Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Koronowo - instalacje fotowoltaiczne w Koronowie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Montaż instalacji fotowoltaicznej to rozwiązanie dla każdego, kto szuka sposobu na ograniczenie wydatków na energię elektryczną, jak i dla tych, którym zależy na ochronie środowiska naturalnego.

  Decydując się na inwestycję w fotowoltaikę, jej wykonanie powierzyć warto w ręce specjalistów. Na terenie miejscowości Koronowo oraz w okolicy działa zespół ekspertów z firmy Hymon – lidera branży fotowoltaiki w Polsce. Naszym klientom oferujemy indywidualnie dobrane rozwiązania i profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych najwyższej klasy.

  Panele fotowoltaiczne Koronowo

  Fotowoltaika korzysta z energii słońca do produkcji energii elektrycznej. Powstały w ten sposób prąd jest całkowicie darmowy, a dodatkowo ekologiczny. Podczas pracy instalacji fotowoltaicznej nie są emitowane szkodliwe gazy cieplarniane, a fotowoltaika nie ma niekorzystnego wpływu na stan powietrza, gleby, wody ani na organizmy żywe.

  Instalacja fotowoltaiczna uniezależnia od rosnących cen energii elektrycznej oraz od dostaw prądu od zewnętrznych firm. Niezależność tą zyskuje się na wiele lat, gdyż panele słoneczne mogą pracować w efektywny sposób przez bardzo długi okres czas – nawet kilkadziesiąt lat.

  Fotowoltaika zapewnia rachunki niższe nawet o 90%. Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne są bowiem w stanie pokryć zapotrzebowanie na energetyczne domu, firmy czy gospodarstwa rolnego niemalże w całości!

  W miejscowości Koronowo panują bardzo dobre warunki do pracy instalacji fotowoltaicznych. Wysoka wydajność paneli słonecznych w połączeniu z dużym nasłonecznieniem oraz możliwością odprowadzenia wygenerowanej nadwyżki energii do sieci energetycznej i skorzystania z niej np. zimą to gwarancja darmowego prądu przez cały rok!

  Ile energii produkuje panel fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Koronowie

  Nasza oferta obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych. Podejmujemy się ich montażu zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie. W zakres naszych prac wchodzi:

  • bezpłatna konsultacja w miejscu inwestycji w celu oceny uwarunkowań terenowych,
  • projekt instalacji o odpowiednio dobranej mocy,
  • profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych,
  • serwis gwarancyjny,
  • pomoc w zdobyciu dofinansowania.

  Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, w tym także w miejscowości Koronowo. Fotowoltaika z Hymon się opłaca!

  Fotowoltaika Koronowo – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika to opłacalna inwestycja, której rentowność wzrasta, gdy obniży się jej koszty. Można to zrobić korzystając z różnych form finansowego wsparcia oferowanego przez instytucje rządowe i samorządowe.

  Przykładem programu oferującego dopłatę do inwestycji w fotowoltaikę jest Mój Prąd. Dofinansowanie, jakie można z niego uzyskać, sięgać może nawet 5000 zł!

  Współpraca z firmą Hymon to gwarancja wykonania usługi w kompleksowy sposób. Możesz na nas również liczyć ubiegając się o dofinansowanie z programów krajowych i lokalnych – pomożemy w wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie i wypełnić potrzebne formalności!

  Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę