Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Łowiczu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła to energooszczędne i ekologiczne urządzenie, które wykorzystuje odnawialne źródła energii. Pobiera ono energię cieplną z naturalnych zasobów – z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie poprzez czynnik roboczy oddaje do instalacji grzewczej w budynku (takiej jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe).

  Pompę ciepła wykorzystać można zarówno do ogrzewania budynku, jak i do chłodzenia pomieszczeń. Zapewniają one także podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. To wielofunkcyjny system, z którego korzystać można przez cały rok.

  Ze względu na różne rodzaje źródła ciepła, z którego czerpią instalacje, wyróżnić można następujące rodzaje urządzeń: pompy ciepła gruntowe, pompy ciepła wodne oraz pompy ciepła powietrzne. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem, które cenione za wysoką wydajność nawet w niskich temperaturach, są pompy ciepła powietrze-woda. Wybór urządzenia warto jednak zlecić specjaliście, który dobierze je do potrzeb inwestora.

  pompy ciepła powietrzne Łowicz
  pompy ciepła powietrze Łowicz

  Jakie profity zapewniają pompy ciepła?

  Pompa ciepła jest najbezpieczniejszym, a także najłatwiejszym w obsłudze systemem grzewczym. Zapewnia użytkownikom komfort użytkowania oraz spokój. To również instalacja, która jest niemal bezinwazyjna w montażu, co sprawia, że nie potrzebne są żadne specjalne pomieszczenia w rodzaju kotłowni do jej montażu.

  Montaż pompy ciepła jest inwestycją, z której zyskiem są oszczędności wynikające z realnie niższych kosztów ogrzewania budynku. Inwestor zyskuje również niezależność od podwyżek cen paliw opałowych na długi okres czasu – niekiedy nawet 50 lat, gdyż tyle wynieść może żywotność urządzenia.

  Korzystanie z pompy ciepła to również działanie na rzecz środowiska naturalnego. Jest to urządzenie nieemisyjne, które nie zanieczyszcza powietrza, wody ani gleby. Każdy, kto chce dbać o naszą planetę, powinien zainteresować się tym ekologicznym rozwiązaniem.

  Potrzebujesz więcej informacji o działaniu pomp ciepła oraz o profitach wynikających z z inwestycji? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na każde z Twoich pytań!

  pompy ciepła opinie Łowicz

  Montaż pomp ciepła w Łowiczu

  Nasza firma specjalizuje się w realizacji usług z zakresu pomp ciepła. Naszym klientom oferujemy wykonanie inwestycji od samego początku do końca, starając się znaleźć najlepsze rozwiązanie pod względem jakości i kosztów. Bierzemy pod uwagę potrzeby naszych klientów oraz uwarunkowania wynikające w ulokowania budynku, w którym założona ma być instalacja, dzięki czemu możemy zagwarantować jej wysoką wydajność.

  Usługi doboru i montażu pomp ciepła realizowane są przez naszych doskonale przeszkolonych i doświadczonych specjalistów. Bazują oni na urządzeniach wysokiej jakości renomowanych firm, które cechuje wysoka wydajność, bezawaryjność i odporność na eksploatację.

  Sprawdź naszą pełną ofertę na pompy ciepła Łowicz i skorzystaj z naszych usług!

  Poznaj ofertę naszej firmy – pompy ciepła Łowicz

  Korzystając z naszej oferty zyskujesz gwarancję usługi wykonanej w kompleksowy sposób. W jej ramach realizujemy:

  • profesjonalny dobór pomp ciepła,
  • sprawny montaż pomp ciepła,
  • serwis pomp ciepła – w trakcie trwania gwarancji oraz w okresie pogwarancyjnym.

  Dodatkowo, eksperci z naszej firmy specjalizują się w wykonaniu instalacji fotowoltaicznych. Połączeniu inwestycji w pompę ciepła z fotowoltaiką zapewnia najlepsze efekty pod względem ekonomicznym oraz ekologicznym.

  Zapraszamy do współpracy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Łowiczu i okolicach

   

  Pompy ciepła to systemy grzewcze, na których instalację decyduje się coraz więcej inwestorów prywatnych i biznesowych. Inwestycja w montaż pomp ciepła niesie bowiem ze sobą korzyści ekonomiczne, gwarantuje użytkownikom spokój, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, a także przekłada się na profity ekologiczne.

  Poszukujesz sprawdzonego wykonawcy pomp ciepła działającego na terenie Łowicza i okolic? Skorzystaj z usług najlepszych specjalistów na rynku – firmy Hymon. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe wykonanie inwestycji w oparciu o pompy ciepła najwyższej klasy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!