Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Pabianicach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  W jaki sposób działa pompa ciepła?

  Pompy ciepła są energooszczędnymi urządzeniami, które mogą służyć zarówno do ogrzewania budynków, jak i chłodzenia pomieszczeń, działając w zastępstwie klimatyzacji. Z instalacji korzystać można również do podgrzewania wody użytkowej, w tym także wody w basenach.

  Pompa ciepła opiera swoje działanie na zewnętrznym źródle ciepła. Pobiera ona energię z naturalnych zasobów – z wód gruntowych, z gruntu lub z powietrza, a następnie kieruje do instalacji grzewczej (takiej jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe) wewnątrz budynków. Wytworzone ciepło jest ekologiczne i niemal bezpłatne – pozostaje jedynie konieczność opłaty za niewielką ilość energii elektrycznej, która potrzebna jest do działania pompy ciepła. Właśnie dlatego z pompą ciepła idealnie współgra fotowoltaika.

  Ze względu na źródło ciepła, z którego korzystają, pompy ciepła podzielić można na kilka rodzajów – wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze woda, czyli jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła – jak działają, jakie jest ich zastosowanie oraz czy lepsza będzie wodna, powietrzna czy gruntowa pompa ciepła? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania, a nasi specjaliści pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

  pompy ciepła opinie Pabianice
  pompy ciepła powietrze woda Pabianice

  Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła?

  Nowoczesne technologie, które wykorzystują odnawialne źródła energii to zyski w postaci oszczędności finansowych. Pompa ciepła zmniejsza koszty ogrzewania, a także uniezależnia od podwyżek cen paliw opałowych przez długie lata.

  Montaż pompy ciepła to nie jedynie zyski ekonomiczne, lecz również ekologiczne. Rosnąca ilość inwestycji w pompy ciepła wiąże się z poprawą jakości powietrza, gdyż pompa ciepła jest urządzeniem nieemisyjnym, które nie zanieczyszcza środowiska naturalnego.

  Decydując się na system ogrzewania oparty na pompie ciepła zyskuje się również komfort korzystania z urządzenia. Jest to system praktycznie bezobsługowy, który działa cicho i jest bezpieczny (w odróżnieniu np. od rozwiązań takich jak kotły gazowe). Dodatkowo, zajmuje niewiele miejsca, a jego montaż jest niemalże bezinwazyjny.

  pompy ciepła powietrzne Pabianice

  Profesjonalny montaż pomp ciepła w Pabianicach

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która działa w branży odnawialnych źródeł energii, wdrażając nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Korzystając naszej oferty klienci zyskują kompleksową i należycie wykonaną usługę, w zakres której wchodzi dobór i montaż pompy ciepłą oraz serwis urządzeń.

  Oferujemy możliwość podłączenia instalacji z użyciem pomp ciepła zarówno w domach jednorodzinnych, jak i innych budynkach mieszkalnych oraz przeznaczonych do celów prowadzenia działalności gospodarczej. Dobieramy najlepsze rozwiązania do indywidualnych wymagań klientów, a instalacje montowane są przez najlepszych specjalistów.

  W naszej ofercie posiadamy urządzenia najwyższej klasy, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy ich wieloletnią, niezawodną i wydajną pracę.

  Działamy w całej Polsce, w tym również na terenie Pabianic i okolic.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Sprawdź naszą ofertę – pompy ciepła Pabianice!

  Współpraca z naszą firmą oznacza wykonanie usługi na najwyższym poziomie, w sposób całkowicie kompleksowy. W jej ramach wykonujemy:

  • dobór urządzenia do potrzeb klientów oraz przestrzeni, na której ulokowana ma być instalacja,
  • montaż pompy ciepła w sposób sprawny i profesjonalny,
  • serwis systemu grzewczego.

  Pompy ciepła Pabianice to nie jedyna usługa, którą oferujemy. Profesjonaliści z naszej firmy podejmą się również wykonania projektu i montażu instalacji fotowoltaicznej, która zaopatruje dom lub firmę w całkowicie bezpłatną energię elektryczną w oparciu o darmowe promieniowanie słoneczne.

  Zapraszamy do współpracy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Pabianicach i okolicach

   

  Rosnące w ostatnich latach zainteresowanie pompami ciepła to efekt poszukiwania oszczędności, podwyżek cen paliw energetycznych, konieczności ochrony środowiska naturalnego i ograniczenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery, a także rozwoju technologii i wysokiej efektywnością rozwiązań bazujących na odnawialnych źródłach energii.

  Dla właścicieli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz budynków o przeznaczeniu komercyjnym, przemysłowym czy instytucjonalnym, znajdujących się na terenie Pabianic i okolic, oferujemy usługi w zakresie doboru i montażu pomp ciepła najlepszej klasy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!