Fotowoltaika Toruń - instalacje fotowoltaiczne w Toruniu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Zredukowanie rachunków za energię elektryczną, przy jednoczesnej dbałości o jakoś powietrza i stan środowiska naturalnego jest możliwe! Wystarczy zdecydować się na inwestycję, jaką jest fotowoltaika.

  Montaż wydajnych paneli fotowoltaicznych to rozwiązanie dla właścicieli domów jednorodzinnych lub innych budynków mieszkalnych, przedsiębiorców i rolników. Wykonaniem projektu inwestycji i montażem instalacji fotowoltaicznych zająć się może nasza firma – ciesząca się uznaniem klientów z całej Polski, w tym także z Torunia i okolic.

  Panele fotowoltaiczne Toruń

  Fotowoltaika to sposób na oszczędności dla domu czy firmy. Wynika to z faktu, że do wytwarzania energii elektrycznej panele fotowoltaiczne wykorzystują energię słoneczną. Powstały w ten sposób prąd stały trafia do inwertera, gdzie przekształcany jest w prąd zmienny, zasilający gniazdka. Ze względu na fakt, że panele słoneczne korzystają z darmowego źródła energii, również prąd pozyskiwany za ich pomocą jest całkowicie darmowy.

  Niewątpliwą zaletą fotowoltaiki jest jej żywotność – szacuje się, że instalacje fotowoltaiczne mogą działać wydajnie nawet przez 25-35 lat. Biorąc pod uwagę szybki zwrot z inwestycji – zaledwie po kilku latach, przynosi długoletnie odczuwanie wyłącznie samych korzyści i dużych oszczędności.

  Inwestycja w fotowoltaikę to także korzyści dla całego społeczeństwa – instalacja fotowoltaiczna przy produkcji prądu, w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni, nie emituje szkodliwych gazów cieplarnianych. Nie zanieczyszcza zatem powietrza, ani nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  Średnie roczne nasłonecznienie w województwie kujawsko-pomorskim jest całkowicie wystarczające do wydajnej pracy fotowoltaiki. W Toruniu i jego okolicach ogniwa fotowoltaiczne mogą działać efektywnie nie tylko ze względu na dobre warunki pod względem dostępności słońca. Odpowiednio dobrane i zamontowane panele słoneczne, wykorzystujące nowoczesne technologie, działają nawet w dni pochmurne. Dodatkowo, dzięki podłączeniu do sieci energetycznej, możliwe jest wykorzystywanie nadwyżki wyprodukowanej w dni o dużym nasłonecznieniu w momencie, gdy słońca jest mniej, czyli m.in. okresie jesienno-zimowym.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat fotowoltaiki? Skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Toruniu

  Projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej zleć profesjonalistom – dzięki temu zyskasz gwarancję wysokiej wydajności systemu i niezawodności na lata. Powierzając to zadanie specjalistom z firmy Hymon możesz mieć pewność bezawaryjnego i efektywnego działania Twojej instalacji.

  Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie na każdym etapie realizacji inwestycji. Po bezpłatnej konsultacji, w trakcie której oceniamy warunki w miejscu montażu i zapotrzebowanie na prąd, przygotowujemy projekt instalacji o odpowiedniej mocy. Kolejnym krokiem jest montaż instalacji i jej uruchomienie poprzez podłączenie do sieci energetycznej. Zajmujemy się także serwisem systemów, a naszym klientom pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z programów rządowych i unijnych.

  Fotowoltaika Toruń – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Dobra firma fotowoltaiczna Toruń

  Panele fotowoltaiczne to rozwiązanie przynoszące korzyści zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne. Aby jednak działały z optymalną wydajnością, realizację ich montażu powierzyć warto sprawdzonej firmie.

  Firma Hymon cieszy się renomą w całej Polsce – od 2011 roku świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi fotowoltaiczne. Wykonujemy indywidualny projekt, a także sprawny montaż instalacji fotowoltaicznej. Pracujemy na systemach najwyższej klasy, dając na nie wieloletnią gwarancję. Wśród naszych pracowników znajdują się osoby z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kompetencjami.

  Działamy jako firma ogólnopolska – znajdziesz nas również w Toruniu i okolicy. Nasze usługi są skierowane do klientów indywidualnych, firm, jak i gospodarstw rolnych. Panele fotowoltaiczne możemy zamontować zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!