Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Zduńskiej Woli

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie

  Pompy ciepła jest energooszczędnym rozwiązaniem, które wykorzystać można zarówno do ogrzewania domów, jak chłodzenia pomieszczeń. Urządzenia te z powodzeniem mogą zastępować działanie klimatyzacji. Dodatkowo, pompy ciepła przydatne są do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Jak widać pompy ciepła to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu. Na czym jednak polega praca instalacji?

  W celu zapewnienia ogrzewania pompa ciepła wykorzystuje odnawialne źródła energii znajdujące się na zewnątrz. Może pobierać energię cieplną z wody gruntowej, z gruntu lub z powietrza, które zwane są dolnym źródłem energii. Następnie ciepło oddawane jest do instalacji grzewczej znajdującej się wewnątrz budynku np. do ogrzewania podłogowego.

  Niezwykle ważne jest, aby urządzenie zostało odpowiednio dobrane do lokalizacji inwestycji. Do wyboru pozostają trzy rodzaje urządzeń: gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda. Nasi specjaliści doskonale poradzą sobie z tym zadaniem, proponując najkorzystniejsze dla inwestora rozwiązanie.

  pompy ciepła powietrze woda Zduńska Wola
  pompy ciepła powietrzne Zduńska Wola

  Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła?

  Pompa ciepła, w odróżnieniu od systemów grzewczych wykorzystujących tradycyjne źródła ciepła, jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Korzysta ona z zasobów niewyczerpalnych, a zatem nie przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego. Co więcej, podczas działania instalacji nie następuje proces spalania, a tym samym do atmosfery nie są emitowane szkodliwe substancje.

  Mówiąc o pompach ciepła nie sposób pominąć ich aspektu finansowego. Ich instalacja powoduje obniżenie kosztów ogrzewania budynku, a oszczędności powstałe w efekcie mogą opiewać nawet na kilka tysięcy złotych rocznie.

  Wyjątkowo łatwa obsługa pomp ciepła, ich bezawaryjna praca, gwarancja bezpieczeństwa dla domowników, a także cichy tryb pracy i niska inwazyjność montażu to kolejne z zalet pomp ciepła. Chcesz poznać je wszystkie? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci profity wynikające z tego rozwiązania!

  pompy ciepła opinie Zduńska Wola

  Montaż pomp ciepła w Zduńskiej Woli

  Firma Hymon to jeden z liderów branży odnawialnych źródeł energii – na rynku działamy od 2011 roku, w tym czasie realizując tysiące zleceń dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych oraz systemach grzewczych z użyciem pompy ciepła.

  Zduńska Wola to jedno z miast, na obszarze którego działamy. Nasi pracownicy pomogą w doborze rozwiązania w przypadku domu jednorodzinnego, budynku wielorodzinnego, firmowego, komercyjnego czy przemysłowego. Bierzemy pod uwagę oczekiwania klientów, jak i warunki zastane w miejscu inwestycji.

  Montaż pompy ciepła przeprowadzany jest w sposób sprawny i z uwzględnieniem wymagań technicznych, zaś urządzenia, które oferujemy naszym klientom to produkty najwyżej klasy od cenionych producentów. Powierzenie nam wykonania usługi to gwarancja, że system grzewczy będzie działał wydajnie i niezawodnie przez lata.

  Poznaj naszą pełną ofertę – zapraszamy do kontaktu!

  Skorzystaj z naszej oferty!

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową realizację inwestycji w pompę ciepła. Zajmujemy się zaprojektowaniem instalacji, montażem pompy ciepła, a także serwisem systemu w trakcie trwania gwarancji oraz po okresie gwarancyjnym.

  Pompy ciepła Zduńska Wola – to zadanie dla ekspertów z firmy Hymon!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Zduńskiej Woli i okolicach

   

  Na system grzewczy, jakim jest pompa ciepła, decyduje się coraz więcej osób prywatnych oraz firm, instytucji oraz obiektów przemysłowych. Ich zastosowanie w celu zapewnienia ogrzewania budynku przekłada się na oszczędności na inwestorów, wygodę użytkowania oraz ochronę środowiska naturalnego.

  Poszukujesz sprawdzonej firmy, która wykona dobór i montaż pompy ciepła w Zduńskiej Woli? Oczekujesz zrealizowania usługi na najwyższym poziomie? Skorzystaj z naszej oferty!