Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Sieradzu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – zasada działania

  Pompy ciepła to urządzenia, które zapewniają przede wszystkim ogrzewanie budynku. Jednakże to nie jedyne ich zastosowanie! Umożliwiają one również chłodzenie pomieszczeń, przejmując rolę klimatyzacji, co idealnie sprawdza się w upalne dni lata. Instalacja daje także możliwość przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  Instalacja pobiera energię cieplną z dolnego źródła energii – z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie poprzez czynnik chłodniczy kieruje ciepło do instalacji grzewczej znajdującej się wewnątrz budynku. Do działania pompy ciepła konieczne jest zasilanie jej energią elektryczną w niewielkim stopniu, dlatego idealnym rozwiązaniem jest połączenie systemy grzewczego z instalacją fotowoltaiczną.

  Pompy ciepła można podzielić na trzy rodzaje ze względu na źródło ciepła, z którego korzystają: gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. W ostatniej kategorii znajduje się najczęściej wybierane urządzenie, czyli pompa ciepła powietrze-woda, która jest w stanie pracować wydajnie nawet w niskich temperaturach. Ważne jest, aby wybór pompy ciepła wykonany był w odpowiedni sposób, w oparciu o możliwości inwestora oraz uwarunkowania z otoczenia budynku, dlatego warto w tej kwestii zaufać specjalistom.

  pompy ciepła powietrzne Sieradz
  pompy ciepła powietrze woda Sieradz

  Korzyści z zainstalowania pompy ciepła

  Posiadanie pompy ciepła wiąże się z obniżeniem kosztów ogrzewania. Oszczędności dla inwestorów mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych rocznie! Ponadto, zyskuje się niezależność od podwyżek cen paliw opałowych na długi okres czasu, gdyż żywotność urządzenia może wynieść nawet 50 lat.

  Im więcej instalacji pomp ciepła jest montowanych, tym lepiej dla naszej planety. Pompa ciepła jest bowiem urządzeniem ekologicznym, które nie powoduje zanieczyszczenia powietrza, gleby czy wody, korzysta z odnawialnych źródeł energii, a podczas pracy nie emituje szkodliwych gazów i pyłów.

  Pompa ciepła jest również urządzeniem prostym w obsłudze, co zapewnia jej użytkownikom komfort korzystania. Wystarczy ustawienie odpowiedniej temperatury na specjalnym regulatorze oraz regularny serwis instalacji.

  Zapewnij tanie ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową w swoim domu i firmie – zainwestuj w wydajne rozwiązanie, jakim są pompy ciepła!

  pompy ciepła opinie Sieradz

  Montaż pomp ciepła w Sieradzu

  Firma Hymon na rynku odnawialnych źródeł energii działa od 2011 roku, oferując usługi na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajduje się zarówno fotowoltaika, jak i pompy ciepła.

  Sieradz to jedno z miast, które obsługujemy – jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Nasze doskonale przeszkolone zespoły montują pompy ciepła u klientów prywatnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. Każdorazowo dobieramy rozwiązanie do potrzeb klienta, co jest gwarancją wysokiej efektywności instalacji.

  W naszej ofercie znajdują się systemy pomp ciepła od najlepszych producentów. Cechuje je wysoka wydajność, energooszczędność i odporność na eksploatację.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do kontaktu!

  Podejmij współpracę z najlepszymi ekspertami

  Zależy nam na kompleksowej obsłudze klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób całościowy, dbając o każdy etap realizacji inwestycji. Pomagamy w doborze urządzenia do oczekiwań klientów, zajmujemy się montażem pompy ciepła, a także świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Zajmujemy się nie tylko wykonaniem inwestycji w pompy ciepła powietrze-woda, lecz również instalacjami fotowoltaicznymi, doskonale współgrającymi z systemami grzewczymi bazującymi na pompach ciepła. Zapewniają one niezbędną do zasilania pompy całkowicie bezpłatną energię elektryczną wytwarzaną z energii słonecznej.

  Pompy ciepła Sieradz – to zadanie dla ekspertów z firmy Hymon. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Sieradzu i okolicach

   

  Pompa ciepła jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku wyboru sposobu ogrzewania do nowego budynku, jak i modernizacji systemu grzewczego. Decydując się na pompę ciepła zyskuje się urządzenie ekologiczne, tanie w eksploatacji, energooszczędne, bezpieczne i niemal bezobsługowe.

  Jeśli interesuje Cię montaż pompy ciepła i chcesz powierzyć to zadanie w ręce profesjonalistów, skorzystaj z naszej oferty! Dbamy o indywidualny dobór pomp ciepła, ich prawidłową instalację, a także oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. A wszystko to w sposób w pełni profesjonalny!