Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Jarocin - instalacje fotowoltaiczne w Jarocinie

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Chciałbyś korzystać z darmowej energii słonecznej w celu wytwarzania prądu we własnym domu, firmie lub gospodarstwie rolnym? Taką możliwość oferuje fotowoltaika! To rozwiązanie, które jest ekologiczne, a jednocześnie przynosi duże oszczędności inwestorom.

  Na inwestycję w fotowoltaikę mogą zdecydować się zarówno mieszkańcy domów jednorodzinnych, przedsiębiorcy, jak i rolnicy. Nasza firma zajmuje się doborem i montażem paneli fotowoltaicznych na terenie Jarocina i okolic – fotowoltaika to nasza specjalizacja!

  Panele fotowoltaiczne Jarocin

  Panele fotowoltaiczne opierają swoje działanie na wykorzystaniu energii słonecznej do wytwarzania energii elektrycznej. Pozyskiwana w ten sposób energia elektryczna, trafiająca do gniazdek w domach czy firmach i zasilająca urządzenia, jest całkowicie darmowa, tak jak darmowe jest promieniowanie słoneczne. Instalacja fotowoltaiczna pozwala zatem na oszczędności, gdyż zmniejsza rachunki za prąd od zewnętrznych dostawców do minimum.

  Odpowiednio zaprojektowane i zamontowane panele słoneczne są w stanie zaopatrzyć dom lub firmę w energię elektryczną, pokrywając praktycznie całkowite zapotrzebowanie na prąd. Przyczyniają się tym samym do znaczącego zmniejszenia wydatków, a także do niezależności od stale rosnących cen prądu.

  Dobrej jakości instalacja fotowoltaiczna, bazująca na nowoczesnych technologiach, będzie działać niezawodnie i trwale nawet przez kilkadziesiąt lat. Biorąc pod uwagę, że zwrot z inwestycji następuje po kilku latach, inwestycja w fotowoltaiką przynosi zyski dla inwestora przez naprawdę długi czas.

  Zastanawiasz się, czy fotowoltaika w Jarocinie i okolicach to rozwiązanie rentowne? Oczywiście, że tak! Województwo wielkopolskie, w tym również Jarocin i okolice posiadają bardzo dobre warunki do efektywnej pracy instalacji fotowoltaicznej – średnie nasłonecznienie w tym obszarze zapewnia wydajną pracę ogniw.

  Jarocin fotowoltaika – to się opłaca!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż instalacji fotowoltaicznej w Jarocinie

  Panele fotowoltaiczne to nie tylko oszczędności dla inwestorów, lecz również ekologia. Nie powodują one bowiem zanieczyszczania powietrza, gdyż nie emitują szkodliwego dwutlenku węgla, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych elektrowni.

  Interesuje Cię fotowoltaika dla domu, a może fotowoltaika dla firmy? Niezależnie od tego, czy jesteś klientem prywatnym, czy firmowym, czy chcesz zamontować instalację fotowoltaiczną na dachu budynku czy na gruncie, możesz zlecić ich realizację specjalistom z firmy Hymon.

  Dla klientów z Jarocina i okolic świadczymy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki. Poczynając od bezpłatnej konsultacji, przygotowanie oferty, wykonanie projektu, dobierając odpowiednią do potrzeb moc instalacji, po profesjonalny montaż i przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci.

  Sprawdź naszą ofertę!

  Fotowoltaika a koszty uzyskania przychodu

  Fotowoltaika Jarocin – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Odnawialne źródła energii, w tym fotowoltaika, to świetny sposób na inwestycję. W ostatnich latach trend na panele fotowoltaiczne przybrał na sile, a programy oferujące dotacje sprawiają, że fotowoltaika jest znacznie łatwiej dostępna.

  Mieszkańcy Jarocina i okolic mogą liczyć na dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej np. z programu Mój Prąd, dzięki któremu można dostać do 5000 złotych dofinansowania na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej. Istnieje także możliwość odliczenia fotowoltaiki od podatku, co z kolei sprawia, że zwrot z inwestycji w montaż paneli słonecznych następuje jeszcze szybciej, a inwestycja staje się znacznie bardziej opłacalna.

  Chciałbyś skorzystać z dofinansowania, a nie wiesz od czego zacząć i jak wypełnić formalności? Zgłoś się do nas! Pomożemy w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji.

  Poznaj ofertę