Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Tomaszowie Mazowieckim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Czym jest pompa ciepła?

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które zapewnia ogrzewanie budynków – domów jednorodzinnych wielorodzinnych, firm, budynków komercyjnych, instytucji czy obiektów przemysłowych. Może być także stosowana do chłodzenia pomieszczeń, pełniąc funkcję klimatyzacji oraz do podgrzewania wody użytkowej. Uniwersalność zastosowania pompy ciepła stanowi jedną z jej mocnych stron.

  Na czym polega działanie pomp ciepła? Otóż pobierają one energię cieplną z zasobów naturalnych znajdujących się w otoczeniu budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie kierują ciepło do instalacji grzewczej (takich jak np. ogrzewanie podłogowe czy centralne ogrzewanie) znajdującej się wewnątrz budynku.

  Na rynku znajdziesz różne rozwiązania, które różnią się tym, ze korzystają z innych źródeł energii. Wymienić można zatem gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Wybór urządzenia podyktowany być powinien ulokowaniem instalacji oraz możliwościami i oczekiwaniami inwestora – jest to zadanie dla specjalisty!

  pompy ciepła powietrze woda Tomaszów Mazowiecki
  pompy ciepła powietrzne Tomaszów Mazowiecki

  Jakie korzyści przynosi instalacja pompy ciepła?

  Pompa ciepła oznacza przede wszystkim korzyści finansowe. Ze względu na obniżone koszty ponoszone na ogrzewanie inwestorzy zyskują znaczne oszczędności. Co więcej, posiadanie pompy ciepła wiąże się z niezależnością od podwyżek cen paliw opałowych, takich jak węgiel czy gaz.

  Pompa ciepła jest także urządzeniem bardzo intuicyjnym i prostym w obsłudze. Jej działanie nie zakłóca spokoju domowników, gdyż pracuje w sposób cichy. Jest to także system bezpieczny, energooszczędny, niemal bezinwazyjny w montażu oraz, co ma ogromne znaczenie w dobie rosnącego zanieczyszczenia środowiska naturalnego, ekologiczny.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła? Wyślij swoje zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  pompy ciepła opinie Tomaszów Mazowiecki

  Montaż pomp ciepła w Tomaszowie Mazowieckim

  Jesteśmy firmą ogólnopolską, która posiada zespoły w każdym województwie. Nasze zespoły pracują również na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i okolic, realizując usługi na rzecz klientów prywatnych oraz biznesowych.

  Specjalizujemy się rozwiązaniach wykorzystujących odnawialne źródła energii – na rynku działamy od lat, co pozwoliło nam wypracować wysokie standardy świadczonych usług. Oferujemy najwyższej klasy pompy ciepła, które cechuje odporność na eksploatację i energooszczędność. Jesteśmy pewni, że będą służyć klientom przez długie lata, działając wydajnie i niezawodnie.

  Sprawdź naszą pełną ofertę!

  Skorzystaj z najlepszej oferty na pompy ciepła Tomaszów Mazowiecki!

  Dążymy do tego, aby nasi klienci obsłużeni byli w sposób kompleksowy, dlatego oferujemy:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru pompy ciepła,
  • dostarczenie oraz montaż pomp ciepła,
  • serwis w trakcie trwania gwarancji oraz po okresie gwarancyjnym.

  Oprócz pomp ciepła oferujemy również wykonanie instalacji fotowoltaicznych – ich projekt i montaż. Połączenie obu instalacji stanowi gwarancję wysokich zysków ekonomicznych i jest skutecznym działaniem na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

  Poznaj szczegóły naszej oferty na pompy ciepła Tomaszów Mazowiecki – zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Tomaszowie Mazowieckim i okolicach

   

  Pompa ciepła to innowacyjny system zapewniający ogrzewanie budynków w sposób ekologiczny i ekonomiczny. Jest również niemal bezobsługowy, bezpieczny i energooszczędny, a także niemal bezinwazyjny w montażu, dlatego coraz więcej osób prywatnych oraz firm decyduje się na korzystanie z tego urządzenia.

  Poszukujesz firmy, która doradzi wybór najlepszego rozwiązania oraz sprawnie wykona montaż pompy ciepła w Tomaszowie Mazowieckim lub w jego okolicach? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – współpraca z nami to gwarancja terminowości, profesjonalizmu oraz wydajnego i niezawodnego działania systemu grzewczego.