Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Chełmno - instalacje fotowoltaiczne w Chełmnie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Ekologiczny sposób na wytwarzania energii elektrycznej? Fotowoltaika! Ochrona środowiska naturalnego to jednak nie jedyna korzyść płynąca z tej technologii. Właściciele domów jednorodzinnych, firmy i rolnicy korzystający z instalacji fotowoltaicznej zyskują również duże oszczędności oraz niezależność energetyczną.

  Firma Hymon oferuje instalacje fotowoltaiczne wysokiej klasy, działające wydajnie i niezawodnie przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Panele fotowoltaiczne Chełmno

  Na montaż fotowoltaiki decyduje się coraz więcej przedsiębiorców, rolników oraz osób prywatnych, którym zależy na oszczędnościach. Instalacja fotowoltaiczna bazuje bowiem na całkowicie bezpłatnej energii słonecznej, którą przekształca w darmowy prąd dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego.

  Wykorzystanie energii odnawialnej do produkcji prądu zapewnia ochronę środowiska naturalnego. Działanie paneli fotowoltaicznych nie wykazuje negatywnego wpływu na jakość powietrza, wody czy gleby. To również sposób na ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery, gdyż w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni podczas wytwarzania energii elektrycznej fotowoltaika nie wytwarza tego szkodliwego gazu cieplarnianego.

  Czy województwo kujawsko-pomorskie posiada wystarczająco dobre warunki pod kątem nasłonecznienia do efektywnej pracy fotowoltaiki? Jak najbardziej! Panele słoneczne zamontowane na dachu lub gruncie w tym rejonie są w stanie wyprodukować tyle energii, aby zaspokoić zapotrzebowanie gospodarstwa domowego czy firmy nawet w całości i zagwarantować obniżenie wysokości rachunków za prąd nawet o 90%.

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Chełmnie

  Inwestycja w zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych to sposób na ograniczenie kosztów ponoszonych na energię elektryczną. Zapewnia także niezależność od podwyżek cen prądu na długie lata, szczególnie, jeśli zostanie wykonana przez ekspertów od instalacji fotowoltaicznych.

  Zdecydowałeś się zainstalować fotowoltaikę w swoim domu lub firmie? Powierz realizację tej usługi w ręce najlepszych specjalistów z firmy Hymon!

  Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki. Zajmujemy się audytem fotowoltaicznym, projektem instalacji, montażem systemu, podpięciem do sieci energetycznej oraz serwisem. Służymy również pomocą w uzyskaniu dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Fotowoltaika Chełmno – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Instalacje fotowoltaiczne przyczyniają się do redukcji wydatków na prąd i zyskania oszczędności. Jednocześnie, fotowoltaika to synonim ekologii – korzysta ona z odnawialnych zasobów środowiska i nie przyczynia się do jego zanieczyszczenia.

  Z przyczyn ekologicznych promowaniem fotowoltaiki zainteresowały się instytucje lokalne, rządowe i unijne, które tworzą różnego rodzaju programy zachęt finansowych dla inwestorów. Tym samym fotowoltaika staje się jeszcze bardziej opłacalna i łatwiej dostępna.

  Dofinansowanie na panele fotowoltaiczne możesz uzyskać m.in. z programu Mój Prąd. Zostając naszym klientem zyskujesz pewność doboru najkorzystniejszej metody obniżenia kosztów fotowoltaiki oraz przebrnięcia przez niezbędne formalności.

  Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci naszą szczegółową ofertę!

  Poznaj ofertę