Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Swarzędz - instalacje fotowoltaiczne w Swarzędzu

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Poszukujesz sposobu na to, aby skutecznie obniżyć rachunki za prąd? Pomyśl o własnej instalacji fotowoltaicznej! To rozwiązanie dla każdego, kto szuka oszczędności, chce uzyskać niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej oraz od podwyżek jej cen, a także zadbać o środowisko naturalne.

  Firma Hymon oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki dla klientów indywidualnych, firm oraz rolników. Montujemy systemy fotowoltaiczne najwyższej klasy, a wykonane przez nas instalacje odznaczają się niezawodnością i wysoką wydajnością.

  Montaż paneli słonecznych

  Panele fotowoltaiczne Swarzędz

  Systemy fotowoltaiczne są sposobem na pozyskiwanie energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Korzystanie z darmowego i ogólnodostępnego zasobu, jakim są promienie słońca, a także nowoczesne technologie, na jakich bazują panele fotowoltaiczne, to gwarancja niższych rachunków za prąd. I to nawet o 90%!

  Instalacja fotowoltaiczna to darmowy prąd dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Możliwość odprowadzenia nadwyżki energii do sieci energetycznej i skorzystania z niej w momencie, gdy słońca jest mniej, czyli zimą, to gwarancja, że przez cały rok czerpać będziemy własną energię elektryczną.

  Inwestorzy korzystający z instalacji fotowoltaicznych zyskują nie tylko niezależność od dostaw prądu, lecz również od jego rosnących cen na bardzo długi okres czasu. Panele fotowoltaiczne niełatwo ulegają eksploatacji, działając wydajnie nawet kilkadziesiąt lat!

  Jakie korzyści daje jeszcze fotowoltaika? Jest to inwestycja w lepszą jakość powietrza i ochronę środowiska naturalnego. Zainteresować nią powinien się każdy, komu zależy na losie naszej planety.

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Swarzędzu

  Oferta firmy Hymon zawiera kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę inwestycji z zakresu fotowoltaiki. Naszym klientom oferujemy dobór paneli słonecznych odpowiednio do nasłonecznienia w miejscu inwestycji, wykonanie projektu instalacji o prawidłowo dobranej mocy, montaż instalacji na dachu lub gruncie, podpięcie do sieci energetycznej, serwis systemów. Możesz na nas również liczyć w momencie ubiegania się o dofinansowanie z programów lokalnych czy państwowych.

  Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij sobie oszczędności na długie lata!

  Fotowoltaika Swarzędz – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna. Na panele słoneczne można aktualnie uzyskać dofinansowanie bądź odliczyć je od podatku dochodowego. Dzięki temu zwrot z inwestycji następuje szybciej, a ona sama staje się bardziej opłacalna!

  Mieszkańcy Swarzędza i okolic zdecydowani na zakup instalacji fotowoltaicznej mogą obniżyć koszty inwestycji korzystając m.in. z programu Mój Prąd. W jego ramach dostać można nawet 5000 zł dopłaty!

  Powierzając wykonanie instalacji fotowoltaicznej firmie Hymon zyskujesz wszechstronną pomoc naszych pracowników, również w zakresie wypełniania formalności niezbędnych do otrzymania dofinansowania.

  Zapraszamy do współpracy!

  Poznaj ofertę