Fotowoltaika Pleszew - instalacje fotowoltaiczne w Pleszewie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Panele fotowoltaiczne to doskonały sposób na oszczędności. Są one gwarancją obniżenia rachunków za prąd nawet do zera! Własna instalacja fotowoltaiczna oznacza również niezależność od podwyżek cen energii elektrycznej przez długie lata. Co więcej, fotowoltaika posiada korzystny wpływ na jakość powietrza, co ma ogromne znaczenie dla każdego z nas!

  Na profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznej możesz liczyć decydując się na współpracę z zespołem specjalistów z Hymon. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki, oferującą sprawdzone i indywidualnie dobierane rozwiązania oraz najwyższej klasy systemy fotowoltaiczne. Sprawdź naszą ofertę!

  Panele fotowoltaiczne Pleszew

  Fotowoltaika to technologia, której działanie opiera się o energię słoneczną, która przekształcana jest w energię elektryczną. Korzystanie ze darmowego źródła energii, jakim jest promieniowanie słońca, sprawia, że prąd pozyskiwany przez instalację fotowoltaiczną jest także darmowy.

  Właściwie zaprojektowana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna pokrywa zapotrzebowanie na prąd domu czy firmy nawet w całości, co obniża rachunki za prąd nawet o 90%.

  Kolejną korzyścią, jaką dają panele słoneczne, jest niezależność od dostaw energii elektrycznej z zewnątrz. Inwestorów omijają również podwyżki cen prądu i to przez długie lata! Instalacja fotowoltaiczna może bowiem działać bezawaryjnie i wydajnie nawet 25-35 lat, zapewniając przez cały ten czas zyski.

  Korzystając z paneli słonecznych do produkcji energii elektrycznej nie zanieczyszczamy również środowiska naturalnego. Instalacje fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych substancji, ani nie mają negatywnego wpływu na stan wody, gleby czy na organizmy żywe.

  Fotowoltaika to profity ekonomiczne, jak i ekologiczne. Rozważasz montaż fotowoltaiki i potrzebujesz dodatkowych informacji? Skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Pleszewie

  Celem naszej firmy jest zadowolenie klientów, dlatego każdą usługę realizujemy w maksymalnie kompleksowy sposób. Podczas bezpłatnej konsultacji w miejscu inwestycji dokonujemy oceny nasłonecznienia oraz zużycia prądu. Na tej bazie przygotowywany jest projekt systemu o odpowiedniej mocy. Następnie przeprowadzamy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej, a także zgłaszamy ją do Zakładu Energetycznego.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

  Fotowoltaika Pleszew – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Ochrona środowiska naturalnego i poprawa jakości powietrza to cel wielu instytucji rządowych i samorządowych. Aby go zrealizować muszą dokładać starań, aby pojawiają się jak najwięcej inwestycji w technologie wykorzystujące odnawialne źródła energii, do których zalicza się również fotowoltaika.

  W naszym kraju nieustannie pojawiają się programy oferujące różne formy wsparcia finansowego, takie jak np. Mój Prąd, w ramach którego uzyskać można do 5000 zł dopłaty do instalacji fotowoltaicznej. Oprócz dopłat można również ubiegać się o niskoprocentowe pożyczki, a także rozliczyć instalację fotowoltaiczną w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Powierzając nam realizację inwestycji w panele fotowoltaiczne zyskujesz pewność doboru najlepszych rozwiązań obniżających jej koszty oraz tego, że zajmiemy się niezbędnymi formalnościami.

  Zapraszamy do współpracy!