Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Żnin - instalacje fotowoltaiczne z Żninie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to inwestycja, która zapewnia niezależność od rosnących cen energii elektrycznej oraz spore oszczędności. Korzystanie instalacji fotowoltaicznej przynosi również korzyści w postaci ochrony środowiska naturalnego i lepszej jakości powietrza.

  Firma Hymon projektuje i montuje instalacje fotowoltaiczne dla klientów prywatnych, firm i gospodarstw rolnych od lat. Wyróżnia nas profesjonalizm, kompleksowe podejście do realizacji usług, zespół najlepszych specjalistów oraz dobór najkorzystniejszych rozwiązań bazujących na komponentach wysokiej klasy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Panele fotowoltaiczne Żnin

  Fotowoltaika to technologia, na którą stawia coraz więcej inwestorów. Nic w tym dziwnego, gdyż za pomocą paneli fotowoltaicznych można wyprodukować odpowiednią ilość energii elektrycznej do pokrycia zapotrzebowania na prąd domu czy firmy. Pozyskiwany przez ogniwa fotowoltaiczne prąd jest, podobnie jak promieniowanie słoneczne, z którego jest uzyskiwany, całkowicie darmowy. W ten sposób wydatki ponoszone na energię elektryczną maleją nawet do zera!

  Własna instalacja fotowoltaiczna to również gwarancja niezależności od dostaw energii elektrycznej z zewnątrz, a także od podwyżek jej cen. I to przez naprawdę długi okres czasu, gdyż panele fotowoltaiczne mogą bez zarzutu pracować nawet kilkadziesiąt lat, zapewniając zyski inwestorom.

  Oprósz korzyści finansowych fotowoltaika to także ochrona środowiska naturalnego. Panele fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych substancji, które zanieczyszczają powietrze, glebę czy wodę, a także czerpią z odnawialnych i niewyczerpalnych zasobów.

  Darmowy prąd przez cały rok? To możliwe, zwłaszcza, że województwo kujawsko-pomorskie posiada bardzo dobre warunki do wydajnej pracy instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo, aktualnie istnieje możliwość odprowadzenia nadwyżki energii do sieci energetycznej i skorzystania z niej, gdy instalacja pracuje nieco mniej wydajnie.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Żninie

  Firma Hymon tworzona jest przez zespół doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą, w jaki sposób podjąć się realizacji inwestycji w panele fotowoltaiczne. Oferujemy w pełni kompleksową obsługę i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. W jej ramach wykonujemy:

  • bezpłatną konsultację w miejscu inwestycji (ocena nasłonecznienia, położenia, zapotrzebowania na prąd),
  • projekt instalacji o odpowiedniej mocy,
  • profesjonalny montaż systemu,
  • zgłoszenie do Zakładu Energetycznego,
  • serwis urządzeń.

  Korzystając z naszej oferty otrzymujesz także wsparcie w procesie pozyskiwania dofinansowania do paneli słonecznych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług!

  Dobra firma fotowoltaiczna Żnin

  Na rynku fotowoltaiki działamy od 2011 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz tysiące wykonanych realizacji sprawiły, że zyskaliśmy miano lidera branży. Dbamy o profesjonalne, kompleksowe i sprawne wykonanie powierzonych nam usług.

  Naszym klientom – osobom indywidualnym, jak i firmom oraz gospodarstwom rolnym oferujemy dobór instalacji fotowoltaicznej do ich zapotrzebowania oraz uwarunkowań w miejscu inwestycji. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, co gwarantuje wysokie zyski inwestorom.

  Oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznych najlepszej klasy, od renomowanych producentów. Fotowoltaika zaprojektowana i zamontowana przez specjalistów z firmy Hymon odznacza się wysoką wydajnością i odpornością, a także niezawodnym działaniem przez długie lata.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – oprócz paneli fotowoltaicznych montujemy również pompy ciepła!

  Poznaj ofertę