Fotowoltaika Śrem - instalacje fotowoltaiczne w Śremie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Zależy Ci na obniżeniu rachunków za prąd? A może szukasz szukasz sposobu na niezależność energetyczną? Fotowoltaika jest inwestycją właśnie dla Ciebie!

  Na terenie całego województwa wielkopolskiego, w tym również w miejscowości Śrem oraz w jej okolicach, działa zespół ekspertów od fotowoltaiki. Naszym klientom proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania, a montowane przez nas panele słoneczne oraz inne komponenty to urządzenia najwyższej klasy. Sprawdź naszą ofertę!

  Panele fotowoltaiczne Śrem

  Fotowoltaika jest ekologiczną technologią, która przy okazji zapewnia korzyści finansowe. Na czym opiera się jej działanie? Otóż panele fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej wykorzystują promieniowanie słoneczne – naturalny, bezpłatny i ogólnodostępny zasób. Za pomocą instalacji produkowany jest prąd, który zasila urządzenia elektryczne w domach czy firmach, pokrywając zapotrzebowanie energetyczne nawet w całości. Dzięki temu rachunki za prąd od zewnętrznych firm ulegają obniżeniu nawet o 90%!

  Za pomocą instalacji fotowoltaicznej można wyprodukować bezpłatną i ekologiczną energię elektryczną. Uniezależnia to również od dostaw prądu od zewnętrznych firm, a także daje spokój od jego stale rosnących cen.

  Zaletą paneli słonecznych jest również ich wieloletnia, bezawaryjna i bezobsługowa praca. Przynoszą one zyski nawet przez 25-35 lat! Z kolei inwestycja w zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej zwraca się po bardzo krótkim czasie, bo niekiedy zaledwie po 6-ciu latach.

  Korzystanie z paneli słonecznych to również korzyści dla naszej planety. W odróżnieniu od tradycyjnych elektrowni panele fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych substancji i nie mają negatywnego wpływu na stan powietrza, gleby, wody, ani na organizmy żywe.

  Skontaktuj się z nami, a doradzimy najlepsze rozwiązania i odpowiemy na wszelkie pytania!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Śremie

  Nasza oferta obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych. W ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy:

  • audyt fotowoltaiczny, oceniający nasłonecznienie i położenie względem stron świata miejsca inwestycji,
  • projekt instalacji o odpowiednio dobranej mocy,
  • profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej,
  • zgłoszenie systemu do Zakładu Energetycznego,
  • wsparcie w procesie ubiegania się o dofinansowanie.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

  Dobra firma fotowoltaiczna Śrem

  Panele fotowoltaiczne montowane przez specjalistów z firmy Hymon działają wydajnie i niezawodnie przez długie lata. Jesteśmy pewni jakości wykonywanych przez nas usług, a w naszej ofercie znajdują się wyłącznie komponenty najwyższej klasy pochodzące od cenionych producentów, dlatego dajemy na nie wieloletnią gwarancję.

  Dla naszych klientów – osób indywidualnych, firm i gospodarstw rolnych – świadczymy profesjonalne usługi z zakresu fotowoltaiki. Dobieramy rozwiązania, które zapewniają wysokie uzyski energii i pokrywają zapotrzebowanie energetyczne, przynosząc korzyści finansowe inwestorom. Każda instalacja fotowoltaiczna jest projektowana indywidualnie, o odpowiedniej mocy, w oparciu o dane zebrane z miejsca inwestycji.

  Montaż instalacji fotowoltaicznych realizowany jest przez specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, niezbędną wiedzę i wymagane uprawnienia.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!