Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Toruń - instalacje fotowoltaiczne w Toruniu

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Zredukowanie rachunków za energię elektryczną, przy jednoczesnej dbałości o jakoś powietrza i stan środowiska naturalnego jest możliwe! Wystarczy zdecydować się na inwestycję, jaką jest fotowoltaika.

  Montaż wydajnych paneli fotowoltaicznych to rozwiązanie dla właścicieli domów jednorodzinnych lub innych budynków mieszkalnych, przedsiębiorców i rolników. Wykonaniem projektu inwestycji i montażem instalacji fotowoltaicznych zająć się może nasza firma – ciesząca się uznaniem klientów z całej Polski, w tym także z Torunia i okolic.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Toruń

  Fotowoltaika to sposób na oszczędności dla domu czy firmy. Wynika to z faktu, że do wytwarzania energii elektrycznej panele fotowoltaiczne wykorzystują energię słoneczną. Powstały w ten sposób prąd stały trafia do inwertera, gdzie przekształcany jest w prąd zmienny, zasilający gniazdka. Ze względu na fakt, że panele słoneczne korzystają z darmowego źródła energii, również prąd pozyskiwany za ich pomocą jest całkowicie darmowy.

  Niewątpliwą zaletą fotowoltaiki jest jej żywotność – szacuje się, że instalacje fotowoltaiczne mogą działać wydajnie nawet przez 25-35 lat. Biorąc pod uwagę szybki zwrot z inwestycji – zaledwie po kilku latach, przynosi długoletnie odczuwanie wyłącznie samych korzyści i dużych oszczędności.

  Inwestycja w fotowoltaikę to także korzyści dla całego społeczeństwa – instalacja fotowoltaiczna przy produkcji prądu, w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni, nie emituje szkodliwych gazów cieplarnianych. Nie zanieczyszcza zatem powietrza, ani nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  Średnie roczne nasłonecznienie w województwie kujawsko-pomorskim jest całkowicie wystarczające do wydajnej pracy fotowoltaiki. W Toruniu i jego okolicach ogniwa fotowoltaiczne mogą działać efektywnie nie tylko ze względu na dobre warunki pod względem dostępności słońca. Odpowiednio dobrane i zamontowane panele słoneczne, wykorzystujące nowoczesne technologie, działają nawet w dni pochmurne. Dodatkowo, dzięki podłączeniu do sieci energetycznej, możliwe jest wykorzystywanie nadwyżki wyprodukowanej w dni o dużym nasłonecznieniu w momencie, gdy słońca jest mniej, czyli m.in. okresie jesienno-zimowym.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat fotowoltaiki? Skontaktuj się z nami!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Toruniu

  Projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej zleć profesjonalistom – dzięki temu zyskasz gwarancję wysokiej wydajności systemu i niezawodności na lata. Powierzając to zadanie specjalistom z firmy Hymon możesz mieć pewność bezawaryjnego i efektywnego działania Twojej instalacji.

  Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie na każdym etapie realizacji inwestycji. Po bezpłatnej konsultacji, w trakcie której oceniamy warunki w miejscu montażu i zapotrzebowanie na prąd, przygotowujemy projekt instalacji o odpowiedniej mocy. Kolejnym krokiem jest montaż instalacji i jej uruchomienie poprzez podłączenie do sieci energetycznej. Zajmujemy się także serwisem systemów, a naszym klientom pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z programów rządowych i unijnych.

  Fotowoltaika Toruń – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Dobra firma fotowoltaiczna Toruń

  Panele fotowoltaiczne to rozwiązanie przynoszące korzyści zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne. Aby jednak działały z optymalną wydajnością, realizację ich montażu powierzyć warto sprawdzonej firmie.

  Firma Hymon cieszy się renomą w całej Polsce – od 2011 roku świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi fotowoltaiczne. Wykonujemy indywidualny projekt, a także sprawny montaż instalacji fotowoltaicznej. Pracujemy na systemach najwyższej klasy, dając na nie wieloletnią gwarancję. Wśród naszych pracowników znajdują się osoby z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kompetencjami.

  Działamy jako firma ogólnopolska – znajdziesz nas również w Toruniu i okolicy. Nasze usługi są skierowane do klientów indywidualnych, firm, jak i gospodarstw rolnych. Panele fotowoltaiczne możemy zamontować zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Poznaj ofertę