Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Włocławek - instalacje fotowoltaiczne we Włocławku

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Instalacja nowoczesnych paneli fotowoltaicznych pozwala na znaczne obniżenie rachunków za prąd, uzyskanie niezależności od podwyżek cen energii elektrycznej, a także korzystnie wpływa na stan środowiska naturalnego. Z tych przyczyn coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych, przedsiębiorców oraz rolników decyduje się na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych.

  Firma Hymon, lider rynku fotowoltaiki w Polsce, działająca również na terenie Włocławka i okolic oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego, oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania i montażu wysokiej klasy systemów fotowoltaicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Włocławek

  Fotowoltaika to sposób na pozyskiwanie darmowego prądu – ogniwa fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej wykorzystują całkowicie bezpłatne promieniowanie słoneczne, dzięki czemu możliwe jest obniżenie rachunków na ten cel nawet 0 90%.

  Własna instalacja fotowoltaiczna oznacza znaczne oszczędności zarówno dla gospodarstw domowych, jak i dla firm czy dla rolnictwa. Co więcej, daje ona niezależność energetyczną od podwyżek cen prądu w kolejnych latach, a także od dostaw energii elektrycznej od zewnętrznych elektrowni.

  Ponadto, inwestycja w panele fotowoltaiczne zwraca się bardzo szybko. Szacuje się, że zwrotu można się spodziewać już po około 6-ciu latach, co przy żywotności paneli wynoszącej nawet 25-35 lat oznacza bardzo długi czas czerpania korzyści z instalacji.

  Wiele osób przed podjęciem decyzji o tym, czy zamontować fotowoltaikę na dachu swojego budynku bądź na gruncie, zastanawia się, czy będzie ona opłacalna w warunkach nasłonecznienia, jakie panują w naszym kraju. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że do prawidłowej pracy fotowoltaika nie potrzebuje wysokiej temperatury. Działa ona również z pełną wydajnością nawet w dni pochmurne, zaś gdy dostępność słońca jest ograniczona, czyli w okresie zimowym, można czerpać energię elektryczną z zapasów odprowadzonych do Zakładu Energetycznego, wytworzonych w pełne słońca dni.

  Nie sposób również nie zauważyć, że panele słoneczne to rozwiązanie, które ma korzystny wpływ na środowisko naturalne. Podczas pracy nie emitują one szkodliwych substancji i nie zanieczyszczają powietrza.

  Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda nasza oferta? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  Montaż paneli fotowoltaicznych we Włocławku

  Aby fotowoltaika przynosiła maksymalne korzyści, działała z pełną wydajnością i bezawaryjnie przez długie lata, montaż instalacji fotowoltaicznej należy zlecić profesjonalistom. W firmie Hymon zatrudniamy wyłącznie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

  Nasze usługi wykonujemy kompleksowo. Pierwszym etapem jest zawsze wykonanie audytu, czyli analizy zapotrzebowania na energię elektryczną oraz uwarunkowań miejsca inwestycji. Na tej podstawie przygotowujemy indywidualny projekt, a następnie wykonujemy profesjonalny montaż. Świadczymy również serwis systemów, a naszym klientom pomagamy w uzupełnieniu formalności niezbędnych do otrzymania dofinansowania na instalację fotowoltaiczną.

  Fotowoltaika Włocławek – sprawdź naszą ofertę!

  Dobra firma fotowoltaiczna Włocławek

  Panele fotowoltaiczne mogą pracować wydajnie i niezawodnie przez długie lata, jednakże niezwykle ważne jest, aby zostały one zaprojektowane i zamontowane w prawidłowy sposób. Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskujesz pewność usługi wykonanej na najwyższym poziomie.

  Każdy projekt systemu fotowoltaicznego tworzony jest przez nas indywidualnie. Dobieramy moc instalacji i ilość paneli do zapotrzebowania na prąd, a także umiejscowienia inwestycji – nasłonecznienia i podłoża. Instalacje fotowoltaiczne montujemy z precyzją i starannością, dbając o zadowolenie klienta. Pracujemy na najwyższej klasy komponentach od renomowanych producentów.

  Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz gospodarstwa rolne.

  Poznaj ofertę