Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Gniezno - instalacje fotowoltaiczne w Gnieźnie

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Odnawialne Źródła Energii opierają swoje działanie na niewyczerpalnych zasobach środowiska. Fotowoltaika korzysta z OZE, czyli z energii słonecznej, w celu wytwarzania energii elektrycznej. Decydując się na instalację fotowoltaiczną w swoim domu, firmie lub gospodarstwie rolnym, dbasz o środowisko naturalne, a jednocześnie gwarantujesz sobie oszczędności sięgające nawet do kilku-kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie.

  Instalacje fotowoltaiczne są coraz częściej widywane na dachach budynków i gruntach – rosnące zainteresowanie fotowoltaiką można zaobserwować już od kilku lat. Trend ten dotarł również do województwa wielkopolskiego, na terenie którego działa nasza firma Hymon, specjalizująca się w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych.

  Montaż paneli słonecznych

  Panele fotowoltaiczne Gniezno

  Fotowoltaika opiera swoje działanie na wykorzystaniu promieni słonecznych do wytwarzania prądu. Ogniwa fotowoltaiczne przekształcają energię słońca, generując prąd stały, który później za pomocą inwertera jest przemieniany w prąd zmienny, trafiający do gniazdek i zasilający urządzenia elektryczne. Promienie słoneczne nic nie kosztują, zatem i energia elektryczna, którą uzyskujemy dzięki instalacji fotowoltaicznej jest darmowa.

  Odpowiednio zaprojektowana instalacja fotowoltaiczne pokrywa właściwie całe zapotrzebowanie na energię elektryczną domu lub firmy. Ze względu na fakt, że jest ona darmowa, pozwala na znaczące obniżenie rachunków za prąd, nawet o 90%, przynosząc tym samym duże oszczędności w domowym lub firmowym budżecie.

  W ostatnich latach można zauważyć nieustannie rosnącą wysokość opłat, jakie ponosimy na energię elektryczną z elektrowni. Korzyścią wynikającą z fotowoltaiki jest niezależność od podwyżek cen prądu w przyszłości.

  Zwrotu z inwestycji można spodziewać się już po upływie kilku lat, przeciętnie ma on miejsce po 6-ciu latach od zainstalowania systemu. Trwałość instalacji, która sięga nawet do kilkudziesięciu lat, sprawia, że przez długi czas można liczyć wyłącznie na korzyści finansowe.

  Ekologia to również mocna strona fotowoltaiki. Panele fotowoltaiczne są przyjazne środowisku, nie emitują gazów cieplarnianych i nie przyczyniają się do zanieczyszczenia powietrza.

  Przed podjęciem decyzji o inwestycji w panele słoneczne, część osób może zastanawiać się, czy fotowoltaika Gniezno się opłaca? W Gnieźnie i okolicach warunki dla fotowoltaiki są bardzo dobre i pozwalają na wydajną pracę ogniw fotowoltaicznych. Warto również wiedzieć, że nowoczesne technologie sprawiają, że instalacja fotowoltaiczna działa wydajnie również w dni o mniejszym nasłonecznieniu.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat instalacji fotowoltaicznych? Zapraszamy do kontaktu!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Gnieźnie

  Projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej ma ogromny wpływ na wydajność jej pracy. Specjaliści z firmy Hymon doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego do każdej realizacji podchodzimy w pełni profesjonalny sposób, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

  Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm i gospodarstw rolnych. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki:

  • przygotowanie projektu w oparciu o zapotrzebowanie na prąd i umiejscowienie inwestycji,
  • profesjonalny i sprawny montaż instalacji,
  • uruchomienie instalacji poprzez jej zgłoszenie do Zakładu Energetycznego,
  • załatwienie niezbędnych formalności i wypełnienie dokumentacji,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki,
  • serwis po montażu.

  Fotowoltaika wzbudziła Twoje zainteresowania, ale potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie i przygotujemy dla Ciebie bezpłatną ofertę.

  Dobra firma fotowoltaiczna Gniezno

  Fotowoltaika Gniezno to inwestycja, dzięki której możesz liczyć na spore zyski, szczególnie, jeśli jej realizację powierzysz specjalistom z firmy Hymon. Na rynku fotowoltaiki działamy od wielu lat, a za nami tysiące wykonanych realizacji. Doskonale wiemy, jak zaprojektować i zamontować panele fotowoltaiczne, aby przynosiły maksimum korzyści naszym klientom.

  Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie – doskonale wiedzą, jak działają systemy i co zrobić, aby instalacja działała niezawodnie. Każdy schemat instalacji przygotowywany jest indywidualnie, z doborem odpowiedniej mocy instalacji i rodzaju paneli. Do realizacji usług wykorzystujemy wyłącznie komponenty renomowanych marek.

  Inwestycja w fotowoltaikę się opłaca – sprawdź to korzystając usług naszej firmy!

  Poznaj ofertę