaicznych, a także odliczyć fotowoltaikę od podatku dochodowego.

  Dla naszych klientów przewidzieliśmy możliwość skorzystania z naszego profesjonalnego wsparcia w zakresie wypełnienia formalności niezbędnych do uzyskania dofinansowania i zmniejszenia kosztów na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej. Zapraszamy do współpracy!

  Poznaj ofertę