Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Radomsku

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – co to takiego?

  Pompa ciepła to urządzenie, które korzysta z energii odnawialnej w celu zapewnienia ogrzewania budynku. Pobiera ono energię cieplną z zasobów środowiska – z gruntu, z wody gruntowej lub z powietrza. Ciepło oddawane jest następnie do instalacji grzewczej znajdującej się w budynku. Do pracy pompy ciepła potrzebne jest zasilanie niewielką ilością energii elektrycznej, dlatego dobrym rozwiązaniem jest połączenie systemu grzewczego opartego na pompie ciepła z fotowoltaiką, której zadaniem jest zapewnienie darmowego prądu.

  Pompa ciepła zapewnia ogrzewanie, kierując ciepło do instalacji takiej jak centralne ogrzewanie czy do ogrzewania podłogowego, lecz również może być wykorzystywana do chłodzenia pomieszczeń, działając w roli klimatyzacji. Znajduje ona również zastosowanie w podgrzewaniu wody użytkowej, w tym także wody w basenach.

  Ze względu na źródło ciepła, z którego korzystają, pompy ciepła podzielić można na gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym obecnie najczęściej stosowane pompy ciepła powietrze-woda. Zastanawiasz się, które rozwiązanie wybrać? Skorzystaj z naszej oferty, a pomożemy Ci w wyborze, biorąc pod uwagę Twoje możliwości, oczekiwania oraz usytuowanie instalacji.

  pompy ciepła powietrzne Radomsko
  pompy ciepła opinie Radomsko

  Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła?

  Montaż pompy ciepła przekłada się przede wszystkim na oszczędności dla inwestorów. Zmniejsza ona wydatki ponoszone na paliwa opałowe i to w odczuwalnym stopniu. Co więcej, pompa ciepła jest inwestycją, z której zwrotu można spodziewać się bardzo szybko (już po kilku latach), a zyski czerpać przez długi okres czasu (żywotność systemu grzewczego to nawet 50 lat!).

  Na korzystanie z pomp ciepła warto się również zdecydować ze względu wygodę użytkowania urządzenia, bezpieczeństwo, łatwość obsługi systemu, brak konieczności składowania materiałów grzewczych oraz cichość pracy systemu. Z powodzeniem zastępują one tradycyjne systemu grzewcze, takie jak piece na węgiel czy kotły gazowe.

  Korzystając z pompy ciepła działamy również na rzecz środowiska naturalnego. Są to urządzenia nieemisyjne, które nie zanieczyszczają powietrza, wody, gleby. Dzięki rosnącej ilości inwestycji w pompy ciepła każdy z nas będzie mógł cieszyć się lepszą jakością powietrza.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na każde pytanie!

  pompy ciepła powietrze woda Radomsko

  Montaż pomp ciepła w Radomsku

  Nasza firma specjalizuje się w zakresie doboru i montażu pomp ciepła. Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawiło, że wypracowaliśmy standardy pracy odpowiadające nawet najbardziej wymagającym klientom.

  Oferta naszej firmy obejmuje urządzenia najwyższej klasy, które wyróżnia niezawodność, energooszczędność i wydajność. Gwarancją sprawnego działania systemu jest jego montaż w wykonaniu najlepszych specjalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z dużym zaangażowaniem.

  Inwestorom – zarówno prywatnym, jak i biznesowym, proponujemy usługi najwyższej jakości. Dbamy o indywidualny dobór rozwiązań w oparciu o analizę potrzeb i miejsca wykonania instalacji, przeprowadzamy usługę w sposób sprawny, staranny i w pełni profesjonalny.

  Poznaj naszą pełną ofertę – zachęcamy do współpracy!

  Kompleksowa obsługa inwestycji w pompy ciepła Radomsko

  Oferowane przez nas usługi świadczymy w sposób kompleksowy, nie pomijając żadnego etapu realizacji inwestycji. Pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązanie zapewniające ciepło w domu lub w innym budynku, wykonujemy montaż pompy ciepła, a także świadczymy serwis instalacji.

  W naszej ofercie znajdują się nie tylko pompy ciepła, lecz również instalacje fotowoltaiczne. Fotowoltaika pozwala na ograniczenie kosztów do zera, gdyż zapewnia darmową energię elektryczną – a to jedyny wydatek, jaki ponosi się posiadając pompę ciepła.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Radomsku i okolicach

   

  Ogrzewanie budynku nie musi być drogie ani wiązać się z zanieczyszczaniem środowiska naturalnego. Wystarczy postawić na innowacyjne, energooszczędne i wydajne systemy grzewcze, jakim są pompy ciepła.

  Radomsko to jedno z miast, które obsługujemy – jesteśmy firmą specjalizującą się w realizacji usług z zakresu pomp ciepła. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze urządzeń, montaż instalacji oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!