Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Łodzi

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła to system ogrzewania budynków, który zapewnia komfort cieplny zimą. Może ona być także stosowana do chłodzenia pomieszczeń (pełniąc funkcję klimatyzacji) oraz do produkcji ciepłej wody użytkowej.

  Do swojej pracy pompa ciepła potrzebuje odnawialnych źródeł energii oraz energii elektrycznej. Pobiera ona energię cieplną z zewnątrz budynku – z dolnego źródła o temperaturze niższej, czyli z otaczającego powietrza, z gruntu lub z wód gruntowych i przekazuje do instalacji grzewczej (np. ogrzewania podłogowego), czyli do górnego źródła o temperaturze wyższej.

  Ze względu na źródło ciepła, z którego korzysta pompa ciepła, wyróżnić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła (w tej kategorii znajduje się najczęściej wybierana pompa ciepła powietrze-woda). Wybór pompy ciepła powinien być podyktowany potrzebami użytkowników oraz ulokowaniem instalacji – właśnie dlatego najlepiej powierzyć go specjalistom.

  pompy ciepła powietrze woda Łódź
  pompy ciepła opinie Łódź

  Inwestycja w pompę ciepła – czy się opłaca?

  Pompa ciepła jest urządzeniem o wielofunkcyjnym zastosowaniu – może zapewniać zarówno ogrzewanie budynków, jak i chłodzenie w upalne dni lata, a także przydatne jest do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Uniwersalność i całoroczne wykorzystanie to jedna z mocnych stron pompy ciepła!

  Rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii, takie jak pompy ciepła, są niezwykle ekologiczne i stanowią sposób na ochronę środowiska naturalnego. Co więcej, ze względu na brak emisji spalin podczas pracy pompy ciepła nie jest zanieczyszczane powietrze atmosferyczne. Przekłada się to na czystsze powietrze, którym każdy z nas oddycha, co ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia.

  Każdy z nas wie, jak ważny jest czas, a pompa ciepła oznacza jego oszczędność. W przeciwieństwie do wielu innych systemów grzewczych nie ma konieczności nabywania, składowania czy uzupełniania paliw opałowych. System jest również praktycznie bezobsługowy, co jest bardzo wygodne dla użytkowników. Dodatkowo, działa w sposób cichy i jest całkowicie bezpieczny.

  Pompa ciepła to również inwestycja finansowa. Działanie instalacji bazuje na źródłach bezpłatnych, dlatego inwestorzy odczuwają w wyraźnym stopniu spadek kosztów ogrzewania budynku, w tym ponoszenia wydatków na zakup materiałów grzewczych.

  pompy ciepła powietrzne Łódź

  Montaż pomp ciepła w Łodzi

  Nasza firma działa w branży od lat, co pozwoliło nam wypracować renomę rzetelnej firmy. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości usług!

  Oferowane przez nas pompy ciepła są urządzeniami najwyższej klasy, które wyróżnia wysoka efektywność nawet w niskich temperaturach oraz odporność na eksploatację. Montażem systemu grzewczego z pompą ciepła zajmują się specjaliści, którzy do każdego zadania podchodzą z należytym zaangażowaniem, posiadają niezbędną wiedzę i odpowiednie uprawnienia.

  Zasięg naszej działalności to cała Polska. Obsługujemy klientów prywatnych – właścicieli domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych oraz klientów biznesowych z miasta Łódź i okolic.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na pompy ciepła Łódź!

  Sprawdź naszą pełną ofertę – pompy ciepła Łódź

  Nie wiesz, które urządzenie wybrać, aby zapewnić ogrzewanie w swoim domu oraz ciepłą wodę użytkową? Czy wybrać pompy ciepła powietrzne czy pompy ciepła gruntowe? Skorzystaj z naszych usług, a pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania!

  Dobór urządzenia to tylko jeden z etapów naszych prac. Zajmujemy się również montażem pompy ciepła w sposób sprawny i zgodny z wymogami technicznymi, a także serwisem systemów grzewczych z pompą ciepła.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Łodzi i okolicach

   

  Z pomp ciepła jako systemu ogrzewania domu, firmy, instytucji oraz obiektu przemysłowego, korzysta coraz więcej inwestorów. Jest to nie tylko sposób na zapewnienie ogrzewania w budynku, lecz również inwestycja finansowa, gdyż w realnym stopniu maleją koszty ogrzewania. System ten jest również przyjazny dla środowiska naturalnego oraz wygodny w użytkowaniu.

  Przekonały Cię argumenty za instalacją pompy ciepła i chcesz znaleźć firmę, która podejmie się montażu urządzenia w Twoim budynku? Skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów w branży – firmy Hymon. Nasze usługi realizujemy w sposób w pełni kompleksowy, zindywidualizowany oraz profesjonalny. Zapraszamy do współpracy!