Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Wieluniu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – poznaj zasadę jej działania

  Pompa ciepła jest energooszczędnym urządzeniem, które może zapewniać zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczeń. Instalacja z pompą ciepła zapewnia również ciepłą wodę użytkową, z której korzystamy do kąpieli, mycia rąk czy zmywania oraz w basenach.

  Działanie pompy ciepła opiera się o odnawialne źródła energii. W zależności od typu urządzenia może pobierać energię cieplną z wody gruntowej, z powietrza lub z gruntu. Wytworzone ciepło poprzez czynnik roboczy kierowane jest do instalacji grzewczej, takiej jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

  Na rynku dostępne są następujące typy urządzeń: wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. W ostatniej kategorii znajdują się niezwykle cenione ze względu na wysoką wydajność oraz niską inwazyjność montażu pompy ciepła powietrze-woda. Dobór urządzenia powinien być dopasowany do potrzeb inwestora i miejsca instalacji – to zadanie, które warto zlecić specjalistom!

  pompy ciepła powietrze woda Wieluń
  pompy ciepła powietrzne Wieluń

  Korzyści z instalacji pompy ciepła

  Oszczędność – to słowo klucz w przypadku inwestycji w pompę ciepła. Instalacja sprawia, że w realnym stopniu maleją koszty ogrzewania, co jest efektem braku wydatków na gaz czy paliwo stałe niezbędnych do pracy tradycyjnych systemów grzewczych.

  Pompa ciepła oznacza również komfort użytkowania systemu. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna i nie wymaga praktycznie żadnych prac ze strony użytkowników. Dodatkowo, odpada konieczność składowania materiałów grzewczych, czyszczenia pieca, a sam system gwarantuje bezpieczeństwo i działa w cichy, niezakłócający spokoju sposób.

  Czyste powietrze to jeden z priorytetów ekologicznych. Im większa ilość inwestycji w nowoczesne i ekologiczne pompy ciepła, tym łatwiej zrealizować będzie ten cel. Są to bowiem urządzenia, które podczas pracy nie emitują szkodliwych i zatruwających środowisko naturalne gazów i pyłów.

  pompy ciepła opinie Wieluń

  Montaż pomp ciepła w Wieluniu

  Firma Hymon to lider branży odnawialnych źródeł energii. Oferujemy zarówno pompy ciepła, jak i instalacje fotowoltaiczne. Każdą usługę realizujemy w bezbłędny sposób – dbamy o to, aby wybrać najlepsze dla klienta rozwiązanie, a także wykonać montaż w sposób bezpieczny, sprawny, zgodny z wymogami technicznymi.

  Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych, jak i biznesowych. Urządzenia możemy zamontować zarówno w nowych domach, jak i podczas modernizacji systemów ogrzewania w starszych domach. Oferujemy także opcję montażu pompy ciepła w obiektach handlowych, firmowych, przemysłowych, instytucjach. Działamy w całej Polsce – z naszych usług mogą również skorzystać mieszkańcy miasta Wieluń.

  Pompy ciepła, które znajdują się w naszej ofercie, to urządzenia najwyższej klasy, które wyróżnia wydajność oraz trwałość. Odpowiednio serwisowane są w stanie pracować wydajnie nawet przez kilkadziesiąt lat.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na pompy ciepła Wieluń!

  Skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów

  Współpraca z naszą firmą to gwarancja wysokiej jakości wykonania usług, które świadczymy w sposób kompleksowy. Zajmujemy się zarówno doborem urządzenia, przeprowadzamy montaż pompy ciepła, realizujemy serwis systemu w okresie gwarancyjnym oraz po nim.

  Aby zagwarantować sobie całkowicie bezkosztowy dom, warto również zainwestować w instalację fotowoltaiczną, która dostarcza darmowy prąd, niezbędny do działania pompy ciepła. Specjaliści z naszej firmy podejmą się również wykonania projektu oraz montażu systemu fotowoltaicznego w Wieluniu i okolicy.

  Skorzystaj z naszej oferty na pompy ciepła Wieluń i zapewnij tanie oraz ekologiczne ogrzewanie w swoim domu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Wieluniu i okolicach

   

  Na pompę ciepła, jako sposób ogrzewania domu lub budynku o przeznaczeniu komercyjnym, przemysłowym czy instytucjonalnym, decyduje się coraz więcej inwestorów. Jest to rozwiązanie, które zapewnia oszczędności, wygodę użytkowania oraz nie wykazuje negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  Poszukujesz profesjonalnie wykonanej i sprawnie zrealizowanej usługi doboru i montażu pompy ciepła w swoim domu lub w firmie znajdującym się na terenie Wielunia lub okolic? Skorzystaj z oferty lidera branży – firmy Hymon!