Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Krotoszyn - instalacje fotowoltaiczne w Krotoszynie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Montaż paneli fotowoltaicznych to inwestycja, która przynosi zysk w postaci znacząco niższych rachunków za prąd, uniezależnienia się od dostaw i rosnących cen energii elektrycznej, jak również chroni środowisko naturalne i zapewnia lepszą jakość powietrza.

  Oferta firmy Hymon, działającej na terenie Krotoszyna i całego województwa wielkopolskiego, skierowana jest do klientów prywatnych i biznesowych, którym zależy na wysokiej jakości wykonania usług z zakresu fotowoltaiki. Proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania i systemy fotowoltaiczne najwyższej klasy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Panele fotowoltaiczne Krotoszyn

  Działanie instalacji fotowoltaicznej opiera się na przekształcaniu energii słonecznej w energię elektryczną. Promienie słońca są ogólnodostępne i darmowe, zatem prąd pozyskiwany przez panele fotowoltaiczne jest także bezpłatny.

  Nowoczesne technologie, jakie wykorzystuje fotowoltaika, zapewniają jej maksymalnie wydajne działanie. Dobrze dobrana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna jest w stanie zaspokoić zapotrzebowanie na prąd gospodarstwa domowego bądź firmy, obniżając rachunki za prąd nawet o 90%!

  Panele słoneczne to również poprawa jakości powietrza. Tradycyjne sposoby pozyskiwania energii elektrycznej zanieczyszczają środowisko, zaś fotowoltaika jest ekologiczną odpowiedzią na jego postępującą degradację.

  Zainwestuj w panele fotowoltaiczne i zyskaj oszczędności na lata! Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Krotoszynie

  Aby instalacja fotowoltaiczna przynosiła maksymalne korzyści i działała wydajnie przez długie lata, niezbędne jest jej prawidłowe wykonanie. W tym temacie warto zaufać ekspertom, których znajdziesz w firmie Hymon.

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę inwestycji w panele fotowoltaiczne. W jej ramach:

  • zajmujemy się audytem fotowoltaicznym,
  • wykonujemy projekt instalacji, dobierając ilość paneli słonecznych i moc instalacji do zapotrzebowania na prąd domu bądź firmy,
  • przeprowadzamy montaż instalacji fotowoltaicznej,
  • zgłaszamy system do Zakładu Energetycznego,
  • oferujemy serwis gwarancyjny,
  • pomagamy naszym klientom uzyskać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej.

  Obniż swój rachunek za prąd do minimum – postaw na wysokiej jakości panele fotowoltaiczne!

  Fotowoltaika Krotoszyn – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Ekologiczne i ekonomiczne profity, jakie zapewnia fotowoltaika, sprawiają, że interesuje się nią coraz więcej osób. Wpływ na to mają również różne programy finansowania fotowoltaiki, które znacząco obniżają koszty inwestycji.

  Mieszkańcy Krotoszyna i okolic także mogą skorzystać z dopłat do paneli fotowoltaicznych. Programem, który działa na skalę ogólnopolską, i z którego skorzystało już tysiące inwestorów, jest Mój Prąd. Można z niego uzyskać aż 5000 zł dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej.

  Oprócz wykonania projektu i montażu instalacji fotowoltaicznej, naszym klientom oferujemy również pomoc w zakresie wypełnienia formalności i kompletowania dokumentacji niezbędnej do otrzymania dopłaty do inwestycji. Służymy pomocą w zakresie doboru najkorzystniejszych finansowo rozwiązań.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę