Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Świecie - instalacje fotowoltaiczne w Świeciu

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Jeśli szukasz sposobu na obniżenie rachunków za prąd i uzyskanie niezależności od podwyżek cen energii elektrycznej w przyszłości, a jednocześnie chciałbyś dołożyć cegiełkę do ochrony środowiska naturalnego, fotowoltaika jest rozwiązaniem dla Ciebie!

  Firma Hymon zajmuje się doborem i montażem nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, firm oraz gospodarstw rolnych. Oferujemy wysokiej klasy systemy fotowoltaiczne renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  sprzedaż prądu z fotowoltaiki

  Panele fotowoltaiczne Świecie

  Panele fotowoltaiczne zyskują na popularności – coraz większa ilość inwestycji pojawia się również w Świeciu i okolicach. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to rozwiązanie pozwalające na duże oszczędności. Odpowiednio dobrane panele fotowoltaiczne pokrywają zapotrzebowanie na energię elektryczną domu lub firmy niemal w całości, obniżając rachunki za prąd nawet o 90%!

  Panele fotowoltaiczne wykorzystują do produkcji energii elektrycznej całkowicie bezpłatne promieniowanie słoneczne, co skutkuje oszczędnościami w postaci niższych rachunków za prąd, a także niezależnością od jego zewnętrznych dostawców i rosnących cen. Instalacja fotowoltaiczna może działać wydajnie nawet przez ponad trzydzieści lat, zaś zwrot z inwestycji następuje już po około 6-ciu, co oznacza naprawdę długie lata czerpania zysków z fotowoltaiki.

  Instalacje fotowoltaiczne przekładają się również na korzyści ekologiczne – nie wytwarzają one bowiem szkodliwych gazów cieplarnianych, które wpływają na jakość powietrza, ani w żaden inny sposób nie zagrażają środowisku naturalnemu.

  Województwo kujawsko-pomorskie posiada bardzo dobre warunki do wydajnej pracy fotowoltaiki. Nasłonecznienie w tym regionie jest całkowicie wystarczające do efektywnego działania instalacji fotowoltaicznej. Warto także wspomnieć, że panele fotowoltaiczne do produkcji prądu nie potrzebują wysokiej temperatury, a jedynie dostępności promieni słonecznych. Działają one również w dni pochmurne, a w przypadku małej dostępności słońca (czyli zimą) mogą pobierać nadwyżkę energii wyprodukowanej w pełne słońca dni z Zakładu Energetycznego.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Świeciu

  Do realizacji inwestycji, jaką jest zakup i montaż nowoczesnych paneli fotowoltaicznych, warto wybrać ekspertów z firmy Hymon. Specjaliści z naszej firmy doskonale wiedzą, w jaki sposób dokonać montażu, aby instalacja działała z pełną wydajnością i niezawodnie przez długie lata.

  Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy kompleksowo. Tworzymy indywidualny projekt sytemu o odpowiednio dobranej mocy, zajmujemy się jego montażem i uruchomieniem, podłączając ją do sieci energetycznej, świadczymy również serwis urządzeń. Naszym klientom pomagamy także w uzyskaniu dofinansowania z programów takich jak Mój Prąd.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Odliczenie fotowoltaiki od podatku - ulga termomodernizacyjna

  Dobra firma fotowoltaiczna Świecie

  Firma Hymon działa na rynku fotowoltaiki od 2011 roku. Na swoim koncie posiadamy tysiące wykonanych realizacji, które działają bezawaryjnie i wydajnie. Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej realizujemy indywidualnie, dobierając moc instalacji, ilość i rodzaj paneli do zapotrzebowania na prąd, umiejscowienia inwestycji, jej nasłonecznienia i uwarunkowań terenowych.

  Wśród naszych klientów znajdują się zarówno klienci prywatni – właściciele domów jednorodzinnych lub innych budynków, a także firmy oraz gospodarstwa rolne. Instalacje fotowoltaiczne możemy zamontować zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie, w zależności od potrzeb i możliwości naszych klientów.

  Chcesz, aby fotowoltaika przynosiła Ci maksymalne oszczędności? Powierz ją profesjonalistom z firmy Hymon! Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę