Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Kalisz - instalacje fotowoltaiczne w Kaliszu

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Społeczna świadomość dotycząca ekologii i konieczności ochrony środowiska rośnie. Wraz z nią rośnie także zainteresowanie korzystaniem z odnawialnych źródeł energii, do których zaliczana jest fotowoltaika. Korzyścią, jaka płynie z montażu instalacji fotowoltaicznej w domu, firmie czy gospodarstwie rolnym jest również obniżenie rachunków za prąd i uzyskanie niezależności od podwyżek cen energii elektrycznej.

  Firma Hymon posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie fotowoltaiki. Pomagamy dobrać odpowiednie panele słoneczne do potrzeb klientów, oferując najwyższej jakości systemy, a także wykonujemy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych w Kaliszu i okolicach.

  energia plus - dofinansowanie na modernizację przedsiębiorstw

  Panele fotowoltaiczne Kalisz

  Fotowoltaika wykorzystuje do wytwarzania energii elektrycznej promieniowanie słońca. Panele fotowoltaiczne korzystając z promieni słonecznych wytwarzają prąd stały, który za pomocą inwertera zamieniany jest w prąd zmienny płynący w gniazdkach i zasilający urządzenia elektryczne.

  Fotowoltaika wykorzystuje darmową energię słońca, dzięki czemu energia elektryczna w Twoim domu, firmie i gospodarstwie rolnym także jest bezpłatna. Pozwala to na znacznie obniżenie rachunków za prąd oraz uniezależnienie się od rosnących cen energii elektrycznej w przyszłości.

  Nowoczesne panele słoneczne pracują wydajnie przez cały rok, nawet w pochmurne dni. Dodatkowo, jeśli ogniwa fotowoltaiczne wygenerują nadwyżkę prądu, można ją wykorzystać w miesiące o mniejszym nasłonecznieniu, czyli w okresie jesienno-zimowym.

  Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznych gwarantujesz sobie duże zyski. Inwestycja ta ma jednak nie tylko aspekt finansowy, lecz również ekologiczny. Dzięki niej troszczysz się o środowisko naturalne, gdyż panele słoneczne nie emitują gazów cieplarnianych do atmosfery i nie zanieczyszczają powietrza.

  Fotowoltaika w Kaliszu i okolicach to opłacalna inwestycja, z której zwrotu można spodziewać się już po upływie kilku lat. Warunki do wydajnej pracy fotowoltaiki są bardzo dobre, a ogniwa fotowoltaiczne mogą działać wydajnie, zatem inwestycja w instalację fotowoltaiczną jest niezwykle rentowna.

  Odpowiedni dobór i montaż paneli fotowoltaicznych pozwalają na pokrycie praktycznie całego zapotrzebowania na prąd domu, firmy lub gospodarstwa rolnego, przynosząc tym samym oszczędności i obniżając rachunki za prąd nawet o 90%.

  Kalisz fotowoltaika – chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Kaliszu

  Właściwie zaprojektowana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna działa wydajnie i niezawodnie przez lata, przynosząc zyski inwestorom. Realizację tego zadania powierz jednak specjalistom, czyli nam – firmie, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku fotowoltaiki i tysiące wykonanych instalacji na swoim koncie.

  W ramach naszych usług oferujemy stworzenie projektu systemów w oparciu o zapotrzebowanie na energię elektryczną klienta, stopień nasłonecznienia i umiejscowienie instalacji. Kolejnym etapem jest montaż instalacji na dachu budynku lub gruncie oraz jej uruchomienie poprzez podłączenie do sieci energetycznej. Możesz również liczyć na nas w przypadku problemów – świadczymy serwis naszych instalacji.

  mycie fotowoltaiki

  Dobra firma fotowoltaiczna Kalisz

  Firma Hymon działa na terenie całego kraju, oferując najwyższej jakości usługi z zakresu fotowoltaiki. Naszym klientom – osobom prywatnym, przedsiębiorcom oraz rolnikom oferujemy kompleksowe usługi, które realizujemy starannie i dokładnie.

  Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej tworzymy indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby klienta oraz poziom nasłonecznienia w miejscu instalacji fotowoltaicznej. Pracujemy na najwyższej jakości urządzeniach, proponując wyłącznie wydajne i nowoczesne panele oraz baterie fotowoltaiczne. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie i odpowiednie umiejętności, a na nasze instalacje dajemy wieloletnią gwarancję.

  Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

  Poznaj ofertę